PDA

View Full Version : Moderated: Какво да правя? Не искам повече да съм сама.



Neshtasna
05-05-2006, 18:35
Zdraveite mole vi pomognete mi.Iskam mnogo iskam gadje a nqmam :( Iskam da si hvana,a vsi4ki koito mi predlagat sa grozni.A az ne iskam da pravq purvata kra4ka.Kakvo da pravq ne iskam pove4e da sam sama ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

lady_of_the_flowers
05-05-2006, 18:40
Zdraveite mole vi pomognete mi.Iskam mnogo iskam gadje a nqmam :( Iskam da si hvana,a vsi4ki koito mi predlagat sa grozni.A az ne iskam da pravq purvata kra4ka.Kakvo da pravq ne iskam pove4e da sam sama ](*,)
tragni s men shtom si tolkova ot4aqna x) XXxxxxXx

^sladyranka`
05-05-2006, 18:48
Eeeee.....Kak go kaza samo...Kak taka grozni?!?Mislq ,4e dosta si vdignala kriqteriq.Spored,ne trqbva da prezenqva6 horata samo po van6niq im vid!Dai im 6ans!Izlez s nqkoi ,koito te pokani na sre6ta.Tova ,razbirase, ne ozna4ava ,4e nepremenno trqbva da stanete gadjeta!Pak i za6to da ne napravi6 ti parvata kra4ka?!?Kato ti haresa nqkoi prosto se zapoznai s nego,pokani go na kafe i gotovo .Ne e tolkova stra6no!Probvai!

sk8girL
05-05-2006, 18:51
Ейй споко бе!Недей да се отчайваш толкоЗ.Недей да бързаш и в никакъв случай не се хващай с някой,който не те кефи.Просто изчакай..ние не можем да ти помогнем да си намериш готино момче. Нали знаеш когато най-много искаш точно тогава няма никой.Но когато най-малко очакваш ще се появи подходящия:) Тъй че го дай малко по весело пък той сам ще те потърси:)

Krem4eto
05-05-2006, 20:52
Zdraveite mole vi pomognete mi.Iskam mnogo iskam gadje a nqmam :( Iskam da si hvana,a vsi4ki koito mi predlagat sa grozni.A az ne iskam da pravq purvata kra4ka.Kakvo da pravq ne iskam pove4e da sam sama ](*,)

Ами понякога и ти трябва да правиш първата крачка...

black_dimond
05-05-2006, 20:54
spoko 6e doide i nqkoi krasi no za tqh trqbva da po4aka6

PLAMENKO
05-05-2006, 20:59
Zdraveite mole vi pomognete mi.Iskam mnogo iskam gadje a nqmam :( Iskam da si hvana,a vsi4ki koito mi predlagat sa grozni.A az ne iskam da pravq purvata kra4ka.Kakvo da pravq ne iskam pove4e da sam sama ](*,)

хубоста не е толкова важна... важен е самият човек , какво има в сърцето и дали въобще има..
аз се опарих вече с голяма красавица и за тва вече искам нормално момиче.. ](*,) ](*,)

black_dimond
05-05-2006, 21:30
e da za surceto si e vqrno

FikyScHetOo
05-05-2006, 21:34
Zdraveite mole vi pomognete mi.Iskam mnogo iskam gadje a nqmam :( Iskam da si hvana,a vsi4ki koito mi predlagat sa grozni.A az ne iskam da pravq purvata kra4ka.Kakvo da pravq ne iskam pove4e da sam sama ](*,)

хубоста не е толкова важна... важен е самият човек , какво има в сърцето и дали въобще има..
аз се опарих вече с голяма красавица и за тва вече искам нормално момиче.. ](*,) ](*,)
Ако ще си хващаш нещо - на САФАРИ, ако искаш гадже - спечели го.
Пък и е важно сърцето и душата на човек, а не колко момичета ще се пукнат от яд като сте заедно.

ProstoAz
05-05-2006, 21:35
Какво да направиш?
Порасни като за начало!

The Interceptor
05-05-2006, 21:57
Zdraveite mole vi pomognete mi.Iskam mnogo iskam gadje a nqmam :( Iskam da si hvana,a vsi4ki koito mi predlagat sa grozni.A az ne iskam da pravq purvata kra4ka.Kakvo da pravq ne iskam pove4e da sam sama ](*,)

Ами понякога и ти трябва да правиш първата крачка...


