PDA

View Full Version : very strange situation ?!?!?



05-05-2006, 12:09
zdraveite ... nachi ne vqrvah che shte se stigne da se obarna kam foruma , no eto che i tova stava ... situaciqta e malko slojna i iskam na chuq malko bezpristrastni mneniq... znachi s priqtelakta mi sme zaedno t 1 mesec .. vsichko beshe tochno nqmashe problemi i dvamata sme na po 18 tova sashto e vajno.... dotuk dobre , no predi nqkolko dena mi servira vesta , che da ne si prava iliuzii , che nqma da spi s men i che e devstvena sashto taka... otnachalo bqh kato gramnat vse pak e imala dosta priqteli dosega pak i 18 si e seriozna vazrast... ta postavi vaprosa dali iskam da bade s neq vse oshte pri tova polojenie... kaza sashto i che prichinata ne e v men prosto nqkfi principi ima nqkfi takiva neshta.... prostooo absooiutno me svali na zemqta s tiq izkazvaniq... az esetestveno ( ili ne neznam kolko e estesetveno de ) kazah oshte sashtiq den , che za men tova nqma znachenie i che iskam da sme si zaedno.... no nz tova vse pak si e seriozna rabota... imam nqkfi nadejdi che moje tova da e neshto kato test ili ebali go neshto takova da me probva dali sam s neq samo zaradi seksa i iska da razbere istinskite mi namereniq ... ta mnogo se nadqvam da e tova ama ne sa golemi izgledite i taka... dosta sam obarkan... moje i malko shantavo da zvuchi , no misla da si prodalja vrazkata vse pak dajra na neq dosta.... i nekfi takiva raboti ... sega oshte imam vreme da pomisla no oficialno sam i kazal che iskam da sam s neq nezavisimo vsichko...... prosto nemoga da si obesna kvi sa tiq principi kfi sa tiq idei se pak ebago na taq vazrast hormoni ala bala neznam daite i vie nekaf savet i taka are 1oX predvaritelno... i are samo bez gluposti po temata ako moje............

micron
05-05-2006, 12:16
Здравеи
Значи нормално е да има принципи има различни видове момичета и всяка мисли по различен начин просто трябва да я разбереш че неиска да го прави просто може да е моментно може и да не е.
А и ти самия трябва да знаеш защо си с нея дали заради секса или заради любов. може да те изпитва може и да не но просто ходете си бъдете заедно и някои ден може и да ти се отвори парашута.
чуи и други мнения според мен пробвай виш как ще ви е връската и тогава решаваи дали искаш да си с нея.

05-05-2006, 12:23
emi spored men she e tapo da q zareja ebati makar che tova si e neshto vajno pak i estestveno oshte poveche i na taq vazrast ebati sega momichetata go pravat ot 12-3-4-5 ama....... qvno i izkliucheniq ima de... awe neznam vse si misla , che e nqkaf test da me probva ili mojebi mi se iska prosto da e taka..... she se vidi qvno sichko s vremeto si..... e ima i druga podrobnost che skoro zavarshvame balove ala bala kandidatstvane i e tvarde vazmojno da ni se razminat patishtata...... i taka.. mersi za mnenieto bate

micron
05-05-2006, 12:32
Еми за пример мога да ти дам себе си моята приятелка сме заедно от 1 година и 8 месеца а почнахме да се занимаваме със секс часта едва преди 5-6 месеца несъм бързал аи нямаше за къде да бързам обичам си я такава каквато е и бих чакал колкото трябва за да сам си с нея.
Всичко почва от основа любов и със времето се стига до Секса.
Но никога тои нетрябва да е на първо място, вярно нужда е но преодолява се . трудно е но аз вуабще несъм се интересувал от това дали ще го правим скоро.
просто на последък ми беше кипнало междо другите неща от живота и бях я урнал да правим секс но ако тя ми каже че пак неиска какво да направя немога да кажа опаки на лицето.

05-05-2006, 12:49
Ako q obi4a6 istinski 6te poturpi6 malko i tq 6te vidi tova i ako i tq te obi4a s lubovta 6te doide i seksa.

