PDA

View Full Version : ostavih go,a nz dali postupih pravilno...



sexy_macka
05-05-2006, 09:36
zdraveite pak...
emi...skusah s gadjeto si,s koeot bqhem zaedno 5meseca...Prichinata e che ot 2sedm useshtah che chufstfata mi istivat fse poveche i poveche...dokato togava ne sreshnah edno momche s koeto zapochnah da islism na kafe,na rashodka i t.n. ... ne sm se chufstfala olkova vesela i shtastliva o tmn vreme nasam..togava rasbrah ch eneshtata m/u men i priqtelq mi se profalqt..pomislih si che chufstfata mi km dr momche,sa prosot mimoletno uvlechenie,no....snoshti neisdurjah i kazah an gadjeto si "kusame" stana mu gadno i kaza smao "milichka,pojelavam ti mn shatstie,liubov i ....ne spirai da s eusmihfash zashtoto si prekrasna,kogato se usmihfash fsichki okolo teb ti gi prafishs htastlivi...vinagi shte te obichm,raschitai na men za fsichko" i ... fsichko prikliuchi...5meseca...Tolkova burso minaa i tolkova burso sfurshi fsichko...
znam che vsichko e sfurshilo veche,no iskmd a chuq kakfo mislit evie...prafilnu li postupih che ne go lugah i skusah s nego ili trqbvashe da chakm oshte,da se vijdm taino s onova momche i da chakm chufstfata mi otnovo da se poqvqt.... :smt010

priti_kiti
05-05-2006, 09:42
ами както виждам ти не си особено щастлива от факта че си го зарязала нали? сама трябва да си отговориш на въпроса с кой искаш да си,с кой се чувствсш щастлива и сигурна. Послушай сърцето си ;)
Моят съвет е да продължиш напред,а не да се връщаш при бившия си само от съжаление например.. Трябва да усещаш тръпката от любовта,а явно с него вече е изчезнала..

Sunny_stz
05-05-2006, 09:45
Разбира се, 4е си постъпила правилно!По-добре е да му признае6 4е ве4е не 4увства6 нищто,отколото да го лъжеш и ти да си нещастна!Ами така е любовта умира все някога,давай спокойно с другото мом4е!Но гледай после да не сужалява6 ,да си имала 4ужстжа към приятеля си ,но просто да не си била сигурна и това с другото мом4е да е било само увле4ение!

ne6i4
05-05-2006, 09:50
Разбира се, 4е си постъпила правилно!По-добре е да му признае6 4е ве4е не 4увства6 нищто,отколото да го лъжеш и ти да си нещастна!Ами така е любовта умира все някога,давай спокойно с другото мом4е!Но гледай после да не сужалява6 ,да си имала 4ужстжа към приятеля си ,но просто да не си била сигурна и това с другото мом4е да е било само увле4ение!

napylno sym syglasna!!!! =D>

Krem4eto
05-05-2006, 17:55
ами както виждам ти не си особено щастлива от факта че си го зарязала нали? сама трябва да си отговориш на въпроса с кой искаш да си,с кой се чувствсш щастлива и сигурна. Послушай сърцето си ;)
Моят съвет е да продължиш напред,а не да се връщаш при бившия си само от съжаление например.. Трябва да усещаш тръпката от любовта,а явно с него вече е изчезнала..
Много си права!

sexy_macka
05-06-2006, 09:27
sega se qvi dr problemS :(
snoshti ostanah nai-posle sama v staqta si i se zamislih s koi iskm da sm,s koi se chufstfm shtastliva i t.n. ... problema e che otg beshe >Toi..tozi koito as ostavih :smt010 Km noviq(Danny) ispitf samo mimoletno uvlechenie...veche sm ubedena v tova...Bivshiq mi veche mi predloji ytre da islesem da pogovrim zashtoto mn m eobicha i neiska da bude bes men...kaza da si pomislq i as i toi i ytre da reshim zaedno kakfo shte pravim...sugalsish se,praviilnu li postupih ??
Sega mi pomognete ... kakfo da napravq ako naistina imam vusmojnostta da sm s nego...mislq da se vurna,da zapochnem fsichko otnachalo i...pone da opitame,obichame s ei pone taf si duljim(smisl TRQBVA da opitame..)
missi za suvetite po-gore...

