PDA

View Full Version : kak da go celuna???



BaBy__
05-05-2006, 00:41
Zdraveite! Imam problem...
Veche sam na 15 godini,a oshte ne sam se celuvala s momche (imam predvit s ezik).Mnogo haresvam edno momche i samo tozi problem s celuvkata me spira da ne trugna s nego... :( predi okolko mesec hodih s edno momche i toi postoqnno iskashe da me celune,no az ne davah zashtoto ne moga i me e strah da ne se izloja...Molq Vi pomognete mi....daite mi nqkakav savet kak da postupq... :cry:

Labelle
05-05-2006, 00:45
Няма човек, които да може. Само без паника. Не се притеснявай от това , че не си се целувала като дойде подходящия момент и момчето тръгне да те целува нещата ще си дойдат на мястото . Целувката е емоция, чувство. Тя не се учи, а се изживява, не пропускай твоите целувки само заради страх. Няма излагане - всеки се е справил.

YahooO
05-05-2006, 03:28
Awe dusha otpusni i se i vsichko shte bade nared ,nqma ot kakvo tolkova da se pritesnqvash vse pak nikoi ne se e rodil nauchen !

white_chik
05-05-2006, 06:25
kakto kazaha drugite nqma kvo da se pla6i6.kogato doide momentut to 6e si doide ot samo sebe si

P.S.YahooO namali si avatara dokato modovete ne sa te li6ili ot nego :wink:

black_dimond
05-05-2006, 07:03
i kakvo cql jivot 6e se strahuva6 ot edna prosta celuvka spoko ne e stra6no ti 6e go usti6 nqma kvo da ti davame uroci po celuvame 6e ti doide otvutre nqma kvo da se strahuva6

BaBy__
05-05-2006, 08:09
Da,no ako se celunem sled tova postoqnno shte se samoizmuchvam s vaprosi ot roda na "dali mu haresa?","dali ne se izlojih?" i t.t. Ami,ako naistina ne mu haresa i toi poveche ne posegne da me celune? :( Mojebi,ako bqh preodolqla glupaviq sram,sega nqmashe da imam tozi problem.A,ako napravi nqkakav kompliment za celuvkata az vednaga shte si pomislq,che go kazva v obraten smisal t.e. namekva mi,che ne moga da se celuvam :(

Sunny_stz
05-05-2006, 09:02
Ae da ne ti puka!Celuni go i tolkova!Puk dali 6te mu haresa ili ne....ne se izmu4vai s tezi vuprosi!!!!

tremal
05-05-2006, 11:50
Mi mlqsni go be bez strah celuvash puskash si ezicheto i sichko e ok nqma da se izlogish spox nqma strashno nie sme s teb (The force is with you ) :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 celuvai

L_i_z_I
05-05-2006, 12:45
Отпусни се и в ниакъв случай не се притеснявай =; Значи ...не трябва да го целуваш защото обстоятелствата те задължават,а защото ти самата го искаш...И спкоийно..ще ти дойде отвътре какво да правио \:D/

ПП>>>Не бъди толкова негативна....ами ако му хареса .. :smt007 \:D/

macka123
05-05-2006, 14:13
Отпусни се и в ниакъв случай не се притеснявай =; Значи ...не трябва да го целуваш защото обстоятелствата те задължават,а защото ти самата го искаш...И спкоийно..ще ти дойде отвътре какво да правио \:D/

ПП>>>Не бъди толкова негативна....ами ако му хареса .. :smt007 \:D/


to4no!

^sladyranka`
05-05-2006, 17:52
A be nqma stra6no!Tova ne bi trqbvalo da te pritesnqva!To ne e trudno .Prosto se otpuska6 i to ot samosebe si stava.Nikoi ne se e rodil nau4en.Ne se pritesnqvai.Tragni s tova mom4e i mu obqsni kakva e rabotata i toi ako e dostata4no djentalmen 6te te razbere i dori 6te te nau4i.Ako pak slu4aino ti se izsmee,podigrae ili ne6to takova,zna4i ne te zaslujava!

sexy_dizzy
05-05-2006, 18:01
По тази логика никога няма да тръгнеш с никого,само защото се притесняваш да се целуваш с език.Виж,изобщо няма от какво да се притесняваш,изобщо.То си идва отвътре,не се притеснявай.Ако толкова те е срам му кажи,че не си се целувала и се притесняваш,тогава той ще ти стане добър учител и след това кой знае-може да станеш по-добра от него

05-05-2006, 18:24
Такам внуши си, че си се целувала и че няма нищо страшно от това. :)
Внушението върши чудеса. Не се притеснявай от една целувка. Или едно съветче...не е много хубаво,ама карай. Отиди на купонче,дискотека пийни си малко, целувай се с някой (се едно кой) и няма толкова да те е страх от целувката с този, който харесваш :wink:

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 18:27
Zdraveite! Imam problem...
Veche sam na 15 godini,a oshte ne sam se celuvala s momche (imam predvit s ezik).Mnogo haresvam edno momche i samo tozi problem s celuvkata me spira da ne trugna s nego... :( predi okolko mesec hodih s edno momche i toi postoqnno iskashe da me celune,no az ne davah zashtoto ne moga i me e strah da ne se izloja...Molq Vi pomognete mi....daite mi nqkakav savet kak da postupq... :cry:
savet kak da go zelunesh, da ne ti puka toi shte te zelune, vsmisal nqma kakvo da mu mislish(;
pak i vsi4ki go pravqt razli4no, to se znae oba4e 4e horata vse oshte ne 4etat mislq, tai 4e spoks(:, pak i hubavo 4e s nego shte se celuvata a predi ne si, men mi haresva nqkak bih se po4uvstval po zna4im(:

05-05-2006, 20:36
малко си закъсняла вече,ама нищо!ПРОСТ ДЕЙСТВАЙ!

krisi_love
05-05-2006, 20:49
ми миличка не се притеснявай целувката ти идва отвътре няма как тя да не е хубава ако и двамата я желаете сичко ще стане за миг който ще си спомняш винаги (първата целувка не се забравя) :o :o

Krem4eto
05-05-2006, 21:16
Awe dusha otpusni i se i vsichko shte bade nared ,nqma ot kakvo tolkova da se pritesnqvash vse pak nikoi ne se e rodil nauchen ! :wink:

BaBy__
05-06-2006, 19:25
Da znam,che sam zakasnqla daje dosta,no kakvo da napravq..ne moga da se utarva ot tozi glupav sram:( Drugata sedmica sam kanena na rojden den i toi sashto shte e tam...da se nadqvam che togava shte preodoleq srama si...ama tova da mu kaja,che ne sam se celuvala do sega edva li shte stane,zashtoto sled tova shte se pochuvstvam adski nelovko a i ako se izsmee ili neshto podobno...togava shte se pochuvstvam UJASNO i... ](*,)

05-06-2006, 20:05
Na toz rd napii se i nqma da ti puka :lol:

ExTr3m3_GiRL
05-06-2006, 20:09
Бъди спокойна, отпусни се ии то ще си дойде от само себе си :smt007 :smt008 Няма нищо страшно....да всеки се е притеснявал, но когато дойде момента забравяш всичко иии то просто се случва :smt016

CHELUVCHICA
05-06-2006, 20:15
пробвай с някоя по-опитна приятелка

BaBy__
05-06-2006, 21:27
Tova za napivaneto mi se struva dobra ideq :mrgreen: Dano pone togava zabravq srama [-o<

CVETELLINA
05-07-2006, 09:44
еми виж сега,няма от какво да се срамуваш или пък да се страхуваш.Естествено,че първата целувка не е наи-добрата,но има още мнооого време да се научиш.Така че даваи смело сега,няма да съжаляваш :wink: .След време ще видиш,че си постъпила правилно и всичко ще е супер:)А по въпроса дали ще му хареса,аз мисля че да,а и след първата целувка ще следват и още мно0о0ого :lol: :wink: :wink:

SeXyTo_f
05-07-2006, 09:48
Амиии, то и аз си мислех до миналото лято че е мн. страшно..ама не е! Мойта 1ва целувка...беше..отвратителн лигава! просто то някакси става от самосебе си ....и няма от какво да се плашиш...2рия ти опит ще бъде перфектен ако 1вия не се е получил...ама мн зависи и от момчето...как се целува 8-[ УСПЕХ!

ShaMe_GiRl
05-07-2006, 18:06
tctctc ... kato cheta i si mislq che i az imam syshtiq problem .. prekaleno sramejliva sym ,na 15godini sym i oshte ne sym se celuvala s momche s ezik ... mn kofti ... nqkak si nemoga da se otpusna.. tova e glavniqt mi problem s momchetata.iskam da vi pitam .nqkoi vyprosi na koito mogat da mi otgovorqt samo tezi koito sa se celuvali i znaqt :

1)kolko dolu gore trqbva da e otvorena ustata

2)kakvo tochno se pravi s ezicite ? vyrtqt li se .. ili neshto drugo ..

3)ako ediniqt ne si dvije ezika shte ima li udovolstvie ?

4)vyzbujdashto li e ako nqkoi te ohape ?


shte sam vi blagodarna ako i na men mi pomognete kato me ulesnite i otgovorite na tezi vyprosi :)

SeXyTo_f
05-07-2006, 18:12
tctctc ... kato cheta i si mislq che i az imam syshtiq problem .. prekaleno sramejliva sym ,na 15godini sym i oshte ne sym se celuvala s momche s ezik ... mn kofti ... nqkak si nemoga da se otpusna.. tova e glavniqt mi problem s momchetata.iskam da vi pitam .nqkoi vyprosi na koito mogat da mi otgovorqt samo tezi koito sa se celuvali i znaqt :

1)kolko dolu gore trqbva da e otvorena ustata

2)kakvo tochno se pravi s ezicite ? vyrtqt li se .. ili neshto drugo ..

3)ako ediniqt ne si dvije ezika shte ima li udovolstvie ?

4)vyzbujdashto li e ako nqkoi te ohape ?


shte sam vi blagodarna ako i na men mi pomognete kato me ulesnite i otgovorite na tezi vyprosi :)
1. miii, kolkoto...abe ne da go pogulne6 :D
2.mii ne6to tam se vrutkat...ala bala..de da znam...abe verno ne sum se zamislqla to4no kvo prava s ezika si..kakto i da e..
3.mii nz...nali si s 4oveka koito iska6..za men tva si e cqlo udovolstvie..:)
4. Mii az mn. obi4am da hapa ustnite na toz otsre6ta...ama na sega6noto mi gadje..ne6to ne moga mu zahapa ustnata..nz 6to...moje bi ne sa tolkova plutni...
ama tq celuvkata prosto si stava...nema takoa...otvori si ustata ei taka...sega taka ezika..sega me ohopi...drun, drun drun... :smt012

shame_girl
05-07-2006, 18:35
mii ...ako ne mu haresa :roll: ili ako si vkaram ezika mn navytre?! :shock: .... ako neshto se izdynq .. i celuvkata ne se poluchi shte stane mn gadno :| ... mn se pritesnqvam ako ne mu haresa ](*,)

dyAa
05-07-2006, 18:50
emi vi kaja na vas 2-4kite..4e spored mene nqma nikakav na4in da se provalish v celuvkata..dori i da si pahnesh mn navatre ezika..(tova prosto ne e mnogo priqtno zashtoto otsreshtniq shte ima 4uvstvoto 4e shte mu vadish slivicite)..puk nqma kvo da vi e sram..si4ko idva ot samosebe si i ako se zamislite ima mn po golemi i dr neshta koito za pritesnenie..ami celufkata te e strah sram ala bala..a kato doide vreme za sex-a? devstvena li shte sedish :}]]

_FroZeN_TeaRs_
05-07-2006, 19:04
Zdraveite! Imam problem...
Veche sam na 15 godini,a oshte ne sam se celuvala s momche (imam predvit s ezik).Mnogo haresvam edno momche i samo tozi problem s celuvkata me spira da ne trugna s nego... :( predi okolko mesec hodih s edno momche i toi postoqnno iskashe da me celune,no az ne davah zashtoto ne moga i me e strah da ne se izloja...Molq Vi pomognete mi....daite mi nqkakav savet kak da postupq... :cry:
Много важно е да запомниш, че целувката не е 100% език .. устните играят също много важна роля, не ги пренебрегвай и не ги занемавярай, ползвай балсам-че или нещо друго .. и се остави на хормона - той си знае работата :smt004
И още нещо .. внимавай със зъбките, за да не стане конфузна ситуация ..
Докато го целуваш не мисли за това как например по-надълбоко да си вкараш езика или как да го въртиш в устата му .. просто се наслади на изживяването, всичко ще стане от само себе си .. дерзай :-({|=

BaBy__
05-07-2006, 19:13
V kakav smisal "konfuzna situaciq"..da ne go uhapq li? :-k

Malko_kote
05-07-2006, 19:15
Mace, q se stegni.Trqbva da ima purvi put.Razbirase nqma kak da se nau4i6 ot samo sebe si.Abe kakvi gi drunkam, vseki se celuva individualno.Prosto si puska6 ezi4eto leko i nejno i tolkova.Samo vnimavai da ne go oligavi6 i se celuvai kato partniora ti, smisul po negoviq na4in.

BaBy__
05-07-2006, 19:15
Am...Btw... kogato se celuvash kak e po-dobre...da dishash prez ustata ili prez nosa ili...izobshto da ne dishash? :lol:

05-07-2006, 19:17
Zdraveite! Imam problem...
Veche sam na 15 godini,a oshte ne sam se celuvala s momche (imam predvit s ezik).Mnogo haresvam edno momche i samo tozi problem s celuvkata me spira da ne trugna s nego... :( predi okolko mesec hodih s edno momche i toi postoqnno iskashe da me celune,no az ne davah zashtoto ne moga i me e strah da ne se izloja...Molq Vi pomognete mi....daite mi nqkakav savet kak da postupq... :cry:
Много важно е да запомниш, че целувката не е 100% език .. устните играят също много важна роля, не ги пренебрегвай и не ги занемавярай, ползвай балсам-че или нещо друго .. и се остави на хормона - той си знае работата :smt004
И още нещо .. внимавай със зъбките, за да не стане конфузна ситуация ..
Докато го целуваш не мисли за това как например по-надълбоко да си вкараш езика или как да го въртиш в устата му .. просто се наслади на изживяването, всичко ще стане от само себе си .. дерзай :-({|=


ustnite kakvo trqbva da pravqt?!i ezika vsyshtnost KAKVO PRAVI?!?!???! a glavata vyrti li se ?!

05-07-2006, 19:21
a kak taka se pritvarq ustata ot vreme na vreme ?!??!??!

05-07-2006, 19:41
mnogo sme izostanali .. horata na taq vyzrast veche lubov pravqt :lol: ... nie oshte za {P} pitame ... tctct ](*,) ](*,) ](*,) :smt017 :smt017 vse pak shte se nadqvame da ni pomognete kato otgovorite na vyprosite ni!!!!! :roll:

Malko_kote
05-07-2006, 19:49
Abe da be, q stiga izostanali sme, naprotiv. :) Mackata da ne zadava tupi vuprosi, a napravo da deistva.Di6ai prez nosa i vnimavai otnovo kazvam da ne go pravi6 celiq v slunki(dano ne zvu4i gnusno ama vnimavai) ;) uspeh macka :!:

_wait_and_bleed_
05-07-2006, 21:23
пробвай с някоя по-опитна приятелка

така де в никакъв случай не му обясняваи,че не си се целувала.хич не е приятна тръпката при подобен разговор(поне за мене не беше.)не ,че първия ми скапал пр. ме научи-не можеше...най-добър учител беше най-добрата ми приятелка.така ,че потренирай с момиче

BaBy__
05-07-2006, 23:18
CHELUVCHICA написа:
пробвай с някоя по-опитна приятелка


така де в никакъв случай не му обясняваи,че не си се целувала.хич не е приятна тръпката при подобен разговор(поне за мене не беше.)не ,че първия ми скапал пр. ме научи-не можеше...най-добър учител беше най-добрата ми приятелка.така ,че потренирай с момиче

da amaa....malko shte sa tezi momicheta koito shte se naviqt da me nauchat(ako ima izobshto takiva...) :(

qgodka_1
05-08-2006, 14:43
Опитай се ти не си се целувала и не може6 да каже6,4е неможе6.Според мен секи може просто тряя да го иска6.И аз все още ен сам се се целувала :( .Пробваи се!Успех!!!!!!!!

BaBy__
05-10-2006, 20:22
ufff....hora mersi mnogo za savetite,no qvno nikoga nqma da se prestrashq :smt010

Malko_kote
05-10-2006, 21:15
da be, ti ne si dobre.Macka, absulutno ni6to stra6no nqma.naprotiv, kogato se celune6.........nqkaksi........az se 4uvstvah mn dobre.Ne se pravi na 6matka i davai.Dori i uspeh nqma da ti pojelaq, 6oto ne ti e nujen ;)

craitan
05-10-2006, 21:39
i kakvo cql jivot 6e se strahuva6 ot edna prosta celuvka spoko ne e stra6no ti 6e go usti6 nqma kvo da ti davame uroci po celuvame 6e ti doide otvutre nqma kvo da se strahuva6

syglasen =D>

honey_reflection
05-11-2006, 20:16
Nai dobre mila, e da kajesh na momcheto, che ne si se celuvala.. shtoto i taka i taka toi od samo sebesi shte go razbere po vreme na celuvkata !! Nqma nishto strashno da mu kajesh, che oshte ne si se celuvala, vse pak vseki ima 1 celuvka !!

Az kogato oshte ne bqh se celuvala, kazah na gadjeto mi, che oshte ne sam se celuvala.. a toi mi kaza, de ne se pretesnqvam i da mu povqrvam i che nqma problem.. az shte se naucha! Nai na kraq preodolqh tozi strah i stana..

Taka che, nqma za kakvo da se trevojesh.. vseki e imal 1 celuvka i mu e bilo nervno !!

bebsykiss
05-11-2006, 20:52
mi nz kakvo da vi kaja az sam po4ti na 17 i imam sa6tiq pr luda sam po edno mom4e i toi mn iska da me celune ve4e po4ti godina toi e na 15 a az se se darpam i ne moga da bada s nego za6toto me e strah ot parvata celuvka nz kakvo da pravqq i imam priqtelki no nqkak ne moga s tqh ne mi se iska s tqh iskam s nego no mn me e srammm :(

05-11-2006, 20:59
upss gre6ka toi e po4ti na 16 no vse taq pak mi e gadno za6tot me e sram i me e strah :(

black_dimond
05-11-2006, 21:28
kazah ti nqma za kakvo da te e sram i strah vseki 4ovek ima purvi put i v tova nqma ni6o sramno i sta6no naprimer purvata mi celuvka be6e tolkova neo4akvana 4e vuob6e nqmah vreme da pomislq kakvi mi se slu4va no be6e neveroqtno i mom4eto vuob6e ne razbra 4e mi e za purvi put taka 4e se otpusni

Lorein
05-12-2006, 07:18
Според мен е по-добре да му кажеш,че не се целуваш толкова добре и да го помолиш за няколко "тренировки" \:D/ Мисля,че ще му хареса да окажа такава помощ! :smt008 Действай,успех от мен!

П.С. Може и да повторя нечии думи,но не съм чела всички мнения по темата!

machoka
05-12-2006, 11:45
При целувката мила, няма 'мога да се целувам' или 'не мога'.. то е строго индивидуално за всеки човек и не се учи.. просто се изживява. Не съм чел четирите страници за една целувка :shock: , но не може да не е казано някъде.

fashion_f
05-12-2006, 14:11
Няма човек, които да може. Само без паника. Не се притеснявай от това , че не си се целувала като дойде подходящия момент и момчето тръгне да те целува нещата ще си дойдат на мястото . Целувката е емоция, чувство. Тя не се учи, а се изживява, не пропускай твоите целувки само заради страх. Няма излагане - всеки се е справил.

точно така =D>

Malko_kote
05-12-2006, 22:43
Da be sram te e.Abe q si gledai rabotata, ti daje si i po-golqma ot nego.6tom iska neka te celune.Druj se normalno i da ne ti puka ;)Ve edno go pravi6 za poreden put ;)[i]

barbi-DOLL
05-13-2006, 08:39
mi nz kakvo da vi kaja az sam po4ti na 17 i imam sa6tiq pr luda sam po edno mom4e i toi mn iska da me celune ve4e po4ti godina toi e na 15 a az se se darpam i ne moga da bada s nego za6toto me e strah ot parvata celuvka nz kakvo da pravqq i imam priqtelki no nqkak ne moga s tqh ne mi se iska s tqh iskam s nego no mn me e srammm :(

godina i o6te ne ste se celunali?????????????????abe hora nedeitte da se pritesnqvate, nqma ni6to lo6o v celuwkata a i tova ne trqbwa da e ne6to otkoeto izpitwa6 ujas i strah, a edno prekrasno izjivqvane :) nedeite taka be macki Q po spokoino!prosto deistvaite ! a spored mene li4no nikoi ne moje da ti kaje to4no kak da se celuwa6,twa si e izkustwo koeto wseki vladeee :smt008

Вътьо
05-13-2006, 08:51
Zdraveite! Imam problem...
Veche sam na 15 godini,a oshte ne sam se celuvala s momche (imam predvit s ezik).Mnogo haresvam edno momche i samo tozi problem s celuvkata me spira da ne trugna s nego... :( predi okolko mesec hodih s edno momche i toi postoqnno iskashe da me celune,no az ne davah zashtoto ne moga i me e strah da ne se izloja...Molq Vi pomognete mi....daite mi nqkakav savet kak da postupq... :cry:
Сухи тренировки с плюшена играчка щти дойдат добре :smt005

R0lfc0pter
05-13-2006, 08:53
.. еми как ше се научиш без да пробваш ?

Malko_kote
05-13-2006, 20:48
praktikata u4i ;) s vremeto 6te izgladi6 vs nedostatuci v celuvkata ti i taka.I kakto nqkoi be6e napisal-celuvkata e izkustvo, koeto vseki vladee ;) Vaeki se celuva individualno, nqma pravila, samo bih ti preporu4ala, da ne hape6, da ne ligavi6 partniora si i da si puska6 ezi4eto nejnon;) li4en opit ;)

dyAa
05-14-2006, 00:42
mi podgotfi se s priqtelka..ako ne..s mom4e ako pak te e sram..nz trq preodoleesh srama..kogato tova stane shte vidih 4e ne e tolkova strashno

Гостче
05-14-2006, 19:42
а мислите ли че момчето ще разбере че не съм се целувала до сега???

05-14-2006, 20:59
po kakaw nachin moga da se izdunq pri celuwkata..oswen da go uligawq...?

ffff
05-14-2006, 21:23
abe vsyshtnost .. kakvo e tova MASAJIRANE na ezika na partniora ?!?!?!??! :smt017 :smt017 :smt017 a i ako ne si se celuvala do sega i partniora ti neznae ima li vyzmojnost da RAZBERE ?!??! i kak ?! i ako ima takava vyzmojnost kak moje da q predodvratq ?!??!

Malko_kote
05-14-2006, 22:24
Abe macka stiga ve4e, prosto go celuni i tva e.Ne se pritesnqvai.Ako ne go ligavi6 i si nejna, vs 6te mine kato po voda,Prosto se uspokoi ;)

BaBy__
05-16-2006, 21:45
Ohh....19-ti idwa... ;( kakwo da prawq :-k ....weche ne iskam da hodq na tozi RD :( ama ako ne otida momicheto na koety e rojdeniq den shte mi se razsardi...a ako otida..momcheto koeto hareswam shte e tam i ako iska da me celune men razbira se shte me dosramee i shte se odrupna...dano pone da se napie tolkova che posle da ne pomni... [-o<

05-16-2006, 22:24
Of ne moga da razbera ot kakvo te e sram???

Puhinka
05-16-2006, 22:25
shuu sladur q stiga gluposti.. :)
Nqma da se sramuwash be.. vij vsichki ti go kazvame.. izobshto ne e strashno..
i az taka si misleh predi .. i me be6e strah ama kogato mom4eto doide da me izprashta i tam govorehme si i prosto taka stana 4e se celunahme.. dori neznaeh kakvo pravq no be6e mnoo qko i p0sle cqla ve4er se celuvahmee :lol: :lol: taka che spoko..
Nqma da se pritesnqqsh za ni6to da ne ti puka :)
Momcheto s koeto shte se celuvash su6to e bil kato teb.. Vsi4ki sme minali prez tozi period .. First Kiss.. prosto misli za drugo.. (za tova kolko go haresvash i kolko e sladyk) i tyi natataka ..
:smt007
Aideeeee Weselo izkarwane na RD-to i mnogo Kisssesssssssss \:D/

remember_the_name
05-16-2006, 22:37
predi si misleh 4e e mn gnusno sled koeto iska6h da probvam no me be6e mn strah i sram 6toto ne bqh probvala za razlika ot pove4eto,no sna 1vata celuvka ne se izdunih a sled tova stave6e se po-hubavo i po-hubavo taka 4e vajnoto e da ne se pritesnqva6 vsi4ki sme minali po tozi put taka 4e spoko 6te se spravi6 :wink:

ani4ka18
05-16-2006, 22:38
спокойно ве! и аз бях като теб в същото отчайващо положение, ама се справих :D питаш как точно?! ми аз не казах на момчето с което бях тогава (и до ден днешен не знае че ми е бил първия учител), просто се отпуснах и се отдадох на чувствата си. сърцето ми отиде право в петите (не мисли че преувеличавам!) но това не беше от страх, а по-скоро от самото чувство, че по този начин усещаш обичания човек още по-близък. ако се продъжлаваш да се притесняваш за такива работи следващия път във форума ще питаш и как да преспиш с някой! :) да не ти дреме, просто действай! успех! :smt023

alex(f)
05-17-2006, 00:33
prosto go ostavq6 da te celune.toi e mometo , neka te vodi i napravlqva. nqma da se izloji6 spox. samo ne go misli tolkova.kolkoto pove4e misli6 zatva i tolkova po zle. ostavi se na instinktite si

BaBy__
05-18-2006, 21:52
LeLiii...utre e golemiq den....misi na wsichki za sawetite...naistina mn mi pomognahte... :) Aidi stiskaite mi palci :wink: dano vsichko da mine normalno i.... :smt008 A puk ako se celunem i ne mu haresa da si nameri druga koqto moje da se celuwa hubawo.. :? negowa si rabota.. :P

Krem4eto
05-20-2006, 17:40
LeLiii...utre e golemiq den....misi na wsichki za sawetite...naistina mn mi pomognahte... :) Aidi stiskaite mi palci :wink: dano vsichko da mine normalno i.... :smt008 A puk ako se celunem i ne mu haresa da si nameri druga koqto moje da se celuwa hubawo.. :? negowa si rabota.. :P
Я кажи какво стана? :smt007

barbito
05-20-2006, 18:42
aide kazvai de mila interesno ni e!

POLA^_^
05-20-2006, 19:35
е как какво е станало?!Еми много ясно,че са се цункали и е било мноооооооооого хубаво! :wink:
П.С. Разкажи наистина!

hackersdown
05-21-2006, 15:34
Zdraveite! Imam problem...
Veche sam na 15 godini,a oshte ne sam se celuvala s momche (imam predvit s ezik).Mnogo haresvam edno momche i samo tozi problem s celuvkata me spira da ne trugna s nego... :( predi okolko mesec hodih s edno momche i toi postoqnno iskashe da me celune,no az ne davah zashtoto ne moga i me e strah da ne se izloja...Molq Vi pomognete mi....daite mi nqkakav savet kak da postupq... :cry: Како трябва тренировки. ;)
Винаги има 1ви път!
Действай на живо - всичко става от самосебе си! 8)

Lovebaby
05-21-2006, 18:46
Аз ще кажа вместо нея .. сигурно всички си мислите,че са се целунали .. но не е така .. днес се видяхме с тва момиче и ми каза,че нищо не е станало .. :( :-k #-o като и пуснат нета тя ще ви каже по подробно :wink: аиде много целувки от мен :-D :smt008

iskamTe_vednaga
05-22-2006, 09:57
nemoje cql jivot da ne se darpa6 6toto nemoje6 da se celuva6...nikoi ne se e rodil nau4en !!! ako tova 6te te uspokoi vsi4ko 6te si doide ot samosebe si kogato se celunete :smt008

06-01-2006, 16:42
ami....sega da razkazvam...
mmm...otidohme na rd i ostanahme sami za okolko 20 - 30 min. i az si misleh che shte stane neshty noo..uvi..prez cqloto vreme si govorehme no ne se celunahme... a az togava bqh reshila ako posegne da me celune da ne se dyrpam no...toi ne posegna zashtoto znaeshe che shte me dosramee... i tova e obshto vzeto...nqmashe nikakva celuvka :smt010

viki91
06-01-2006, 17:31
Ееее......що такаа...ццц..... ](*,) ](*,) ](*,) ...

LoVe_RuSlAn
06-01-2006, 19:05
Ами да ти кажа ли не се притеснявай а3 :lol: когато не се бях целувала с език и го направих за първи път също се притеснявах че момчето може да осети че ми е за първи път но нищо такова затова не сер притеснявай ами просто го направи винаги трябва да има първи път и понеже се притесняваш от това че вече си станала голяма а още не си го направила затова трябва и да опиташ никoй няма да разбере че не си се освен ако не се изложиш адски много

R0lfc0pter
06-01-2006, 20:19
с мерак !

beB_
06-01-2006, 21:00
nqkude dr bah pislala v edna 4a6a s voda sloji edno led4e i po4ni da go goni6 s ezik

pri purvata celuvka vinagi e pritesneno
oba4e kakto kajaha nqma ni6to star6no
prosto se otpusni i 6e vidi6 4e 6te stane ot sasm0 sebe si
a ustata trqbva da e otvorena gore dolu taka kakto kogato
kazvash bukvata "O"


samo trqq si spokoina i si4ko dr idva ot samosebe si

kAdrOkoSkA
06-01-2006, 21:05
Navejdash se kum nego, otpuskash se i sledvash negoviq ezik... sled malko shte vlezesh v "ritam" i vsichko shte e nared! Nqma strashno macka :smt006

BaBy__
06-01-2006, 22:14
mn me e qd zashtoto toi me popita dali iskam da stane neshty m/y nas...t.e. da stanem gadjeta i az togava naprau zabih ot sram i toi mi kaza da si pomislq i az se saglasih...skoro shte izlizame i sigurno shte iska otgoor...amaa samo kolko me e qd che ne mu dadoh tozi otgovor oshte na rojdeniq den ](*,) ](*,) ](*,)

Malko_kote
06-01-2006, 22:40
Purvo macka...ako se razrovi6 6te nameri6 hilqdi takiva temi, prosto qnam smis da zadrustva6 foruma.No kakto i da e ot sega da zn6.I vse pak 6te ti dam suvet.Vseki se celuva individualno.Edinstveniq suvet koito moga da ti dam e da ne se celuva6 nejno, da ne hape6 i da ne oligavva6 otsre6tniq 4ovek.Tova e vs i bez pritesneniq ;)

BaBy__
06-04-2006, 22:29
уффф...лесно е да се каже "без притеснения" ама аз съм си такава,че просто не мога да се отърва от тях...а според вас дали да му кажа че до сега не съм се целувала...как ли ще реагира :shock: на мен не ми пречи много да му кажа но след това тои сигурно ще е твърде уверен в себе си и.... а и примерно ако реша да му го кажа в чата и после като го видя и..... :oops: :oops: :oops: ....

sameone
06-05-2006, 08:28
V nikakav slu4ei ne mu kazvai 4e dosega ne si se celuvala [-X vqrvai mi toi nqma da go razbere.Nqma to4no opredelen na4in na celuvane,otposni se i derzai. :D

mechtaq_za_teb
06-05-2006, 17:35
i az bqh kao teb!misleh si 4e e koi znae kolko slojno!kazvam ti OPITAI!nqma da se izloji6!v tova moje6 da si sigurna za6toto e strahotno i mn 6te ti haresa!;]]]]]

Dharma
06-05-2006, 20:07
...а според вас дали да му кажа че до сега не съм се целувала...как ли ще реагира :shock: на мен не ми пречи много да му кажа но след това тои сигурно ще е твърде уверен в себе си и.... а и примерно ако реша да му го кажа в чата и после като го видя и..... :oops: :oops: :oops: ....
abe stiga gluposti-budi aktrisa. tvurde mnogo misli6 za tva-kak da stane, kakvo da pravq i sigurno 1000 ujasa si si predstavila ve4e... nedei taka. tolkova mnogo si se pritesnila za RD. a to ni6to ne e stanalo-e, ima6e li smisul ot pritesneniq? vseki si ima purvi put-prosto go napravi :smt008 - ne e slojno... kogata se pritesnqva6 mnogo prosto si predstavi 4e tova ne si ti i go napravi. celuvkata e ne6to estestveno i priqtno, a ne nqkakuv ujas, za koito trqbva da se pritesnqva6:) i moeta purva celuvka be6e na 15 i az se bqh poburkala, sega kato se setq mi e sme6no"decka mu rabota". stegni se, celuni go(sqka6 go pravi6 za poreden put i hi4 da ne ti puka:)
Uspeh!;)

cskamoni4ka
06-06-2006, 17:22
Просто се отпусни..

BaBy__
06-06-2006, 21:27
1{}x за саветите ;) маи се навих да пробвам :mrgreen: дано само забравя срама и не се отдръпна че тогава лошо... [-o<

honey91
06-08-2006, 17:06
Такам внуши си, че си се целувала и че няма нищо страшно от това. :)
Внушението върши чудеса. Не се притеснявай от една целувка. Или едно съветче...не е много хубаво,ама карай. Отиди на купонче,дискотека пийни си малко, целувай се с някой (се едно кой) и няма толкова да те е страх от целувката с този, който харесваш :wink: =D>

rastar4o
06-12-2006, 17:49
Da,no ako se celunem sled tova postoqnno shte se samoizmuchvam s vaprosi ot roda na "dali mu haresa?","dali ne se izlojih?" i t.t. Ami,ako naistina ne mu haresa i toi poveche ne posegne da me celune? :( Mojebi,ako bqh preodolqla glupaviq sram,sega nqmashe da imam tozi problem.A,ako napravi nqkakav kompliment za celuvkata az vednaga shte si pomislq,che go kazva v obraten smisal t.e. namekva mi,che ne moga da se celuvam :(

mi prosto mu kaji ... 4e ne si mnogo opitna i 4e 6te ti e po dobre ako ti kaje za ne6to koeto ne mu haresva v celuvkata ...

rastar4o
06-12-2006, 17:54
V nikakav slu4ei ne mu kazvai 4e dosega ne si se celuvala [-X vqrvai mi toi nqma da go razbere.Nqma to4no opredelen na4in na celuvane,otposni se i derzai. :D


ako e pi4 6te te razbere. nai malkoto sqko mom4e e minalo prez tva i pri nas e po 6it 6toto vie momi4etata se celuvate po mejdu si a na nas purviq ni put vinagi e s mom4ie .... :) az
vuv 6-ti klas sus edna 7-moklasni4ka i i izvadih slivicite posle mi obqsni ...
kak i taka ...
sega sled 6 godini se celuvam 4udesno ... \:D/

rastar4o
06-12-2006, 17:59
уффф...лесно е да се каже "без притеснения" ама аз съм си такава,че просто не мога да се отърва от тях...а според вас дали да му кажа че до сега не съм се целувала...как ли ще реагира :shock: на мен не ми пречи много да му кажа но след това тои сигурно ще е твърде уверен в себе си и.... а и примерно ако реша да му го кажа в чата и после като го видя и..... :oops: :oops: :oops: ....


KAJI MU WE ama V o4ite ne v 4ata .. da nqma vreme da misli po vuprosa 6toto ina4e moje verno da se vgovnqsa ...
:smt011

06-12-2006, 20:24
koloto poveche mislish tolkova po-zle za tebe.ako iskash naistina da se celunete i ako toi te haresva,nqma da mu pravi koi znae kakvo vpechatlenie kak se celuvash.Ima hora po na 23-24 godini koito se celuvat gadno taka che... :D

06-13-2006, 17:08
Някои пат когато трагна да целувам моми4е си даржи устата някак си по затворена се едно неште да е целуна с език.Има ли такова нещо или аз си измислям :-k

BaBy__
06-17-2006, 00:41
abe...veche probvah..ama beshe nqkfo mn stranno..
zashtoto...zybite ni se opiraha edni v drugi.. :shock: (izdynka)
beshe mn edno takovaa....sqkash pravq neshtu ama i az nz kakvo... i sq imam chuvstvo che oshte ne sym se celuvala... ujas :(

NightDancer
06-17-2006, 00:46
Някои пат когато трагна да целувам моми4е си даржи устата някак си по затворена се едно неште да е целуна с език.Има ли такова нещо или аз си измислям :-k
Мда има такова нещо ;) Личен опит :) Даже съм питал защо го прави.И отговора беше:" ами просто в момента искам да ме прегърнеш, а не да ме целуваш!"
Така че нека не забравяме факта, че понякога една истинска прегръдка има много по-голяма стойност от целувката... Защото прегръдката вдъхва сигурност на жената/момичето , докато целувката.. ами то си е малко като порнографията :mrgreen:

momi4eto_M_!_S_T
06-17-2006, 00:53
a be bate :twisted: probvai s momi4e nekoq priqtelka i gotovo :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt006

BaBy__
06-19-2006, 16:14
shh...kajete neshtu i po moeta tema de :evil:
xaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005

seksi_kote_f
06-19-2006, 19:02
Vsi4ko 6te si dodie ot vutre ne se pretisnqvai :) uspeh :P

viki91
06-19-2006, 19:48
Vsi4ko 6te si dodie ot vutre ne se pretisnqvai :) uspeh :P

Дам....само не се панирай....остави другия да води ;)

iLoveChocolate
06-19-2006, 20:09
trqbvalo e da se {P} o6te s purviq,a ne da te e tolkova strah.ne boli i ne hape!!a puk 6to se odnasq do celuvkata ima mn drugi ne6ta,koito moje da se pravqt v edna vruzka osven postoqno da se {P}{P}

lqli
06-27-2006, 02:50
hahah e da se nau4i6 trqbav da probva6 ti si trqbvala da se celune6 s biv6otot ti gadje za da se nau4i6 mnogo e lesno povqrvai mi az se nau4ih akto sledvah kakvo pravi mometo :)

BaBy__
07-01-2006, 14:36
ami az veche probvah :mrgreen: ama beshe s momiche ..
:smt005 ama zybite ni nqkaksi se dopiraha... :shock: i beshe gadno... :(

07-02-2006, 13:46
Няма човек, които да може. Само без паника. Не се притеснявай от това , че не си се целувала като дойде подходящия момент и момчето тръгне да те целува нещата ще си дойдат на мястото . Целувката е емоция, чувство. Тя не се учи, а се изживява, не пропускай твоите целувки само заради страх. Няма излагане - всеки се е справил.
=D> =D> kva e taq paranoq deto vi e prihvanala za celuvkata tctc.....

DeSiTo0o
07-02-2006, 13:56
Няма от какво толкова да се претисняваш.То всичко си идва от самосебе си.
Че дори и да се изложиш кво толкова?Никой не е роден научен.Ще се научиш и ти :wink:

baby__
07-03-2006, 00:01
ami tova koeto napisa che zybite ni se dopiraha...golqma izdynka li e? :oops:

DuraceLL
07-03-2006, 09:01
pritesnenieto ti naistina e izli6no. ako se otpusne6 i ne si misli6 za "izdanki" vsi4ko samo 6te si dode na mqstoto . :smt008

wild_f
07-03-2006, 20:29
Kvo se korka6?SPOKO!Az se celunah s tozi,koito mi e mnoo dobar friend(daje dvama,igrahme na 6i6e)ne se pritesnqvai,ako pak ima6 s koi-trenirai:):")))

koalka
07-03-2006, 22:08
Преодолей срамас си,защото така можеш да го загубиш.Срама ще провали всичко.

Bisollini
07-03-2006, 22:39
Hapni si malko 4esan predi tova :P mn 6te mu dopadne povqrvai :smt044 :smt078

baby__
07-04-2006, 00:02
Bisollini
mersi za saveta pich ama mislq da ne te poslusham
xaxaxaxxa :smt005 :smt005 :smt005

ani13
07-09-2006, 17:08
da nikoi ne se e rodil nau4en 6te se nau4i6 kogato mu doide vremeto da se celuva6 s nqkoi vsi4ko 6te si doide na mqstoto

cskamoni4ka
07-09-2006, 17:09
Отпусни се и му позволи да те целуне!

rooney95
09-10-2008, 06:33
parvata celuvka trqbva li zadaljitelno da e s ezik :-o :P 8-[ =P~

slunchiceto0
09-10-2008, 06:42
не си мисли че не можеш,и аз така преди 2-3 години се притеснявах адски много от факта,че никога не съм се целувала..но се случи така тръгнах с момче....той ме предразположи..преодолях страха си...той ме целуна и аз се отдадох ан момента..и се спраивх отлично..нищо че не знаех как става.. :P

RoCkSpOt
09-10-2008, 06:42
Стискаш го за к*ра и като си отвори устата си вкарваш езика и сичко е точно :-D

sextazy_baby
09-10-2008, 07:28
Мацко,никой не се е родил научен

ABF
09-10-2008, 07:39
Баси вие сте големи нинджи тема преди 2 години и я намерихте ебаси майката

BeBeToOo_
09-10-2008, 08:00
ami te dr-te ve4e ti obqsniha kakfa e sutiaciqta 8-)

InnchetO
09-10-2008, 09:42
Е .. как как .. с крак естествено :grin:

swords1010
09-10-2008, 11:10
Стара тема!