PDA

View Full Version : Nyjdaq se ot pomo6ta vi.....



sasha_90
05-05-2006, 15:47
Napravo nz ot kade da zapo4na....vsi4ko e tolkova obarkano i me kara da se 4yvstvam yjasno.....Vsi4ko zapo4na predi ..... abe 2004g-lqtoto sre6tnah strahotno mom4e dosta sramejlivi4ko,no hubavo.Vlubihmese edin v dryg i 2 meseca sled zapoznavaneto ni stanah me gadjeta.Nikoga ne mi kaza imeto nito kaza 4e sam grozna haresva6e me(ne go kazva6e osven ako ne go popitah)i vidimo darje6e na men(sigyrna sam 4e e taka).No ima6e edin problem toi dori ne me celyva6e a sex dori nemojeh da o4akvam ot nego,no predpolagam 4e pri4inata e 4e i dvamata bqhme sramejlivi pak i mojebi ne iska6e da barzame-nz taka i ne si otgovorih na tozi vapros pak i kyp o6te takiva koito i do den dne6en ne prestavat da me tormozqt.Ta poradi tva 4e se darjahme kato priqteli samo a pak i az nz to4no za kakvo no edna ve4er skasah s nego kazah mu "po dobre zabravi 4e nqkoga sme bili nqkakvi"kaza"6tom taka iska6" qdosa se i si tragnamakar i da ne go pokaza mai go zabolq ot tezi moi dymi....stana mi tolkova gadno prosto ne mojete da si predstavite kolko mnogo....ne mojeh da povqrvam kakvo sam napravila tolkova mnogo go obi4ah i sled 5 meseca da go zareja ne mojah da si go prostq i do dnes o6te se razkaivam za postapkata si....iskah da ymra,ne mojeh da qm da spq i da jiveq izob6to nqmah jelanie za ni6to dori ne izlizah nikade samo na y4ili6te hodeh i to nasila....re6ih da opitam da mu se izvinq i da si go varna-pisah SMS-i otgovarq6e 4e 6te pogovorim...no togava kogato 6tqhme da se vidim az zakasnqh a kato pristignah na sre6tata nego go nqma6e stana mi gadno za6toto dobre znaeh 4e tova moje da e posledniqt mi 6ans s nego no az razbirase go propilqh....i tozi pat ne se otkazah prodaljih da mu pi6a i da se obajdam....sled tva go vidqh s dr momi4e bqha gadjeta no stoqha na razstoqnie edin ot dryg...sled dva dni kogato go vidqh te si stoqha edin do drig i kogato toi me vidq zapo4na da q celuva.....no sled tva sa skasali... ne gi vidqh pove4e.....mina izvesno vreme i lqtoto na 2005 mu se obadih....vidqhme se i yj se saglasi da badem priqteli....v nma4aloto be6e taka no sled tva pak zapo4na da se otdale4ava a dnes dori ne si prikazvame....nz ve4e kakvo da pravq 4yvstvam se ujasno....nemoga da obikna dryg...nemoga i nego da zabravq za6toto edina na dryg si bqhme parvite lubovi nz dali toi me haresva...4yvstvam 4e ne sam mu bezrazli4no no nqmam dokazatelstva osven negovite sa6ti pogledi koito mi "hvarlq6e" i v na4aloto molqvi kajete kakvo da pravq mina godina i ne6to a moite 4yvstva ne izstivat i 4yvstvam sa6toto kogato parviq pat kogato go vidqh......plsssssssssssssssss pomo6t kakvo da pravq kak da si go varna(mai ve4e e bezmisleno i nqma smisal-mnogo vreme mina)mai si nqma gadje pone tva me yspokoqva no kvo ot tva kato i az nemoga da go imam otnovo,no pone ne e s druga....e 6te se radvam ako mi pomognete s nqkakav savet 6te vi bada blagodarna na vsi4ki koito mi pomognat :-k

^sladyranka`
05-05-2006, 17:08
ami mislq 4e stra6no mnogo si go zasegnala i vse o6te mu e kofti...6tom 4uvstva6 4e toi ne e bezrali4en kam teb zna4i naistina moje da e taka... moje bi 6te e po dobre tova koeto kaza na nas da go kaje6 i na nego... kaji mu 4e vse o6te go obi4a6 i 4e iska6 da bade kakto prdi kato razbira se predi tova mu se izvini6!
prosto mu obqsni 4e togava taka si se 4uvstvala i 4e si napravila gre6ka
.... nz prosto kakvo da ti kaja
naistina dosta slojno....pogovorete i prosto opitai da go nakara6 da ste pr i mojebi taka postepenno 6te si go varne6...
pi6i kakvo e stanalo pls:}

