PDA

View Full Version : postinor ili?



izdankata...
05-04-2006, 22:58
Abe momcheta (i momicheta) koito vi se e sluchvalo i na vas molya daite 1 syvet kakvo da pravya... S priyatelkata mi pravihme sex ama ot prevyzbyda li kakvo byah bez prezervativ, napravihme toya gaf kakto i da e osaznavam greshkata si, no az NE svyrshih v neya no mislya che moje da ima nyakakav risk byah chuval za toya postinor ta da kajete shte ima li nyakakaf efekt ot nego ako tya go izpie utre sutrinta, kato pravihme sex-a vtornik vecherta...?
i ako moje malko pove4e info za postinor :smt017

bibonka
05-04-2006, 23:03
Znachi da vzeme postinor,za da ne se pritesnqvate i dvamata :) Za postinora az pih predi okolo 2 meseca i hapchetata se piqt ednovremenno,ako slychaino povyrne do 1 chas trqbva da vzeme novi ...Lichno ne preporychvam postinor-a zashtoto mnogo byrkva hormonite i sled tova cikula,no v tvoq slychai se nalaga..
Drygo pri mene mi doide na 6tiq den sled pieneto i sled tova normalno si mi doide...Tfa idvaneto na cikula sna 4-5-6 den ne e cikul ,taka che da ne se shashardisa...
Emi tfa e obshto vzeto..
Kato go kupish procheti opytvaneto,zashtoto na nqkoi postinor-i pishe da s epiqt ednovremenno a sa chyh che se pieli pak prez 12 chasa...Az lichno se obyrkah,zatova nai dobre procheti opytvaneto :) I sledvashtiqt pyt vnimavai poveche :))) Uspeh :)

05-04-2006, 23:09
blagodarya ti za otgovora, no ne e li kasno samo tova me pritesnyava inache utre samo da sumne i shte sum pyrviya klient na aptekata 8-[

05-04-2006, 23:10
sorry, zabravih da pitam za eventualna cena na tozi postinor?

bibonka
05-04-2006, 23:13
mejdy 10-11lv..
pie se do 72 chasa sled gafa :)
i ne zabravqi oputvaneto :)

Labelle
05-04-2006, 23:19
Първо няколко въпроса:
1. Не си свършил, нали?
2. Непосредствено преди да правите секс свършвал ли си?
3. Проверете кога е овулацията и 10-14 дни след менструацията
Ако не си свършвал, и преди това не си свършвал (тоест няма останали сперматозоиди по каналчетата) отговорът е - ДА НЕ ПИЕ НИЩО. Направили сте нещо което много двойки практикуват предпазване чрез прекратяване на половия акт преди еякулация. Няма опасност приятелката ти да забременее.
Пстинорът не е съвсем безопасен. Цената 10-12 лева ако не се лъжа.
Ако момичето не е било в овулация по-добре да него пие. и Да не се притеснявате не е станало нещо опасно.

xxxz
05-04-2006, 23:35
то и татко да станеш не е съвсем безопасно .. после да има "я сега голяяяяяяяма устаааа кажи аааааам"

Labelle
05-04-2006, 23:38
то и татко да станеш не е съвсем безопасно .. после да има "я сега голяяяяяяяма устаааа кажи аааааам"
Значи до сега трябва да си имам една група в детската градина все мои деца :). Странно още не съм била бременна..........

osemenitelia
05-05-2006, 02:55
Abe momcheta (i momicheta) koito vi se e sluchvalo i na vas molya daite 1 syvet kakvo da pravya... S priyatelkata mi pravihme sex ama ot prevyzbyda li kakvo byah bez prezervativ, napravihme toya gaf kakto i da e osaznavam greshkata si, no az NE svyrshih v neya no mislya che moje da ima nyakakav risk byah chuval za toya postinor ta da kajete shte ima li nyakakaf efekt ot nego ako tya go izpie utre sutrinta, kato pravihme sex-a vtornik vecherta...?
i ako moje malko pove4e info za postinor :smt017
ама ти от превъзбуда ли беше бес презерватив ;]]]
по добре 2-3 лева за кондоми от колкото 10 лева за хапове ;]]]

Qgodka_
05-05-2006, 07:45
Късно ти е за postinor-a вече ... sorry ........ дори на 72 час вероятността да помогне е пъти по малка отколкото ако го изпие на време

kissyyy
05-05-2006, 08:12
ne be vie ludi li ste ve4e nqma nikakuf smisul postinora se pie max sled 72 4asa no e hubavo da se izpie 2 4asa sled kato e stanalo tva za6toto sled tva efekta mu namalqva zna4itelno men ako pitate tva si e za test za bremennost ve4e

01-16-2007, 20:00
2. Непосредствено преди да правите секс свършвал ли си?




kakvo zna4enie ima tova labelle ???? veroqtostta ako sv1r6a v neq da zabremenee po malka li e ?

shadow4e
01-16-2007, 20:36
По-голяма е, защото остава и по канала малко, която песле трябав ад се изхвърли и съотвено това ще стане в момичето, ако веднага почнете пак.

TK
01-17-2007, 09:47
Да НЕ пие нищо, освен в случай, че това е станало във върховия момент след овулация (най-вероятния период за забременяване) и наличие на еякуация непосредствено преди или буквално секунда след изваждането.
Постконтрацептивите (Пустинор) не е безопасно и безпроблемно лекарствено средство!
Поставянето на презервативи препядства и други генитални проблеми и болести, освен бременността.

Alex_f
01-17-2007, 09:56
exooooooooooo,temata e stara!

rurny
04-28-2007, 17:18
abe hora, az pih postinor i dnes na 5-q den sled tova mi doide, ima li veroqtnost da sym bremenna vypreki 4e mi e do6lo, malko kysni4ko gi izpih, okolo 50-ia 4as

alkobalko
04-28-2007, 18:15
Темата е стара! Момичето вече е решило проблема си.

А на последния въпрос ще отговоря, че всичко е наред и няма причини за притеснение.