PDA

View Full Version : Имам малък проблем.Help!



05-05-2006, 13:59
значи проблема е следния, понеже бях девствен с прятелката го правихме нали там 1вия път мина 2рия път беше супер много яко но 3 и 4тия път аз свърших супер бързо още в началото и след това като продължим да го правим на мен ми спада и не се получава става много тъпо много гадно се получава.И какво да направя в рая ситуация как да си забава ерекцията или нз даите идеи.Имаите предвид че сам го пвавил само 4пъти до сега тая вечер ще хода в тях сигурно и нз какво ще се получи дано да стане

girlka
05-05-2006, 14:09
ЕРЕКЦИЯТА да си забавиш ? Интересно... :lol: :lol: \:D/

05-05-2006, 14:16
ЕРЕКЦИЯТА да си забавиш ? Интересно... :lol: :lol: \:D/
е имам предвид че е тъпо да сваршиш за 1-2 мин нали ?

gangbang
05-05-2006, 14:33
ЕРЕКЦИЯТА да си забавиш ? Интересно... :lol: :lol: \:D/

Що, невъзможно ли е според теб? :roll:

05-05-2006, 14:33
Ami normalno e v na4aloto da e taka, posle vsi4ko 6te se opravi. Ako tolkova te pritesnqva tova kupi si prezervativi Durex Performa. Imat edno ve6testvo zabavq6to eqkulaciqta. Erekciqta nqma kak da zabavi6;) i vse pak vsi4ko e vupros na trening i psihika. Kusmet!

05-05-2006, 14:34
Получава се от притеснение това, отпусни се и се отдай на мига. Не мисли за нищо друго, не бъди бърз и невнимателен а просто нека всичко стане бавно и така е по романтично :)

0087
05-05-2006, 14:45
значи проблема е следния, понеже бях девствен с прятелката го правихме нали там 1вия път мина 2рия път беше супер много яко но 3 и 4тия път аз свърших супер бързо още в началото и след това като продължим да го правим на мен ми спада и не се получава става много тъпо много гадно се получава.И какво да направя в рая ситуация как да си забава ерекцията или нз даите идеи.Имаите предвид че сам го пвавил само 4пъти до сега тая вечер ще хода в тях сигурно и нз какво ще се получи дано да стане


Секса не е само самото ебане с оная, наблегни на език пръстчета, и то преди да го мушнеш. И какво като е една две минути, давай колкото можеш. А ако искаш непременно да удължиш истинския секс, като усетиш, че ще свършиш, спираш за малко(малко преди да се изпразниш и си мислиш за нещо гадно) Отделно има спрейове за задържане. Може да си направиш две три чекии преди секса, така самия секс ще е по дълъг(но на теб няма да ти е толкова гот)

^KaSiDi^
05-05-2006, 17:01
ЕРЕКЦИЯТА да си забавиш ? Интересно... :lol: :lol: \:D/

tc tc tc....kat che li ne go razbra kakvo iska da kaje..... :evil: :evil: :evil: vsichki razbrahme samo ti ne.....za eqkulaciq stavashe duma :twisted:
a po temata ako si nabiesh nqkoq chikiq vs shte e nared,izpraznish li se vednaj...vtoriq pyt shte ti e dosta po-trudnichko :wink: aide uspeh sladur :P

girlka
05-05-2006, 18:26
ЕРЕКЦИЯТА да си забавиш ? Интересно... :lol: :lol: \:D/
е имам предвид че е тъпо да сваршиш за 1-2 мин нали ?
От кога свършването се нарича ерекция :lol: :-$

Deicide
05-05-2006, 18:49
ЕРЕКЦИЯТА да си забавиш ? Интересно... :lol: :lol: \:D/
е имам предвид че е тъпо да сваршиш за 1-2 мин нали ?
От кога свършването се нарича ерекция :lol: :-$
Се едно си малоумна и не виждаш че човека е начинаещ в тая област та го тормозиш с тъпите си познания по биология ...

girlka
05-05-2006, 20:25
ЕРЕКЦИЯТА да си забавиш ? Интересно... :lol: :lol: \:D/
е имам предвид че е тъпо да сваршиш за 1-2 мин нали ?
От кога свършването се нарича ерекция :lol: :-$
Се едно си малоумна и не виждаш че човека е начинаещ в тая област та го тормозиш с тъпите си познания по биология ...
Малоумният е той ... не знае за какво става въпрос тръгнал секс да прави ...
Познанията не са тъпо нещо ... тъпо е да нямаш познания ... усщаш ли разликата ;-)

evanescence_fen4e
05-05-2006, 20:29
deicide are spri da ni nari4a6 maloymni mi moje prosto 4ovek da ne znae nqkoi ne6ta i ti neznae6 mn ne6ta za koito te parva 6e nay4ava6 i nqma da e hybavo ako nz ne6to da ti kajat maloymnik ne 4e se obijdam ama se suobrazqvai pak malko

LiLeNcEtOoO
05-05-2006, 21:08
ЕРЕКЦИЯТА да си забавиш ? Интересно... :lol: :lol: \:D/
е имам предвид че е тъпо да сваршиш за 1-2 мин нали ?
От кога свършването се нарича ерекция :lol: :-$
Се едно си малоумна и не виждаш че човека е начинаещ в тая област та го тормозиш с тъпите си познания по биология ...
Малоумният е той ... не знае за какво става въпрос тръгнал секс да прави ...
Познанията не са тъпо нещо ... тъпо е да нямаш познания ... усщаш ли разликата ;-)

girlka ti zabelqzala li si 4e po4ti vinagi vliza6 v nqkoi spor poneje ti 4eta postovete i zabelqzvam a ti :smt017

the_keeper
05-05-2006, 23:36
Какво да ти кажа - ако те обича, ще те изчака да свикнеш. Това е...
Да обичаш ознчава да оставиш своите нужди за по-късно. Когато обичаш правиш всичко, за да е щаствливо любимото сътщество (е, разбира се, егоизма и т.н. са спънчици в любовта, но... всичко с времето (си)).
Успех, и ако имате отново такива проблеми, карайте няколко пъти на целувки, милвания, ръчно стимулиране и т.н., без да има "съвукупляване". Отново Успех!

