PDA

View Full Version : белег от пъпка



asdsd
05-05-2006, 16:51
Пичове и мацки здравейте!Понеже разбрах , че в този така изчерпателен форум мога да намеря отговори на моите въпроси реших да ви попитам следното: по лицето ми се явяват пъпки(нормално) .И понеже аз мразя да имам пъпки(че кои ли обича) онзи ден като много умен си разчоплих една пъпка на челото и се получи много гаден белег.Незнам как да скрия този белег , които се забелязва и то не малко.Моля ви помогнете ми защото направо ще изкукам вече. ](*,) Ако може ми препоръчаите някакав начин за да отстраня този проблем.Мерси предварително.

^sladyranka`
05-05-2006, 20:20
mi moq savet e da ne q zaka4a6
po princip ne e huabvo da se pipa liceto osobeno s mrasni race,zatova izbqgvai da si 4opli6 papkite
pak i ne e zle da si po4istva6 liceto s ne6to pone dvapati dnevno
liceto iziskva golqma 4istota(zatova momi4etata imat po malko,za6toto se grijat pove4e)zapo4ni da se griji6 za nego !

05-05-2006, 21:09
Еми аз попринцип нямам много пъпки , даже рядко ми излизат , но сега така се е случило.От колкото до хигената водя си добра хигена за лицето и тялото.Но явно сега съм сбъркал като съм постъпил така.Както и да е :) Мерси за съвета .

ycMuBkaTa
05-05-2006, 21:32
По-добре не я пипай. Остави я да диша така да се каже и ще зарасне по-бързо. Можеш да я почистиш със спирт, ако е замърсена или й сложи паста за зъби. Така също ще изчезне по-бързо.

cherry97
01-14-2011, 11:31
Ами не я пипай и можеш да я намажеш с крем "Здраве" :) <--той помага тоста :grin: