PDA

View Full Version : Много ми е гадно!



obiknowen user
05-05-2006, 14:04
Не знам къде точно да сложа тази тема затова я сложих тук.Ако искате пишете тук,може и съвети да давате,може и само да я прочитате без да отговаряте.Просто исках да споделя тук за да може поне малко да ми поолекне.Ситуацията е следната:
Чувсвам се много самотен и ми е много гадно>Пред познати не искам да споменавам,защото наскоро се порвърди мисълта ми че всеки приятел може да те предаде и да използва това като твое слабо място.Е и мен ме предадоха на скоро,но заради този принцип не могат да използват слабите ми места.Аз съм едно момче 20 години без 2-3 месеца.Наскоро ме предадоха приятели,с който съм израснал.Въпреки че гледам да съм колкото се може по-добър с всеки,те се съюзиха срещу мен и стана един сакатлък след сбиване преди малко повече от месец.От тогава избягвам контактите с тях.Сега разбирам че най добрите ми приятели в момента са мойте съученици.Единствено в училището намирам утеха от самотата.С тях се запознах преди 4 години.Тогава бях с друго мислене,но бях здраво подтискан.Не обичам да се бияи тогава или не ме забелязваха или ме подтискаха.Бях стигнал до мисълта или да убия някой или да се самоубия.Съвсем сериозно.Тогава се срещнах с тези хора.Те дори без да знаят в какво положение съм ми помогнаха.Много задружен клас сме.Помогнаха ми да не гледам чак толкова сериозно на живота.Сега обичам да сезабавлям и да се базика взаимно с хора,който разбират от базик.Обаче тук идва гадното.След около 15 дена завършваме.Аз ходя от време на време на кафе с тях,но нямам пари да ходя вечерта,оцобено сега когато наближава бала и това може би ще е край на срещите с най добрите ми приятели>Освен това съм от малък град,а и наште колкото и да звучи смешно ги е страх да ме пускат извън града.Също съм малко срамежлив и запознанствата са ми трудни особено с хора,който не съм виждал никога.А сега за "капак" разбрах че и момичето,което обичам просто не ме взима насериозно.Досега не може да се каже ч е съм имал гаджета.А иначе в училище понеже ми е приятно да виждам хората весели и засмени,а и обичам да ми обръщат внимание се държа като много весел човек,който обича бъзиците и е с доброс амочувствие.Впрочем аз си мислех ч е вече съм станал такъв и ми беше готино.Но това ще продължи още най много две седмици..Иска ми се също да ме приемат малко по насериозно,но не да си го прося като някой хора с шутове и юмруци.След завършването имам чувството че винаги ще си остана самотен. :cry:

СЪЖАЛЯВАМ ЗА ДЪЛГАТА ТЕМА,НО ПРОСТО ИМАХ НУЖДА ДА СПОДЕЛЯ С НЯКОГО ЗА ДА МИ ОЛЕКНЕ ПОНЕ МАЛКО.Ако има правописни грешки,извинявам се.

teenkopele
05-05-2006, 14:09
Няма да останеш самотен, спокойно! :wink:
С времето ще намериш нови, приятели, като тези, които имаш в класа ти. :)

black_heart
05-05-2006, 14:16
eiiii,spored men prosto qko si se sduhal,4e zavar6va6.Taka e-edna era svar6va a s neq navliza6 v realnostta.Vsa6nost ti ve4e hilqdi pati si se sblaskval s neq,no sega ve4e oficialno stava6 "golqm".Taka e-dori i da ne hodi6 4esto na daskalo,pone znae6,4e kogato ti pisno ot vsi4ko otiva6 tam i vijda6 mnogo i razli4ni lica i ne znam nqkoi na koito da ne mu e lipsvalo tova.Tova e edin ot na4alnite etapi v jivota,koito svar6vat.
Pritesnqva6 se 4e 6te ostane6 sam,no ne e taka,za6toto sega moje da vleze6 student-tam lesno-trudno 6te se zapoznae6 s novi hora i vsi4ko 6te zapo4ne nanovo,ako ne tova-6te zapo4ne6 rabota i pak 6te se sre6ta6 s hora.I 4ista4 da si pak 6te ob6tuva6 s tqh.E,dale4 nqma da e lesno i 6te poloji6 baq usiliq,6te trqbva da svikne6 i da opoznae6 novi harakteri,no spokoino-ot tova ne se umira :wink:
Idva lqto-sled bala ti,moje6 spokoino da zapo4ne6 rabota kato barman4e nqkade ili ne6to,vse pak si mom4e-pri teb ima pove4e varianti za rabota.Taman hem 6te izkara6 nqkoi lev za da iam6 pari da izliza6 sas starite priqteli,hem 6te oblek4i6 va6te i sramejliv ili ne 6te se zapoznae6 s novi hora i 6te se promeni6.Pomisli,ima6 mnogo varianti.A i mi izglejda6 pi4.Ako iska6 da si izplakva6 makata ili pone bezkone4no da mranka6 i si tarsi6 4itatel e-maila mi e black_heart@abv.bg .Pi6i kogato iska6,n.p.
p.s.
Ei,du6ko,i sq da ne si pomisli6 po nicka 4e sam metalist ili gei..ili i dvete,f-4e sam i ne hapq...mnogo :smt084 :smt016

RoyTheReaper
05-05-2006, 14:26
лятото ще кандидатстваш във ВУЗове, нали? като станеш студент, ще имаш много приятели и постоянно ще срещаш нови хора. няма да останеш самотен :wink:

Sunny_stz
05-05-2006, 15:32
Правилно ти казаха другите!Забрави старите фалшиви приятели и запо4ни нов живот.И се отпусни малко!Кажи не на срама и предрасъдъците!Тези ,които не те възприемат насериозно,не възприемат и себе си 8)