^KaSiDi^
05-06-2006, 08:59
ЕРЕКЦИЯТА да си забавиш ? Интересно... :lol: :lol: \:D/
е имам предвид че е тъпо да сваршиш за 1-2 мин нали ?
От кога свършването се нарича ерекция :lol: :-$
Се едно си малоумна и не виждаш че човека е начинаещ в тая област та го тормозиш с тъпите си познания по биология ...
Малоумният е той ... не знае за какво става въпрос тръгнал секс да прави ...
Познанията не са тъпо нещо ... тъпо е да нямаш познания ... усщаш ли разликата ;-)

girlka ti zabelqzala li si 4e po4ti vinagi vliza6 v nqkoi spor poneje ti 4eta postovete i zabelqzvam a ti :smt017

axam axam tochno \:D/ \:D/ \:D/

Deicide
05-06-2006, 09:17
deicide are spri da ni nari4a6 maloymni mi moje prosto 4ovek da ne znae nqkoi ne6ta i ti neznae6 mn ne6ta za koito te parva 6e nay4ava6 i nqma da e hybavo ako nz ne6to da ti kajat maloymnik ne 4e se obijdam ama se suobrazqvai pak malko
Аз не наричам малоумни тез който не знаят ... нарекох малоумни тези който в жалките си опити да привличат внимание показват колко са начетени и интелигентни ... кфо кат пича не знае точен термин тфа няма никакво значение ,,, достатъчно ясно е написъл къф му е проблема,, а вместо да му помогнат някой псевдо разбирачи се опитват да търсят кавга и едва ли не да показват превъзходство над тез който според тях нямат познания и така нататък.

girlka
05-06-2006, 09:26
Оуу, че сложни думи ползвааш ХАХАХАХАХ. Ти си бил мноо интелигентен бе :-({|= Ела да ти праим серенада :twisted:
Всички тука 13-15 годишни вместо да си седите да си четете уроците се занимавате с неща, от който нищо не разбирате. ;-)

^KaSiDi^
05-06-2006, 09:32
deicide are spri da ni nari4a6 maloymni mi moje prosto 4ovek da ne znae nqkoi ne6ta i ti neznae6 mn ne6ta za koito te parva 6e nay4ava6 i nqma da e hybavo ako nz ne6to da ti kajat maloymnik ne 4e se obijdam ama se suobrazqvai pak malko
Аз не наричам малоумни тез който не знаят ... нарекох малоумни тези който в жалките си опити да привличат внимание показват колко са начетени и интелигентни ... кфо кат пича не знае точен термин тфа няма никакво значение ,,, достатъчно ясно е написъл къф му е проблема,, а вместо да му помогнат някой псевдо разбирачи се опитват да търсят кавга и едва ли не да показват превъзходство над тез който според тях нямат познания и така нататък.

mn te podkrepqm Deicide,super si prav pich =D> =D> =D>
izvinqvaite,no foruma e napraven tochno s taq ideq,da se obesnqva na tezi,koito ne sa naqsno, a ne da bydat obijdani i da im se natqkva kolko ne sa prosti i t.n.,te ako znaeha vs nqmashe da pitat,tai che koito shte obijda po-huu da si mylchi... :evil:

Deicide
05-06-2006, 09:40
deicide are spri da ni nari4a6 maloymni mi moje prosto 4ovek da ne znae nqkoi ne6ta i ti neznae6 mn ne6ta za koito te parva 6e nay4ava6 i nqma da e hybavo ako nz ne6to da ti kajat maloymnik ne 4e se obijdam ama se suobrazqvai pak malko
Аз не наричам малоумни тез който не знаят ... нарекох малоумни тези който в жалките си опити да привличат внимание показват колко са начетени и интелигентни ... кфо кат пича не знае точен термин тфа няма никакво значение ,,, достатъчно ясно е написъл къф му е проблема,, а вместо да му помогнат някой псевдо разбирачи се опитват да търсят кавга и едва ли не да показват превъзходство над тез който според тях нямат познания и така нататък.

mn te podkrepqm Deicide,super si prav pich =D> =D> =D>
izvinqvaite,no foruma e napraven tochno s taq ideq,da se obesnqva na tezi,koito ne sa naqsno, a ne da bydat obijdani i da im se natqkva kolko ne sa prosti i t.n.,te ako znaeha vs nqmashe da pitat,tai che koito shte obijda po-huu da si mylchi... :evil:Мадам ... лошото е че някой хора са далече от тази истина и се стремят да докажат какви комплексари са избивайки комплекси заяждайки се с останалите ...

п.п.: може да не съм отдавна в форума но вярвайте ми ще е добре ако останем безразлични едни към други ... сигурен съм че никой нейска да си има работа с мен ... мога да бъда доста лош повярвайте ми ... ако някой има да ми казжва нещо или да си излее душата нека заповяда ... няма да остане доволен ....