05-05-2006, 13:14
tova dobre obache tq kaza che e reshila prosto che v nashta vrazka nqma da ima seks !?!?? ili iska da me probva kak shte reagiram ili prosto iska da si darji na nqkakvi principi i da ne stiga do "fizicheski vzaimootnosheniq...." no vse pak principite sa za da se narushvat nali ;-))

05-05-2006, 13:39
СПОКООООООО ако не сега то след 5-6 месеца ще ти пусне...в случая щом е девствена значи търси точния човек с когото да го направи!! Та изчакай и като се увери че наистина ТИ си заслужаваш всичко ще стане ...СПОКСИ изпитвал съм го...при мен беше 8 месеца и всичко стана от само себе си ...СПОКСИИИИИИИ и гледай напред :P :P :P

05-12-2006, 15:07
в случая щом е девствена значи търси точния човек с когото да го направи!!
Тва за точния човек и нз си кво са пълни глупости според мен.По-вероятно да е било нещо за момента...Жените са странни...решават нещо,после разбират,че не го искат...

Ekita
05-12-2006, 15:30
Реално погледнато сте заедно от твърде малко време,за да каже тя с пълна убеденост,че във връзката ви сексът ще е табу.За да го е казала или е искала да види как ще реагираш или е просто неориентирана девица,която идея си нямам какво е да имаш връзка.
Сега малките ще ми се нахвърлят,но според мен не можеш да имаш сериозни и пълни отношения с някой докато не стигнете и до физическото и то на подходящата възраст(12-13 год. пикли въобще да е се вписват тук...)Просто едното си следва от другото.И друг път съм го казвала,ако си с някой,а нямаш никакво влечение към него,желание да бъдеш с него и т.н.,значи просто не ви е писано да сте заедно.
Съвета ми е да изчакаш.Ходете си,опознавайте се,свиквайте с представата да сте двойка.Секса ще дойде от самосебе си,ако всичко във връзката е наред.Но ако продължава да се опъва без реална причина,няма смисъл да я търпиш,освен ако не искаш да се ожениш млад:)

ZaRiBeN
05-12-2006, 15:31
ми изясни си дали я обичаш или не, и което е по-важно дали тя те обича или не...наистина всичко може да е тест, но няма как да знаеш със сигурност. А можеш да разбереш дали тя те обича - постави и също директно въпроса, че не е задължително да правите секс, за да се задоволявате (петинг, френска любов)...и ако там вече ти откаже аз мисля, че просто не те обича... [-(

krem4et0
05-12-2006, 17:33
Е почакай и виж сам. Аз не намирам нищо лошо да е девствена на 18.Че и аз на 18 бях :oops: .Момичето явно е консервативно възпитано и не мисли,че ще пристъпи към тази част лесно. Аз съм или по-скоро бях същата. С приятеля ми ходехме година и половина преди да си легнем и не съжелявам за това ни най-малко.по едно време си мислех,че никога няма да съм готова за това не само физически и психически и той ми каза,че и дори да не правим никога секс през живота си той пак би искал да е с мен. Все пак това не е най-важната част от връзката. А и вие не ходите кой днае колко време.Ние с гаджето ми на първия месец само се целувахме без странични действия или на други места освен устните.Ама сега да ни видиш :oops: .Просто на момичето й трябва време и ако наистина държиш на нея ще й го дадеш,ако ли не просто я зарежи след като известно време без секс ти се струва толково ужастно!

[UN]HappY
05-12-2006, 19:26
Evala! Ti si mnogo razbran. Estestveno vseki si ima izgradeni principi. Tq si ima neinite, ti tvoite. Vajnoto e che tq e otgovorila na tvoite i ti d1rjish na neq. Dano tova da e samo test, kakto ti go narichash, i ti da go izd1rjish. Moje bi naistina iska da razbere dali si s neq samo zaradi sex-a. Vse pak tova e celta na povecheto momcheta. No tq shte razbere, che ti si razlichen. B1di spokoen. Vsichko shte si e nared. YspeX!