sometimes_
05-06-2006, 10:00
Въпроса е в това какво искаш ти, какво иска той, а не в това какво ТРЯБВА да искате... Недейте да правите нещата, защото така трябва и, защото си го дължите, бъдете заедно отново, ако наистина го искате... Няма смисъл да опитвате пак ако ги няма чувствата, защото края ще дойде много бързо... Поговорете и решете какво искате всъщност,дали искате да сте заедно... Ако го искате - бъдете си щастливи и това е.

teenkopele
05-06-2006, 12:12
ами както виждам ти не си особено щастлива от факта че си го зарязала нали? сама трябва да си отговориш на въпроса с кой искаш да си,с кой се чувствсш щастлива и сигурна. Послушай сърцето си ;)
Моят съвет е да продължиш напред,а не да се връщаш при бившия си само от съжаление например.. Трябва да усещаш тръпката от любовта,а явно с него вече е изчезнала..

Взе ми думите от устата. :mrgreen:

Krem4eto
05-06-2006, 14:22
sega se qvi dr problemS :(
snoshti ostanah nai-posle sama v staqta si i se zamislih s koi iskm da sm,s koi se chufstfm shtastliva i t.n. ... problema e che otg beshe >Toi..tozi koito as ostavih :smt010 Km noviq(Danny) ispitf samo mimoletno uvlechenie...veche sm ubedena v tova...Bivshiq mi veche mi predloji ytre da islesem da pogovrim zashtoto mn m eobicha i neiska da bude bes men...kaza da si pomislq i as i toi i ytre da reshim zaedno kakfo shte pravim...sugalsish se,praviilnu li postupih ??
Sega mi pomognete ... kakfo da napravq ako naistina imam vusmojnostta da sm s nego...mislq da se vurna,da zapochnem fsichko otnachalo i...pone da opitame,obichame s ei pone taf si duljim(smisl TRQBVA da opitame..)
missi za suvetite po-gore...
Ами ако чувстваш,че е по-добре да се върнеш при него-давай!Още не е свършено!!!

sexy_macka
05-06-2006, 15:00
emm ytre shte pogoforim,sled tova shte pisha za da znaete kakfo e stanalo :)
Blagodarq vi mnogo za suvetite !

irkbb
05-06-2006, 16:05
Zdravey.Pro4etoh vsi4ki mneniq i ne namerih mnenie koeto da izkaje tova keoto mislq az.Mislish li 4e shte se vyrnesh pri negy ot obi4?Ili pak e ot sajalenie za dumite koito ti e kazal.Trogatelno e edno mom4e da ti kaje tova pri razdqla taka e , no q se zamisli dali ne e iskal da postigne sajelenie s tova.Zarqza go vednyj.Dali sled mesec nqma da se razdelite pak.Ami ako pak ti kaje nqkoi mila duma shte se vyrnesh pri negy otnovo nali ?NEmislq 4e e pravilno reshenieto ti.Moje da e po dobre da se vyrnesh pri nego no moje i da ne e.Zamisli se varhy tova dali go obi4ash ili go sujelqvash!Dali shte si mu vqrna ili ne!Dali dokaty si s negy nqma ima drygo mom4e za teb!Zamisli se i ako vsi4ki tezi otgovori vodqt kam sabirane se saberete no ako ne prosto nemu razbivai sarceto 2 pati!

SeXyTo_f
05-06-2006, 18:17
Едно ще ти кажа...бъди с този който обичаш...седни един ден..и е така...даже на листче изброй добрите и лошите качества и на 2мата..какво ти харесва в единиа и какво не...и след тва го погледни...и наистина сериозно помисли с кой искаш да си...правила съм тая грешка...за да ми е по весело...ама всъщност...продължих да си обичам бившия..и още съжалиявам за това!
(Тва с листчето е малко тъпо...ама помага когато трябва да избираш м/у някой!)

e_l_i_z_a
05-06-2006, 20:28
Никога не съжалявай за постъпките си!Щом си сметнала за добре да скъсаш с него,значи нямаш причина да гледаш назад!Гледай само напред,колкото и да ти е трудно!А то наистина е трудно,знам го от личен опит.Но промяната е хубаво нещо.Не можеш цяла вечност да си с едно и също момче.Недей да се движиш в омагьосан кръг.Имай свобода!!! [-X

sexy_macka
05-07-2006, 09:47
Blagodarq na vsichki za suvetite...pogoforihme si...i reshihme che sega kogato bqhme rasdeleni za poveche ot 12chasa(za celi 3dni) :( sme si lipsfali super mnogo,rasbrahme che iskame da sme zaedno i...ZAEDNO SME :smt008
Blagodarq vi otnovo na vsicki !!! :smt006

LP_girl_14
05-07-2006, 09:56
Blagodarq na vsichki za suvetite...pogoforihme si...i reshihme che sega kogato bqhme rasdeleni za poveche ot 12chasa(za celi 3dni) :( sme si lipsfali super mnogo,rasbrahme che iskame da sme zaedno i...ZAEDNO SME :smt008
Blagodarq vi otnovo na vsicki !!! :smt006


Много се раздвам за вас.В крайна сметка излиза вярно твърдението,че за да оцениш човека с който си трябва малко да останеш без него!Бъдете си заедно,не спирайте да показвате еидн на друг какво изпитвате и не позволявайте на навика и ежедневието да ви съсипят връзката :wink:

sexy_macka
05-07-2006, 11:53
blagodarq ;)
m/u drugoto vqrnu se okaza i tova : "Edva kogato neshto si otide i s nego se prostish,rasbirash kolko ti e nujno i chak togava ti tujish"
:smt007

Stanny
05-10-2006, 20:07
Alex радвам се, че сте заедно, но ако бях на местото на Весо нямаше да остана с теб защото за мен 1 момиче като веднъж ми каже Край след това нищо няма да е истинско. Явно той те обича много затова ви пожелавам да сте щастливи :wink:

sexy_macka
05-11-2006, 07:40
Stanny Пуснато на: 11.05.1 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Alex радвам се, че сте заедно, но ако бях на местото на Весо нямаше да остана с теб защото за мен 1 момиче като веднъж ми каже Край след това нищо няма да е истинско. Явно той те обича много затова ви пожелавам да сте щастливи

hey Stanny missi mn... \:D/

`Death`Whore`
05-11-2006, 07:51
Според мен не е имало ниаккво разнообразие във връзката ти и всяко ново нещо ти се е струвало невероятно.

He3HauKa
05-11-2006, 08:30
Ako ne si bila shtastliva s nego si postapila pravilno zashtoto horata idvat i si otivat ot nashiq jivot pochti neusetno ,vajnoto e da zapazim hubavite spomeni koito ni ostavqt.Bifshiq ti e kazal da se usmihvash,za tova sledvai sarceto si i uspeh :wink:

05-11-2006, 08:42
Постъпила си тъпо ,но все пак ти очакваш да те обичат и искаш да изпитваш някави чувства та ти си знаеш най - добре.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-11-2006, 09:30
zdraveite pak...
emi...skusah s gadjeto si,s koeot bqhem zaedno 5meseca...Prichinata e che ot 2sedm useshtah che chufstfata mi istivat fse poveche i poveche...dokato togava ne sreshnah edno momche s koeto zapochnah da islism na kafe,na rashodka i t.n. ... ne sm se chufstfala olkova vesela i shtastliva o tmn vreme nasam..togava rasbrah ch eneshtata m/u men i priqtelq mi se profalqt..pomislih si che chufstfata mi km dr momche,sa prosot mimoletno uvlechenie,no....snoshti neisdurjah i kazah an gadjeto si "kusame" stana mu gadno i kaza smao "milichka,pojelavam ti mn shatstie,liubov i ....ne spirai da s eusmihfash zashtoto si prekrasna,kogato se usmihfash fsichki okolo teb ti gi prafishs htastlivi...vinagi shte te obichm,raschitai na men za fsichko" i ... fsichko prikliuchi...5meseca...Tolkova burso minaa i tolkova burso sfurshi fsichko...
znam che vsichko e sfurshilo veche,no iskmd a chuq kakfo mislit evie...prafilnu li postupih che ne go lugah i skusah s nego ili trqbvashe da chakm oshte,da se vijdm taino s onova momche i da chakm chufstfata mi otnovo da se poqvqt.... :smt010

прочети стихотворението "Тавански спомен" на Валери Петров :wink: :wink: :wink: почти същата история е но края може да ти е от полза :D