05-05-2006, 17:39
ami mislq 4e stra6no mnogo si go zasegnala i vse o6te mu e kofti...6tom 4uvstva6 4e toi ne e bezrali4en kam teb zna4i naistina moje da e taka... moje bi 6te e po dobre tova koeto kaza na nas da go kaje6 i na nego... kaji mu 4e vse o6te go obi4a6 i 4e iska6 da bade kakto prdi kato razbira se predi tova mu se izvini6!
prosto mu obqsni 4e togava taka si se 4uvstvala i 4e si napravila gre6ka
.... nz prosto kakvo da ti kaja
naistina dosta slojno....pogovorete i prosto opitai da go nakara6 da ste pr i mojebi taka postepenno 6te si go varne6...
pi6i kakvo e stanalo pls:}
ve4e i tva opitah kazah mu vsi4ko dori 4e sam ybila lubovta mu na koeto toi se izsmq e pone si ostanahme priqteli ili pone az taka si misleh mi toi pak ohladnq i nz ve4e

^sladyranka`
05-05-2006, 17:42
ami mislq 4e stra6no mnogo si go zasegnala i vse o6te mu e kofti...6tom 4uvstva6 4e toi ne e bezrali4en kam teb zna4i naistina moje da e taka... moje bi 6te e po dobre tova koeto kaza na nas da go kaje6 i na nego... kaji mu 4e vse o6te go obi4a6 i 4e iska6 da bade kakto prdi kato razbira se predi tova mu se izvini6!
prosto mu obqsni 4e togava taka si se 4uvstvala i 4e si napravila gre6ka
.... nz prosto kakvo da ti kaja
naistina dosta slojno....pogovorete i prosto opitai da go nakara6 da ste pr i mojebi taka postepenno 6te si go varne6...
pi6i kakvo e stanalo pls:}
ve4e i tva opitah kazah mu vsi4ko dori 4e sam ybila lubovta mu na koeto toi se izsmq e pone si ostanahme priqteli ili pone az taka si misleh mi toi pak ohladnq i nz ve4e

ooulll naistina mn kofti.....az imah podoben slu4ai i prosto sprqhme da se vijdame s mom4eto i da ti kaja zabravq se!Sega mislq za nego kato za dobar priqtel!Vsi4ko 6te otmine .Po-dobre zapo4ni da izliza6 s dr mom4eta,nameri si dobro mom4e i 6te vidi6 4e ima i dr mom4eta za koito si zaslujava da prodalji6 napred!Az to4no tova napravih i sega sam mnogo dobre!Prosto ne mu misli ve4e,qvno vsi4ko e prikliu4ilo za nego...

Krem4eto
05-05-2006, 20:38
Има две решения или го забрави или се бори за него!!!

УСПЕХ!!!

PuPs1^DuPs1
05-06-2006, 19:17
Zdrasti
Ami chestno da ti kaja nz kak moga da ti pomogna zashtoto moq problem e absoliutno syhtiw razlichava se do tam che nie s moq "priqte" trygnahme vtori pyt i vypreki tova nqmahme nikakyv kontakt (celuvki)
Shte ti kaja samo edno Bori se sa liubovta si s vse sili kolkoto mojesh zashtoto nadejdata umra posledna ...

Icaki
05-06-2006, 20:08
Отиди при въпросното момче. Опиши му всичко което чувстваш към него. Разкажи му че страдаш от отва че не сте заедно че не се виждате и тн...
Разкрии му цялата си мъка и ако е пич ше измсли нешто което и да ви орежда и двамата, ако ли не значи не си струва да страдаш за него

jadna_za_lubov
05-06-2006, 23:29
po dumite ti li4i 4e go obi4a6...BORI se za nego!!

