PDA

View Full Version : Cibalab Лъжат и печелят на гърба на хората



nikomsj
05-05-2006, 08:13
Искам да споделя с вас един доста неприятен опит. При едни изследвания на моята приятелка се оказа, че тя има трихомони. Естествено и аз си направих тестове в Cibalab, и естествено моите резултати също бяха положителни. След което проведох 6 дневно лечение с Фасижин. Обаче проблемите те първо започваха. След повторните тестове в Cibalab, които отново бяха положителни направих 10 дневно лечение с Трихомонацид, по 1 грам на ден. След това познайте ... тестовете отново ми бяха положителни. е как процедирах от тук нататък. направих си още 3 теста в Cibalab, като своевременно за всеки тест при тях си правих тест и в друга клиника. Ходих в Медицинска академия, В БИОМЕД и в още едн алаборатория на Пиротска. Всичките тестове в Cibalab бяха положителни а в другите лаборатории бяха отрицателни. Е какво да ви кажа половин година ходене по мъките, защото някаква лаборатория решила да забогатява за на гърба на хората. Лекарите също гледаха с недовериа на резултатите от CIBALAB, защото бяха имали такива случай и преди. Жалко че оборудването им изглежда на ниво ... но яавно за чия сметка ... А всъщност като се замисля ... може и никога да не съм имал трихомоно ... а още от първия тест резултатите да са били невярни ...

BUGS_BUNNy
05-05-2006, 09:18
NE SAMO BOLNIITE SI PRAVQT TAKIVA EBAVKI BRATLE !!!durjavatakato cqlo ni pree*ava za absoliutno vsi4ko :smt010 a m/u drugoto kakva e tazi bolest DA NE NESHTO PO POLOV PUT DA SI LEPNAL 6toto ako e takak mn KOFTI BRATLEE !

b-b-b
05-05-2006, 14:53
Tova seriozno li e s laboratoriqta? Shtoto dnes bqh na ginekolog i mi vzeha probi, koito lekarkata me prati da gi izsledvat to4no v tazi laboratoriq... Nqkoi drug imal li e tozi opit ot tam?

Glezlata
05-06-2006, 19:36
Ami sami mojem da precenim do kude moje da stigne 4ove6kata glupost,prostotiq i bezo4ie,6tom ve4e po4naha i sus zdraveto na horata da spekulirat.V koito i sauz da vleznem,ako sami ne se hvanem da se opravim,nqma nqkoi koi da go napravi vmesto nas. :cry:

SANDDRA
05-08-2006, 19:17
Men puk me mame6e 4 godini edna ortodontka, koqto na vsi4koto otgore nqmala i diploma! No q davat po televiziqta v zdravno predavane i govore6e za breketite kato ekspert! I tiq 4etiri godini mi vzima6e kupi6ta pari! Kato se posuvetvah s o6te 5-6 ortodonta vsi4ki bqha na razli4no mnenie ot neq zatova kak trqbva da mi se opravqt zubite! I sled kato se prehvurlih pri drug spetsialist rezultatite bqha vidni. Ujasno e, 4e ima tolkova bezkrupulni hora , na koito ne im puka, 4e horata stradat po tqhna vina! :(