:!:

Rachel
05-05-2006, 23:59
Кви са тия глупости бе, момиче ? Всички, които искат да бъдат с теб били грозни? Я вземи порасни малко! Пък ако след време се запознаеш с твоя принц, а дано той да не мисли същото за теб! 8)

teenkopele
05-06-2006, 00:09
Zdraveite mole vi pomognete mi.Iskam mnogo iskam gadje a nqmam :( Iskam da si hvana,a vsi4ki koito mi predlagat sa grozni.A az ne iskam da pravq purvata kra4ka.Kakvo da pravq ne iskam pove4e da sam sama ](*,)

Ами понякога и ти трябва да правиш първата крачка...

Така е. :wink:

Lifeless Vampire
05-06-2006, 14:22
Ако се огледаме малко,ще забележим че всички красиви мъже са с обратна сексуална ориентация... :idea:

ProstoAz
05-06-2006, 17:22
Ако се огледаме малко,ще забележим че всички красиви мъже са с обратна сексуална ориентация... :idea:

Какво значи "красиви"? Това не е константа...
Ако един мъж за теб е красив, за мен може и да не е! :wink:

penywise
05-06-2006, 17:40
Zdraveite mole vi pomognete mi.Iskam mnogo iskam gadje a nqmam :( Iskam da si hvana,a vsi4ki koito mi predlagat sa grozni.A az ne iskam da pravq purvata kra4ka.Kakvo da pravq ne iskam pove4e da sam sama ](*,)

Пф... човек с твоето мислено трудно ще си намери някой, който ше прави нещо повече, от колкото да я тъпче...

Всички били грозни... представям си ти каква звезда си...
Една Луна...

Barbaronka
05-06-2006, 17:44
Eeeee.....Kak go kaza samo...Kak taka grozni?!?Mislq ,4e dosta si vdignala kriqteriq.Spored,ne trqbva da prezenqva6 horata samo po van6niq im vid!Dai im 6ans!Izlez s nqkoi ,koito te pokani na sre6ta.Tova ,razbirase, ne ozna4ava ,4e nepremenno trqbva da stanete gadjeta!Pak i za6to da ne napravi6 ti parvata kra4ka?!?Kato ti haresa nqkoi prosto se zapoznai s nego,pokani go na kafe i gotovo .Ne e tolkova stra6no!Probvai!

ishte de,ishte ! :mrgreen:

SeXyTo_f
05-06-2006, 18:11
И мойто гадже не е принца от мечтите ми...ама ме разбира...той е човек на който мога да разчитам и на който мога да се доверя! Първо виж вътрешната красота..не винаги вътрешната и външната красота съвпадат...просто погледни вътре в момчетата който ти "предлагат"....УСПЕХ!

jadna_za_lubov
05-06-2006, 20:17
zdravei ne se pritesnqvai 4e problemut e v teb!! moje bi prosto si mnogo svita i ne si sviknala da pokazva6 4uvstvata si! Glavata gore...sega moje da si nqma6 gadje no ti garantiram 4e si4kata taq muka 6te ti donese svoeto 6tastie i ti 6te bude6 mnogo 6tastliva i vlubena! ne zabravqi da vqrva6 v sebe si tova e nai vajno ti si nomer 1!!! \:D/

Dr. Kazimbutt
05-06-2006, 20:23
Какво да направиш?
Порасни като за начало!
Почнахме да се правим на големи...

Авторката, трябва да разбереш, че като искаш нещо, трябва да се бориш за него, а не да чакаш то да ти падне от нищото. С други думи: като те кефи някой - действай по въпроса.

ExTr3m3_GiRL
05-06-2006, 20:25
Ами какво да направиш....пфф наистина порасни :|
Първо да кажа външността не е толкова важна [-X ако продължаваш така наистина няма да успееш. И какво е това да успееш всъщност любовта си идва сама...а ако търсиш гаде просто за да го имаш...емии какъв е проблема ти да направиш първата крачка пък :-k
Нямам думи [-(

Heaven_inhabitant_f
05-06-2006, 23:25
Щом сега се чувстваш като стара мома,каква ли ще си след 20 години? Наистина както каза някой по-нагоре вземи и порасни! Не искала да е сама,то е голямоте нещастие да нямаш гадже на колко си 14-16??? Разберете,любовта сама те намира,ако искаш просто гадже,хващай там някой,но не му възлагай големи надежди. Вместо да си поживеят сега,да се влюбят наистина,те тръгнали да се жалват "колко са сами" и защо,защото нямат с кой да се държат за ръчичка из центъра...лелеее трагедия,защо не го казват по новините?????????? ](*,)

Lifeless Vampire
05-07-2006, 08:59
Lifeless Vampire написа:
Ако се огледаме малко,ще забележим че всички красиви мъже са с обратна сексуална ориентация...


^npocTo^a3^f^:
Какво значи "красиви"? Това не е константа...
Ако един мъж за теб е красив, за мен може и да не е!



Не разбирам от мъже,но понякога включвам телевизора на "FashionTV"...