05-07-2006, 15:51
po dumite ti li4i 4e go obi4a6...BORI se za nego!! da no kak to4no tva ne mi e qsno no kato se zamislq ima ne6to koeto mai ne sam opitala moga da opitam da se sblija s negoviq priqtel s kogoto se poznavame:)

sasha_90
05-08-2006, 15:35
kakvo da pravq plsssssssssss pomognete mi neizdarjam taka pove4e ](*,)

ht_7j
05-08-2006, 15:53
Hmmm...shte ti kaja neshto, koeto sigurno shte ti se stori antilogichno i za koeto shte polucha mnogo kritiki nai-veroqtno, no vse pak shte si go kaja...
Shtom si go naranila tolkova mnogo predi godina i kolko, toi nqma da ti go prosti tolkova lesno, osobeno kato znae, che si mu v kyrpa vyrzana. Tova, koeto trqbva da napravish e da mu pokajesh, che ne e posledniqt na sveta i nikoi ne moje da te kara da stradash tolkova i che dostatychno e dostatychno. Kak??? Hm....tova mi e liubimata chast. Spri da go tyrsish, nqma veche sms-i, chatove, sreshti, "zdrasti i cao"...Spri vsqkakyv kontakt s nego, no se postarai toi da razbere, che ti e pisnalo veche i che vse oshte imash dostoinstvo. Togava, ako ima nqkakvi chuvstva kym teb i ako za nego ne vsichko e svyrshilo, sam shte te potyrsi i shte spre da si "otmyshtava". Ako ne te potyrsi, ti pone veche shte si sviknala da ne mu zvynish i da ne kontktuvash s nego i taka shte go zabravish po-byzro i lesno....Taka i dvamata pechelite...Uspeh i dano razbra kakvo imam predvid!!!!

sasha_90
05-08-2006, 18:21
Hmmm...shte ti kaja neshto, koeto sigurno shte ti se stori antilogichno i za koeto shte polucha mnogo kritiki nai-veroqtno, no vse pak shte si go kaja...
Shtom si go naranila tolkova mnogo predi godina i kolko, toi nqma da ti go prosti tolkova lesno, osobeno kato znae, che si mu v kyrpa vyrzana. Tova, koeto trqbva da napravish e da mu pokajesh, che ne e posledniqt na sveta i nikoi ne moje da te kara da stradash tolkova i che dostatychno e dostatychno. Kak??? Hm....tova mi e liubimata chast. Spri da go tyrsish, nqma veche sms-i, chatove, sreshti, "zdrasti i cao"...Spri vsqkakyv kontakt s nego, no se postarai toi da razbere, che ti e pisnalo veche i che vse oshte imash dostoinstvo. Togava, ako ima nqkakvi chuvstva kym teb i ako za nego ne vsichko e svyrshilo, sam shte te potyrsi i shte spre da si "otmyshtava". Ako ne te potyrsi, ti pone veche shte si sviknala da ne mu zvynish i da ne kontktuvash s nego i taka shte go zabravish po-byzro i lesno....Taka i dvamata pechelite...Uspeh i dano razbra kakvo imam predvid!!!!razbira se 4e razbrah :) blagodarq za saveta 6te opitamno ne e lesno ...naistina prekaleno dalgo se samozalagvah veroqtno sag ostavila da misli 4e moje da se varne pri men kat mu skimne...e ve4e ne mu zvanq no padam nisko kat mu se molq i se ynijavam kat ti4am sled nego...

Barbaronka
05-08-2006, 18:28
Hmmm...shte ti kaja neshto, koeto sigurno shte ti se stori antilogichno i za koeto shte polucha mnogo kritiki nai-veroqtno, no vse pak shte si go kaja...
Shtom si go naranila tolkova mnogo predi godina i kolko, toi nqma da ti go prosti tolkova lesno, osobeno kato znae, che si mu v kyrpa vyrzana. Tova, koeto trqbva da napravish e da mu pokajesh, che ne e posledniqt na sveta i nikoi ne moje da te kara da stradash tolkova i che dostatychno e dostatychno. Kak??? Hm....tova mi e liubimata chast. Spri da go tyrsish, nqma veche sms-i, chatove, sreshti, "zdrasti i cao"...Spri vsqkakyv kontakt s nego, no se postarai toi da razbere, che ti e pisnalo veche i che vse oshte imash dostoinstvo. Togava, ako ima nqkakvi chuvstva kym teb i ako za nego ne vsichko e svyrshilo, sam shte te potyrsi i shte spre da si "otmyshtava". Ako ne te potyrsi, ti pone veche shte si sviknala da ne mu zvynish i da ne kontktuvash s nego i taka shte go zabravish po-byzro i lesno....Taka i dvamata pechelite...Uspeh i dano razbra kakvo imam predvid!!!!
\:D/

06-07-2006, 13:37
Iska mi se da go nakaram da se 4uvstva taka kato az togava kogato mu se molih da se varne pak pri men,no tova nqma da stane s bezrazli4ie.De da mojeh da go nakaram nqkak si da ne moje da jivee bez men sa6to kak az i da mi se moli i togava az da se darja taka kakto toi se darja