PDA

View Full Version : kogo trqbva da izbera.Приятелите ИЛИ момчето което обичам



Mon4eto
05-05-2006, 11:36
Здравейте искам да ми дадете съвет,ако сте на мое место какво бихте направили :?:.Аз сам много отчаяна,защото съм ВЛЮБЕНА в едно момче от 4 години и то сега чак започна да ми обръща внимание и вече сме на път да станеме гаджета,обаче приятелките ми и момчето неса от една компания.Опитвам се да излизам и тях и с него оваче нестава все един от тях си мисли че ги зарязвам,ПРИЯТЕЛКИТЕ МИ ми поставиха условие :cry: да избера тях или него аз казах че немога да избера и те ме оставиха.КАКВО ДА ПРАВА да се върна при тях или да остана с него...... :-k МОЛЯВИ ПОМОГНЕТЕ МИ и приятелките си и момчето ги обичам стршно много... #-o

tremal
05-05-2006, 11:44
Mi priqtelite ti nesa istenski priqteli shtom ti postavqt osloviq

Barbie
05-05-2006, 12:31
kvi sa tiq priqtelki we?! ne bi li trqbvalo da se radvat za teb?! Pogovori s tqh. ne moje da ti postavqt takiva yltimatomi...i se oglejdai za drygi priqteli, 4e tez mai ne6to ne sa 4itavi...a s mom4eto...opoznaite se i davai smelo :) Yspeh

L_i_z_I
05-05-2006, 12:49
Я пак се замисли дали са ти истински приятелки #-o Как така ще ти поставят условия ти с кой да излизаш?!Щом си решила,че ще излезеш с гажето си знчи ще излезеш с него!Обясни им това,че те не могат да ти поставят ултиматум и не могат да те карат да избираш,защото найстина е тъпо.Е пожелавам ти успех..дано те разберат :wink:

sexy_dizzy
05-05-2006, 13:19
Ами според теб щяха ли да те карат да избираш между тях и него ако ти бяха истински приятелки??Изобщо не трябва да се колебаеш-на твое място щях да избера момчето не защото не ценя приятелите си а защото искам да съм щастлива.А ако избера любовта определено ще бъда-ти също.Случвало ми се е преди но тогава направих грешка и избрах приятелката си за което съжълявах.Излизай с момчето и знай-не си загубила нищо-напротив-спечелила си.
А твоите приятелки явно ти завиждат!

648541
05-05-2006, 14:11
naistina se zamisli kakvi priqtelki sa kato ti postavqt takiva usloviq :smt017 no puk nali znae6 gadjetata sa do vreme a priqtelite sa zavinagi no v slu4aq ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da izbera nego pone taka si mislq de.nadqvam se da ne mi idva do glavata i da mi se nalaga da izbiram.Nz pomisli si mn dobre predi da vzeme6 re6enie.
uspeh :wink:

Sunny_stz
05-05-2006, 15:18
Аз също мисля 4е това не са ти истински приятелки!Мразят ли го или какво?Нали те не ходят с него ,4е да ти поставят усложия с кой да излизаш?Като неискат да го виждат един ден ще излизаш с него,друг ден с тях.Би трябвало да те разберат ,ако са истински приятелки!

machoka
05-05-2006, 15:41
Хаха... е*аси приятелките :lol:

'що не им теглиш една майна с извинение, обръщаш им гръб и продължаваш напред... като се поогледаш за стойностни хора, може да са три пъти по-малко от настоящите 'приятелки', но да знаеш че можеш да разчиташ във всеки един момент на тях, а не да те цакат по този грозен начин.

_FroZeN_TeaRs_
05-05-2006, 15:43
Напълно се съгласявам с всички по-горни постове .. една истинска прителка(приятелки)никога не биха ти поставили ултиматум .. Но според мен преди да решиш каквото и да било, опознай момчето по-добре .. все пак за 4 години чак сега да започне да те харесва .. може би просто не иска да е сам .. внимавай да не станеш междинната, с която да е само докато си намери някоя по-хубава .. късмет :smt004

ПП:Замисли се кое е най-добре за теб самата ... помисли за себе си ;-)

RoSsY88
05-05-2006, 15:53
Ако са ти истински приятелки нямаше да те заебат и да те карат да избираш!Може да съчетаеш и двете работи...ако нямаш време да излизаш с него и приятелките си всеки ден и един ден излизаш с гаджето,друг път с приятелките са и готово...

Chiana
05-05-2006, 16:18
Офффф, боже! К'ви са тия простотии? Лапешки изцепки на твоите приятелки... Хиич не им обръщай внимание! Излизай си с гаджето, ходи си с него, а за тях - еми ако са ти приятелки ще се радват за тебе. Виж аз ходя с едно момче от 8 месеца и всеки ден се виждам с него, а с приятелките ми - в почивните дни. И ги съчетавам нещата. И никой не ми се сърди. Но това не значи, че не са ми истински приятелки! [-X Даже напротив! Много ми е тъпо това - приятелството се измерва с това колко време прекарваш с тоя човек. Простотии! Няма такова нещо! Приятелството не е задължение, а удоволствие. А пък и те ти завиждат. Не заради самото момче, ами от факта, че ти си имаш (или евентуално ще имаш) гадже, а те блеят по цял ден и убиват времето. И се чудят какво да правят.... И искат и ти да тъпееш с тях, иначе един вид си "предателка". :lol: Не им обръщай внимание - живей си живота!

