PDA

View Full Version : Как да заговоря някое момиче...



05-04-2006, 23:31
Значи имам такъв проблем: на 16 съм момче и напримерно като харесам някое момиче незнам как да я заговора какво точно да и кажа и как да тръгна към нея...Не съм некъв съвсем задръстен - имам предвид на купони напримерно ми е по лесно с момичетата, ама там не може да стане нещо по-сериозно, а дори и някой път и на купони ми е трудно, защото незнам точно какво да кажа. А ми се вижда тъпо напримерно като харесвам някое момиче в даскалото изведнъж да я спра в коридора и да и кажа "Извинявай може ли да се запознаеме" или "Искаш ли да излеземе на кафе"
Всъщност ми е по-трудно запознанството с някое момиче, а когато се познаваме ми е доста по-лесно.
Моляви се дайте някакви съвети как да заговоря и въобще как да тръгна към някое момиче.

osemenitelia
05-05-2006, 00:37
ами да ти кажа аз това което ти се струва срамно е правилния начин ;]]]
отиваш към нея усмихваш се небрежно... "здрасти.. може ли да се запознаем" като се запознаете вече мое и да я поканиш на кафе нещо... ако пък случайно ти каже че неможе да се запознаете .... има достатъчно други момичета.. не губи кураж ;]]]

SpermoDaritel
05-05-2006, 00:43
pich shtom ti izglejda tupo nakarai nqkoq neina priqtelka koqto ti poznavash da vi zapoznae i badu sebe si fkarvai lafcheta trq da q zabavlqvash za da ti obarne vnimanie qko smile i tfa e purviq pat izlezte s obshtata vi priqtelka i dr pat izlezte samo 2ta ako i tq se saglasi znachi moje da stane neshto vse pak budi tarikat :)

osemenitelia
05-05-2006, 00:48
епа и тва е вярно .. с обща позната ;]]

SpermoDaritel
05-05-2006, 02:37
slushai ko ti pee radioto \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

osemenitelia
05-05-2006, 02:49
мое като минава покрай нея да я шибне един път и да каже "извинявай беше нарочно" :shock:

Бутилка_Ром
05-05-2006, 05:55
Пич, ти си на 16, демек достатъчно голям за да можеш да си фанеш приятелка и без разни глупости от типа "Ма дали ше ме хареса? Ходи й кажи , че я харесвам. А тя кво отговори" бла бла бла.

Отиваш при нея и повярвай ми, много повече ше те е срам ако седиш и я гледаш тъпо и думите почват сами да си излизат. Ше го пробваш няколко пъти, притесненията ти ше отминат.

Бтв, в отговор на въпроса...Как да заговоря момиче?... Еми основно става с уста :) Ако ти няяш кураж да й кажеш че искаш да я заведеш на кино/кафе и тн, то къде ше намериш кураж, за да я питаш дали иска да ходите?

MidnightScream
05-05-2006, 08:52
ahahehahehehahh tfa "iskash li da se zapoznaem" mi zvuchi adski typooooooooo :DDDD prosto trqq si vesel i otivash i kazvash EIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
ZDRASTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
AZ SUM BLABLABLA..... NAISH KOLKO SHE E QKO ahuaahu

gangbang
05-05-2006, 09:30
Направи и някакъв комплимент. Примерно, че има много хубави очи и разгова ше си потръгне от самосебе си :)

SEXtreme
05-05-2006, 10:26
Ами пич има много начини да заговориш човек....почваш от некви дреболии - примерно (ако сте в едно даскало) за некой учител, час, контролно и т.н. Целата е да стигнеш до момент, в който да си казвате "здрасти по коридорите". Друг вариант е някой да ви представи - тогава е по-лесно, но ще тръгнат слухове, а най-гадно е момичето да разбере, че я харесваш, преди ти да си и казал, защото почва прекалено много да обмисля и в 90% от случаите отговора е "не". :) Но най-най-най-добрия вариант е да я заговориш. Няма наръчник за водене на разговор - трябва да надраснеш срама или там каквото изпитваш иначе представи си какво ще стане ако тръгнете да праите секс....хаха :) Успех!

`Death`Whore`
05-05-2006, 10:28
Ако някой ме попита, без да го познавам, дали искам да излезем, най-вероятно ще кажа да не ме доближава!

Просто казваш: "Здрасти, аз съм еди кой си" или ако става въпрос за училище..."Ти си от класа на еди кой си, нали? Той ми е приятел"...и оттам започа всичко.

SEXtreme
05-05-2006, 10:41
Ако някой ме попита, без да го познавам, дали искам да излезем, най-вероятно ще кажа да не ме доближава!

Просто казваш: "Здрасти, аз съм еди кой си" или ако става въпрос за училище..."Ти си от класа на еди кой си, нали? Той ми е приятел"...и оттам започа всичко.
мхм - много вярно! ;)

machoka
05-05-2006, 12:06
До двете дами пред мен:

Ами ако е супер готин пич и сте го 'забелязали' преди минути/часове/дни (т.е. направил ви е впечатление), пак ли ще го отблъснете? :)

SEXtreme
05-05-2006, 12:09
До двете дами пред мен:

Ами ако е супер готин пич и сте го 'забелязали' преди минути/часове/дни (т.е. направил ви е впечатление), пак ли ще го отблъснете? :)
е, ако аз съм го харесвала преди това не много ясно, ама ако е някой, който нито съм виждала нито нищо...сеедно някой на улицата да ме спре!

machoka
05-05-2006, 12:14
импровизация му е майката...

туй го говоря от години :D

Секстрийм, ами ти ще заговориш ли някой, ако те изкефи 'на мах'? 8)

SEXtreme
05-05-2006, 12:17
импровизация му е майката...

туй го говоря от години :D

Секстрийм, ами ти ще заговориш ли някой, ако те изкефи 'на мах'? 8)
Оо ми да :) Ама чай са - едно е да заговориш момче, а друго момиче! Вие момчетата сте лесни - при вас е лесно заговарянето щото винаги сте навити, ама при момичетата е по-сложно - то си е изкуство :)

05-05-2006, 12:35
хахах там ви е грешката на жените. Мислите си,че мъжете сме готови на всичко само и само да правим секс, но не е така! и ние си имаме критерии за жени

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 21:28
btv ako na nqkoi ne mu se govori nqma tva 4e haresva drug da go opravi(: