PDA

View Full Version : Страх ме е да я заведа на дискотека



а?
05-05-2006, 08:36
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета, като с повечето е било само за веднъж. ДОколкото знам го е правила и с 2-3 наведжнъж, но не давам гаранция. Доста ми е кофти, защото тя иска да е заведа на дсикотека, а пък мен малко ме е страх. Страх ме е от факта да не дойдат 4-5 от бишите и, които са я ебали, когато си поискат и да кажат ела да те ебем. Просто няма да мога да издържа и ще се сбием и знам какво ще стане. Хем мен ще ме пребият от бой, хем нея ще я ебат пред мен ;(
Доста ми е секано.
А и между другото курвичка ли е според вас?!

MidnightScream
05-05-2006, 08:42
eeeeee neeee ti kak mislish...... shtom momchetata q tyrsqt za sex....... ujas emi idete na nqkoq Punk diskoteka ahahah edvali she ima chalgarcheta kato v drugata :P a tfa za gadjeto ti e ... ehehehe mn zle

SpermoDaritel
05-05-2006, 08:48
pich shtom e takava ..... budi s neq prosto za sex-a ... nedei se privurzva shtoto takiva momicheta sa za po sedmica 2...lichno moe mnenie

Qgodka_
05-05-2006, 09:07
Поредната тъпа тема ...

MidnightScream
05-05-2006, 09:09
Поредната тъпа тема ... i kfo i e typoto? ti si mn pretenciozna be tfa da ne znachi che sichki temi sa typi! mi momcheto ima problem, kyf e toq glupaf komentar ili otgovarqsh po temata ili si traesh!

Nofacenoname
05-05-2006, 09:19
Поредната тъпа тема ...
Добре като ти е тъпа кво правиш тук?Защо въобще трябва да флуудиш темата?Като не ти е тъпа просто си замълчи има хора на които им е интересно :smt019 :smt014 :smt019

gangbang
05-05-2006, 09:29
Според мен това са свободни съчинения. Ако все пак е истина, жалко за автора й.

а?
05-05-2006, 09:32
не са свободни съчинения. Не съм от онези, които пускат просто ей така теми да гледат сеир.

^KaSiDi^
05-05-2006, 09:46
awe spored men pyrvo tr da se utochnish s mackata,huu da si pogovorite za neinoto minalo i t.n.da chuesh kvo ti kazva....sled tva q vodish na disko,ako tam vi sreshnat nqkvi drugi prychove,det iskat da q ebat,tq kazva tvyrdo ne,ako pak tq se navie ti si zaminavash i veche si naqsno,che si nqmash priqtelka....tva e spored men..

PP:ako verno e spala s tolkova mn prychove,pomisli si za riskovete ot venericheski bolesti i SPIN,tva sluchaino mi doide na akyla,no reshih da ti go kaja vse pak ](*,) ](*,) ](*,) [-X

MidnightScream
05-05-2006, 09:47
eeeeee neeee ti kak mislish...... shtom momchetata q tyrsqt za sex....... ujas emi idete na nqkoq Punk diskoteka ahahah edvali she ima chalgarcheta kato v drugata :P a tfa za gadjeto ti e ... ehehehe mn zle


aaaaaa uaaaaaaaauueeeeeeeeeeee kyde ima punk diskoteki bre???
i kakwo predstavlqvat to4no?? 8) eehehehehehehe ima v nas sqka subota :mrgreen:

kefish
05-05-2006, 09:55
Слушай сега,какво щи кажа аз.Значи и аз имах такава приятелка,миналата седмица я скъсах понеже не ме кефи по 100 човека да спи.Или само с мен или без мен.Почувствах се кофти и и казах че не искам да сме заедно.А при теб няма за какво да се притесняваш.Отивай с нея на диско,а ако тя изпитва нещо към теб,няма да си легне сас другите които евентуално ще и предложат.Вий да не ти пука,давай смело напред.Ако всеки път се двуомиш нищо няма да стане.ПОне на мен не ми пука и правя всичко на момента.УСПЕХ ПИЧ И ПО СПОКОЙНО.

MidnightScream
05-05-2006, 09:55
туй не се брой, защото в нас е всеки ден... verno! adres molq... :P

SEXtreme
05-05-2006, 10:17
уау...ама ти си си намерил ебаси ку*вето, честно! Както и да е де. Пич...кво да ти кажа - ако и вярваш няма да имаш проблеми. Най-добре я заведи на някоя диско, където тя не е ходила, за да не познава никой от там. Но да ти кажа, че ако някой иска да я е*е няма да я чака да дойде на диско ми напрао ще и звънне или нещо такова, тъй че мисля, че няма нужда за притеснения :) УСПЕХ!

`Death`Whore`
05-05-2006, 10:20
Няма как да избягаш от миналото. То курва, курва, обаче да И кажат пред гаджето и: "Хайде да те еба в кенефа!"...значи е много лошо курве, защото мъжете нямат грам уважение към нея.

SuN4o_F
05-05-2006, 11:17
male 4ove4e ti lud li si da hodish s takava tztztz az ako bqh mom4e 6te6e da me e sram i to mnogo ... tq po tvoite dumi e mn zle i koito iska toi q ebe pfff kurva... ](*,)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-05-2006, 11:26
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета, като с повечето е било само за веднъж. ДОколкото знам го е правила и с 2-3 наведжнъж, но не давам гаранция. Доста ми е кофти, защото тя иска да е заведа на дсикотека, а пък мен малко ме е страх. Страх ме е от факта да не дойдат 4-5 от бишите и, които са я ебали, когато си поискат и да кажат ела да те ебем. Просто няма да мога да издържа и ще се сбием и знам какво ще стане. Хем мен ще ме пребият от бой, хем нея ще я ебат пред мен ;(
Доста ми е секано.
А и между другото курвичка ли е според вас?!

EB*SI K*RV*TA !!! Awe momche s kfa si se hvanal :smt011 :smt011 :smt011 ujas :shock:

IKisseDAGirL
05-05-2006, 11:36
awe spored men pyrvo tr da se utochnish s mackata,huu da si pogovorite za neinoto minalo i t.n.da chuesh kvo ti kazva....sled tva q vodish na disko,ako tam vi sreshnat nqkvi drugi prychove,det iskat da q ebat,tq kazva tvyrdo ne,ako pak tq se navie ti si zaminavash i veche si naqsno,che si nqmash priqtelka....tva e spored men..

PP:ako verno e spala s tolkova mn prychove,pomisli si za riskovete ot venericheski bolesti i SPIN,tva sluchaino mi doide na akyla,no reshih da ti go kaja vse pak ](*,) ](*,) ](*,) [-X
много точно мнение според мен :wink: напълно съм съгласна

05-05-2006, 12:04
male 4ove4e ti lud li si da hodish s takava tztztz az ako bqh mom4e 6te6e da me e sram i to mnogo ... tq po tvoite dumi e mn zle i koito iska toi q ebe pfff k***a... ](*,) вече не е така...преди са е ебали, но сега вече не е такава. Е май е временно докато ходим де,но......

osemenitelia
05-05-2006, 13:20
еби я докато можеш и хич да не ти пука....

05-05-2006, 13:47
еби я докато можеш и хич да не ти пука....

:lol: нещо такова май става ;)
Може да не съм и първия, но поне да съм е ебал повече от всички други събрани заедно :mrgreen: :lol:

0087
05-05-2006, 14:38
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета, като с повечето е било само за веднъж. ДОколкото знам го е правила и с 2-3 наведжнъж, но не давам гаранция. Доста ми е кофти, защото тя иска да е заведа на дсикотека, а пък мен малко ме е страх. Страх ме е от факта да не дойдат 4-5 от бишите и, които са я ебали, когато си поискат и да кажат ела да те ебем. Просто няма да мога да издържа и ще се сбием и знам какво ще стане. Хем мен ще ме пребият от бой, хем нея ще я ебат пред мен ;(
Доста ми е секано.
А и между другото курвичка ли е според вас?!


Хич да не те е страх, направете и един групов секс. Нали знаеш, щом не може да победиш, присъедини се :P

gangbang
05-05-2006, 14:44
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета

А колко е годишна приятелката ти? И ти сигурен ли си за тия "15 - 20" броя? Да не се прави нещо на интересна и да те послъгва? Не вервам да си и светил :)

micron
05-05-2006, 16:20
То лесно да кажеш ебия докато можеш
ама винаги има момент когато един човек иска да се промени и ако нему подадеш рака ще затане в лаината до над шията
земи мисли преди да правиш нещо

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 16:24
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета, като с повечето е било само за веднъж. ДОколкото знам го е правила и с 2-3 наведжнъж, но не давам гаранция. Доста ми е кофти, защото тя иска да е заведа на дсикотека, а пък мен малко ме е страх. Страх ме е от факта да не дойдат 4-5 от бишите и, които са я ебали, когато си поискат и да кажат ела да те ебем. Просто няма да мога да издържа и ще се сбием и знам какво ще стане. Хем мен ще ме пребият от бой, хем нея ще я ебат пред мен ;(
Доста ми е секано.
А и между другото курвичка ли е според вас?!
XXxxx (:
abe toq forum zapo4va da me kefi vie vsi4ki li ste iztreshtqli ili az hodq sas zatvoreni o4i x) :lol:
heh nqma nikakva garanziq tvoqta priqtelka vaobshte da e iskala da te zavede na disko 4e da e samo s teb x) ff ma nali ti si q poznavash x) vaprosa ti e da li e kurva x) za men sigurno e, ma na teb mn ne ti puka shtoto si pi4..ili oshte ne si x)
mn ste otka4ili x)

FuckThatShit
05-05-2006, 16:25
emi moq otgowor e: kakto kazaha polzwai q samo za sex-a 1-2 dni i posle q zareji na 1-wata presechka koqto sreshnete 2mata
:) Tq e KURWA shtom e SPALA s poweche ot 3-4 momcheta(moeto mnenie) po hyy se otkaji ot neq i si nameri dr-ga koqto NE e kurwa!

05-05-2006, 16:47
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета

А колко е годишна приятелката ти? И ти сигурен ли си за тия "15 - 20" броя? Да не се прави нещо на интересна и да те послъгва? Не вервам да си и светил :)ем 18 е...иначе за бройакта съм 100% сигурен. Всъшност това е бройкката, която тя си признава, но нали занете, че жентие малко понамаляват бройката винаги

ACTPO
05-05-2006, 17:58
Пази се да не те оправят и тебе \:D/

Nasindo
05-05-2006, 18:00
awe to 4e si e kurvi4ka takava si e ... ama ima i drugo.. ti si glupak spored men ! :mrgreen:

^KaSiDi^
05-06-2006, 08:32
emi moq otgowor e: kakto kazaha polzwai q samo za sex-a 1-2 dni i posle q zareji na 1-wata presechka koqto sreshnete 2mata
:) Tq e KURWA shtom e SPALA s poweche ot 3-4 momcheta(moeto mnenie) po hyy se otkaji ot neq i si nameri dr-ga koqto NE e kurwa!

milichak mn si zabluden samo da ti kaja..... :mrgreen: chuite sq vsichkiiiiii:"Ottuk natak,koeto momiche spi s poveche ot 4 momcheta stava kurva"-xa xa xa xa xa......moga da ti se hilq do kraq na denq,ama to jalkoto e,che ne e za smqh,a za rev,che moje tolkova da ne si naqsno s ponqtieto kurva."kurva" sladak oznachava momiche,koeto ima bezrazboren sex s momcheta,koito ne poznava ili koito poznava malko ili,s koito ne q svyrzva nishto drugo osven sexa,i broikata na tezi momcheta e naistina golqma....az ne moga da razbera kakav e problema,ako za taq god si imam 5 priqtelq(god e 12 mes),t.e. sas vseki mi se pada po dolu gore 2 mes....i ako sam spala sas vs....kvo tva me pravi kurva li ????? ](*,) moje da sam si mislila,che naistina gi obicham(a tva veche,che e vyzmojno da sam mn vliubchiva e svsem syvsem dr).....taka che...aide sledvashtiq pyt kato go lepvash toq etiket "kurva"se zamisli dali znaesh vyobshte smisyla na dumata.... :-# :smt012 :smt019

06-29-2006, 19:07
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета, като с повечето е било само за веднъж. ДОколкото знам го е правила и с 2-3 наведжнъж, но не давам гаранция. Доста ми е кофти, защото тя иска да е заведа на дсикотека, а пък мен малко ме е страх. Страх ме е от факта да не дойдат 4-5 от бишите и, които са я ебали, когато си поискат и да кажат ела да те ебем. Просто няма да мога да издържа и ще се сбием и знам какво ще стане. Хем мен ще ме пребият от бой, хем нея ще я ебат пред мен ;(
Доста ми е секано.
А и между другото курвичка ли е според вас?!
XAHAHXHAXHXA NE E KURVA DA

sexY_mackA90
06-29-2006, 19:43
уау...ама ти си си намерил ебаси ку*вето, честно! Както и да е де. Пич...кво да ти кажа - ако и вярваш няма да имаш проблеми. Най-добре я заведи на някоя диско, където тя не е ходила, за да не познава никой от там. Но да ти кажа, че ако някой иска да я е*е няма да я чака да дойде на диско ми напрао ще и звънне или нещо такова, тъй че мисля, че няма нужда за притеснения :) УСПЕХ!

=D> =D> =D>

06-29-2006, 20:36
awe spored men pyrvo tr da se utochnish s mackata,huu da si pogovorite za neinoto minalo i t.n.da chuesh kvo ti kazva....sled tva q vodish na disko,ako tam vi sreshnat nqkvi drugi prychove,det iskat da q ebat,tq kazva tvyrdo ne,ako pak tq se navie ti si zaminavash i veche si naqsno,che si nqmash priqtelka....tva e spored men..

PP:ako verno e spala s tolkova mn prychove,pomisli si za riskovete ot venericheski bolesti i SPIN,tva sluchaino mi doide na akyla,no reshih da ti go kaja vse pak ](*,) ](*,) ](*,) [-X


Мммммда и аз съм на това мнение, но според мен независимо на колко години е да има толкова много сексуални партньора си е бап баш ама баш си курва!

NeSTa_86
06-29-2006, 20:42
а бе хора Вие сте болни бе....

Пуснато на: Пет Май 05, 2006
В момента сме 29 юни! :evil:

BeZ^BikiNi
06-29-2006, 21:48
I az mislq che ako iska nqkoi da q e*e nqma da q chaka na disko a shte i zvunne .... inache verno si pada kurve spored men , no vse pak tva si e moe mnenie i ne mislq che trqbva da se pritesnqvash za discoto
BTW - tq na kkolko e? :-k

CaSsPeR
06-29-2006, 22:30
az sum 4ul 4e gadje nese vodi na disko nz 6to ma nese vodelo ...

06-29-2006, 22:32
taq e golqma kurva ebi q i sa mahai ot neq :wink:

kin
06-29-2006, 22:34
eeeeee neeee ti kak mislish...... shtom momchetata q tyrsqt za sex....... ujas emi idete na nqkoq Punk diskoteka ahahah edvali she ima chalgarcheta kato v drugata :P a tfa za gadjeto ti e ... ehehehe mn zle

най-точно казано :D гледай да си немаш работа с тъпите чалгари... тя чалгата е некфа секта и ги учи сичките на невки странни такиа ралти..... punx not dead !!!! :smt097 :smt066

beB_
06-29-2006, 22:57
axhaxh sigurno e nekfa kofa s bolesti (otdolu)

mn kofti gadje imash...

Luciferian
06-30-2006, 05:36
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета, като с повечето е било само за веднъж. ДОколкото знам го е правила и с 2-3 наведжнъж, но не давам гаранция. Доста ми е кофти, защото тя иска да е заведа на дсикотека, а пък мен малко ме е страх. Страх ме е от факта да не дойдат 4-5 от бишите и, които са я ебали, когато си поискат и да кажат ела да те ебем. Просто няма да мога да издържа и ще се сбием и знам какво ще стане. Хем мен ще ме пребият от бой, хем нея ще я ебат пред мен ;(
Доста ми е секано.
А и между другото курвичка ли е според вас?!
Ще започна отзад напред. Не е курва, а курвище. До тук нищо лошо. Обаче ако е склонна да излезе с теб на дискотека и там да се забие и да се чука с друг - далеч от такъв боклук. Щото наистина хем теб ще те бият, хем нея ще я ебат. Абе като цяло - зарежи, не ти трябва такава. Ако е за едното чукане - добре, ама за сериозно гадже - не става.

DitmataMC
06-30-2006, 11:12
ave kofti e tova,az postoqnno 4uvam i 4eta nqkvi samopriznaniq na momi4eta koit si imat gaje seriozno daje i hodqt i se ebyt s drugi, i se to4at po moretata da pravat 6turotii vypreki 4e si imat gaje,i si lqgat za ednoto ebane s nqkoi,koito primerno poznavat ot 2-3 4asa,a v syu6toto vreme si imat seriozen priqtel...ave kofti sa tiq ne6ta..az imam seriozna priqtelka i nqkvo me e 6ube da ne pravi i tq taka...no takyv e jivota...6tom momi4etata izneverqvat i se ebyt kat ludi...neka ne se davame ..nie sme na hod.. =P~ :wink: :lol: \:D/ \:D/ \:D/

По темата
06-30-2006, 23:27
абе то маи сичко казано по тая тема жалми за теб пич . се пак се осазнаи по бързо и я махаи тая :wink:

Bisollini
07-01-2006, 00:11
eee ne q obijdaite sa kato e ku4ka ne enujno d ago kazvate naqve :mrgreen: a tfa za boq hodi v nqkoq diskoteka kudeto ne hodi KLIENTELATA

N.C.L
07-01-2006, 01:35
Бреи тя на колко е че толкова мн хора ^^ еми просто се разяснете като си поговорите малко за бившите и пък и вземи някои друг приятел с теб та да ги набиете :)

olive_oil
07-01-2006, 13:42
пич зарежи я тая!на теб изобщо пуска ли?

sexy_diva
07-01-2006, 15:43
Pi4 kakvo pravi6 s takava kurva :?: :?: :?: Ne si butai glavata v torbata zaradi neq:)

strawberry1988
07-01-2006, 17:08
ami nedei po dobre da q vodi6,6tom se strahuva6 a i se zamisli kakva e 6tom e spala s tolkkva mnogo

sunny_smile_
07-03-2006, 14:41
ne 4e ne6to ma ako te e stah da q zavede6 na disko,6toto tq nqma da otkaje na nqkoi,to togava se zamisli kakvi gi pravi kogato ne ste zaedno.ae izob6to ne si zaslujava da se spbiwa6 za neq 6toto mai si i kato igra4ka za sex

07-03-2006, 15:15
lqlqlqamanotkurvinatoqsvqtbemainapisnamiottakivasu shtestva

Forbidden Space
07-03-2006, 21:31
Аз да те питам тебе...като знаеш,че ще те бият и ще ти чукат "курвището" за к'во си я хванал бе?Я си гепи няква мацка дето ще държи на твойте дадености и няма да се лашка с 20-30 за гърба ти.Пък за нея не се притеснявай-ще си падне на майстора някой ден.Има всякви ненормалници по дискотеките.Ама без да се обиждаш и ти си падаш идиот,знаеш що за стока е и пак се прайш на луд,че те е страх и т.н.

BAD_GIRL_
07-04-2006, 15:49
dam mno e tupa temata

07-04-2006, 15:51
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета, като с повечето е било само за веднъж. ДОколкото знам го е правила и с 2-3 наведжнъж, но не давам гаранция. Доста ми е кофти, защото тя иска да е заведа на дсикотека, а пък мен малко ме е страх. Страх ме е от факта да не дойдат 4-5 от бишите и, които са я ебали, когато си поискат и да кажат ела да те ебем. Просто няма да мога да издържа и ще се сбием и знам какво ще стане. Хем мен ще ме пребият от бой, хем нея ще я ебат пред мен ;(
Доста ми е секано.
А и между другото курвичка ли е според вас?!Естествено че е курва и то голяма!!!!
А и да я ебат пред тебе,нз кво толко лошо виждаш в това. :lol: :lol: :lol:

07-04-2006, 17:06
Значи приятелката ми преди мен е спала с 15-20 момчета, като с повечето е било само за веднъж. ДОколкото знам го е правила и с 2-3 наведжнъж, но не давам гаранция. Доста ми е кофти, защото тя иска да е заведа на дсикотека, а пък мен малко ме е страх. Страх ме е от факта да не дойдат 4-5 от бишите и, които са я ебали, когато си поискат и да кажат ела да те ебем. Просто няма да мога да издържа и ще се сбием и знам какво ще стане. Хем мен ще ме пребият от бой, хем нея ще я ебат пред мен ;(
Доста ми е секано.
А и между другото курвичка ли е според вас?!
GLEDAI DA NE TE EBAT I TEB-MNOGO SI PROST BE 6TOM SI SE HVANAL S TAKAVA KURVA-EI AVER-DAI I AZ DA Q EBA A AKO TE E JAL ILI QD-SMENI Q TI :-D

DuraceLL
07-04-2006, 17:14
ne hodi na diskoteka s neq!ako men pita6 nikade s neq ne hodi ..... :-k

kristini4ka
07-04-2006, 17:35
А и между другото курвичка ли е според вас?!
Ест че е курва...а аз имам 1 въпрос тя на колко години е?

07-04-2006, 17:53
Ако дойда с теб на дискотека-можеш да си сигурен че АБСОЛЮТНО НИКОЙ няма да ти създаде проблеми-що не ма вземете с вас на дискотека една вечер :idea:

TALIBANA
07-04-2006, 20:04
MDAААААААААААААААААААА :mrgreen:

svetoslava_sliven
07-04-2006, 20:25
Pi4 kolkoto i brotalno da zvu4i zarejiq,nestava 6tom te sa bili za po vednaj ko misli6si 4e ti 6te si za pove4e i 6te si i posledniq savzemi se ogledai sei vles prez vratata na reqlniq jivot.

vikito_666
07-04-2006, 20:28
i na tva mu vika6 priqtelka...tva e prosto ot teq momi4eta za po edna no6t i posle 4ao, vqrno 4e po4ti vseki e imal v jivota si ne6to takova ....ama..teq s po 2-3 navednuj.....ne znam az ne go vuzpriemam tva za normalno. a otnosno vuprosa ti ...emi sorry takava e spored men! :| :?

648541
07-04-2006, 20:59
maliiiiiiiiii i pita6 dali e kurva.......emi mai moje6 sam da si otgovori6 na vuprosa ](*,)
kakto nqkoi kaza po gore napravo nikude ne hodi s neq 4e moje6 da si izqde6 boq bez ni6to a tva 4e e spala s 15-20 :shock: predi tebe o6te po zle za neq..
a i mn mi e interesno na kolko godinki e?! :smt017

OMG_WTF
07-04-2006, 21:06
pi4, gadjeto ti e ebasi kurvata. Moito gadjeto sa6to ne e s mnogo gotino minalo, no si pogovorihme seriozno i ve4e ne e takava, garantziq. ako iska6 pi6i LS moe si polafim i az beh sas sa6tiq problem predi.

vikito_666
07-04-2006, 21:21
maliiiiiiiiii i pita6 dali e k***a.......emi mai moje6 sam da si otgovori6 na vuprosa ](*,)
kakto nqkoi kaza po gore napravo nikude ne hodi s neq 4e moje6 da si izqde6 boq bez ni6to a tva 4e e spala s 15-20 :shock: predi tebe o6te po zle za neq..
a i mn mi e interesno na kolko godinki e?! :smt017

AH TO4NO ZA GODINKITE ISKAM DA RAZBERA I AZ!

^KaSiDi^
07-05-2006, 08:04
а бе хора Вие сте болни бе....

Пуснато на: Пет Май 05, 2006
В момента сме 29 юни! :evil:

a taka,pich dai da im go kajem,shtoto ne chuvat bre... :lol: toq problem mili moi beshe do kam 5 mai,kam momenta sme 5 iuli,tai che nadali picha sa go vkarvali nqkolko pyti v bolnica natroshen zaradi onaq kurventiq tam,tai che aide pouspokiote se veche,toi 100/100 otdavna si e reshil i nqma da vidi vashte postove po tazi veche zabravena tema,ai chao :wink:

sme6ka
07-05-2006, 09:22
mii spored mene e ....

koalka
07-05-2006, 20:02
Най-добре говори с приятелката си и сподели притесненията си с нея.

Jenninka
07-05-2006, 20:18
Мнение Пуснато на: Пет Май 05, 2006 11:36 am Заглавие: Страх ме е да я заведа на дискотека
:!: :!: :!:

07-08-2006, 01:06
гадорийка си е тва...хем може на момичето ти да направят нещо, хем може тебе да те спукат от бой...аз съм имал подобен проблем....знаеш ли кво е гадното ? ....... Гадното е че в такива моменти глупаците дето ти искат мацката никога не идват сами и винаги са по-напомпани от теб...мн е гадно :) само че аз тогава извадих късмет...бяха толкова пияни че докато успеят да направят нещо се хванахме с мацката и си тръхнахме...а на тръгване успях да просна единия щото бях трезвен :P
къмсет ти пожелавам братле :)

jerry_rsg
07-08-2006, 06:54
Мнение Пуснато на: Пет Май 05, 2006 11:36 am Заглавие: Страх ме е да я заведа на дискотека
:!: :!: :!:

Просто заключете темата и се приключва!!!!
Ако не ще си продължим да си пишем, все пак това е идеята :-)
А и може още някой да има подобен проблем, може да пише в тази тема!

sladkata_hilary
07-08-2006, 09:58
awe spored men pyrvo tr da se utochnish s mackata,huu da si pogovorite za neinoto minalo i t.n.da chuesh kvo ti kazva....sled tva q vodish na disko,ako tam vi sreshnat nqkvi drugi prychove,det iskat da q ebat,tq kazva tvyrdo ne,ako pak tq se navie ti si zaminavash i veche si naqsno,che si nqmash priqtelka....tva e spored men..

PP:ako verno e spala s tolkova mn prychove,pomisli si za riskovete ot venericheski bolesti i SPIN,tva sluchaino mi doide na akyla,no reshih da ti go kaja vse pak ](*,) ](*,) ](*,) [-X

i az sym na tva mnenie 8-[

07-08-2006, 17:19
Отивате, тя приема да я учукат другите, тия я ступваш набързо :mrgreen: малко шутове в корема... после те те спукват теб и повече нема да се закачате :shock: :-D :-D \:D/