^sladyranka`
05-05-2006, 16:59
Здравейте искам да ми дадете съвет,ако сте на мое место какво бихте направили :?:.Аз сам много отчаяна,защото съм ВЛЮБЕНА в едно момче от 4 години и то сега чак започна да ми обръща внимание и вече сме на път да станеме гаджета,обаче приятелките ми и момчето неса от една компания.Опитвам се да излизам и тях и с него оваче нестава все един от тях си мисли че ги зарязвам,ПРИЯТЕЛКИТЕ МИ ми поставиха условие :cry: да избера тях или него аз казах че немога да избера и те ме оставиха.КАКВО ДА ПРАВА да се върна при тях или да остана с него...... :-k МОЛЯВИ ПОМОГНЕТЕ МИ и приятелките си и момчето ги обичам стршно много... #-o

Ami sajalqvam, 4e 6te ti go kaja, oba4e mislq 4e tova ne sa ti nikakvi priqtelki!Priqtelite ne postavqt takiva usloviq i ne te karat da izbira6!To4no te nai-mnogo trqbva da te podkrepqt,a ne go pravqtVse pak jivota si e tvoi!Vse pak ti 6te hodi6 s tova mom4e ,a ne te!Ami te i sledva6tiq pr moje da ne udobrqt.I ot nego li 6te se otkaje6?!?Pomisli malko nad tova i si pomisli kakvi priqtelki ima6!Az ako sam na tvoe mqsto 6te si ostana s mom4eto i 6te si potarsq dr priqtelki ,koito da ne me postavqt v takova ABSURDNO polojenie!
Uspeh i pi6i kakvo e razvitieto!

Krem4eto
05-05-2006, 20:08
Най ме е яд на такива ку*ки които поставят условия!!!Не са ти приятелки,зарежи ги,те ги е яд,че любовта ти става споделена..
Хайде Успех!!!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-05-2006, 20:10
Здравейте искам да ми дадете съвет,ако сте на мое место какво бихте направили :?:.Аз сам много отчаяна,защото съм ВЛЮБЕНА в едно момче от 4 години и то сега чак започна да ми обръща внимание и вече сме на път да станеме гаджета,обаче приятелките ми и момчето неса от една компания.Опитвам се да излизам и тях и с него оваче нестава все един от тях си мисли че ги зарязвам,ПРИЯТЕЛКИТЕ МИ ми поставиха условие :cry: да избера тях или него аз казах че немога да избера и те ме оставиха.КАКВО ДА ПРАВА да се върна при тях или да остана с него...... :-k МОЛЯВИ ПОМОГНЕТЕ МИ и приятелките си и момчето ги обичам стршно много... #-o

shto za priqtelki kato shte ti postavqt usloviq . q gi zareji teq djofri :smt012

Absconding
05-05-2006, 20:39
Mi priqtelite ti nesa istenski priqteli shtom ti postavqt osloviq

съгласна..

PLAMENKO
05-05-2006, 21:11
полей ги тия твои приятелки с боза , както аз ше направа със една свиня дето ми се прави на много тежка по телефона

black_dimond
05-05-2006, 21:17
ako naistina sa ti fr nqma da imat ni6o protiv da trugne6 s nego

Rachel
05-06-2006, 00:25
Ако са ти истински приятелки нямаше да те заебат и да те карат да избираш!Може да съчетаеш и двете работи...ако нямаш време да излизаш с него и приятелките си всеки ден и един ден излизаш с гаджето,друг път с приятелките са и готово...

Много ясно!!

He3HauKa
05-06-2006, 07:39
Mila bih ti kazala che tezi momicheta ne sa ti priqtelki a prosto egoistichni kuchki koito mislqt samo za sebe si ! I az sam imala takaf sluchai ..mn obichah edno momche bqh po cql den s nego,priqtelkite mi se sardehaa zashtoto gi tyrsih samo kogato sam skarana s nego,no vapreki vsi4ko me razbiraha i vijdaha che sn ego sam shtastliva zatova i te bqha shtastlivi .. Savetvam te da si namerish novi priqtelki :mrgreen:

POLA^_^
05-06-2006, 09:03
Хаха... е*аси приятелките :lol:

'що не им теглиш една майна с извинение, обръщаш им гръб и продължаваш напред... като се поогледаш за стойностни хора, може да са три пъти по-малко от настоящите 'приятелки', но да знаеш че можеш да разчиташ във всеки един момент на тях, а не да те цакат по този грозен начин.
:smt023

Mon4eto
05-07-2006, 08:05
Здравейте на всички първо искам да ви благодаря че обърнахте внимание на моя проблем.....Значи нештата сега стоят по същия начин те неми говорат защото аз вече излизам с него всеки ден казах им че мога да излизам през деня с тях а вечерта с него но те несе съгласиха и тотално ме заебаха :smt014 :smt018 а доколкото нещата с момчето варвят мноо добре :smt008 :smt007 Сега се сештам че и преди имаше подобен случей,когато си хванах гадже ти ми казаха,че ако него зарежа ще ги изгуба завинаги,но аз понеже небях влюбена в него аз го зарязах.Но сега е различно,защото аз нмого обичам този човек...БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