PDA

View Full Version : ne6tastieto da nqma6 priqteli!



kkk_
05-05-2006, 19:32
zdraveite. kato razglejdam foruma,problemite na pove4eto sa 4e sa se skarali ili zagubili gajetata si.
e az jiveq v maluk grad.i smeq da kaja 4e vijdam sveta po mn razli4en na4in v sravnenie s mooite poznati. za tova i za 16 godini ne mojah da namerq dori 1 priqtel v tozi grad.
4ovek, s koito da spodelq6, da izliza6 i da ti e gotino.da ima6 kakvo da si kaje6. da ne izglejda tolkova trudno ..no uvi. vseki den 6tom sse pribera i ne izlezq nikde.. se pitam.. kakvo da napravq? nqmam vuzmojnostta da otida da jiveq drugade..nito ibh iskala nqkoi oto tezi da mi e priqtel.. emi zadunena ulica..kofti polojenie..taka 6te kajete vie. za tova vi kavzam- pazete si priqtelite!cenete gi !i 6tom tolkova iskate da se sdobrite- ne se inatete! a otidete- edno "izvinqvai" i edna celuvka vinagi mogat da opravqt ne6atta.bez zna4enie koi kakvo kazal i kakvo napravil!

05-05-2006, 19:47
evala momi4e!mnogo pravilno govori6 =D>

NeNo_pz
05-05-2006, 19:48
=D> =D> =D>

DiabolicAngel
05-05-2006, 20:01
=D> =D> =D> =D>

sk8girL
05-05-2006, 20:04
Да.. наистина е така.Но първо трябва да различиш истинския приятел от лошия и да се замислиш дали този човек заслужава прошката ти:)

sexy_dizzy
05-05-2006, 20:14
Да.. наистина е така.Но първо трябва да различиш истинския приятел от лошия и да се замислиш дали този човек заслужава прошката ти:)
Съгласна съм с теб!

Krem4eto
05-05-2006, 21:04
Мила по-добре да нямаш приятели!!!Ето преди 2 дни една моя уж много добра приятелка,с другата ми уж много добра приятелка ме предадоха...

PLAMENKO
05-05-2006, 21:16
Мила по-добре да нямаш приятели!!!Ето преди 2 дни една моя уж много добра приятелка,с другата ми уж много добра приятелка ме предадоха...

с риск да стана банален , полей ги с БОЗА :!: :!: :!:
супер гадно ще се почустват...
а спокойно аз все още не съм имал нужда да разбера колко са истинските ми приятели ... нали казват "приятел в нужда се познава" още не съм имал тази нужда от помощ от приятел за да разбера кви са .. :)
но ЖИВОТА ПРОДЪЛЖАВА :)

black_dimond
05-05-2006, 21:25
o da moite mn si gi pazq

belluci
05-11-2006, 04:39
Ima edna prizkazka "PAZI SE POVE4E OT PRIQTELITE SI OTKOLKOTO OT VRAGOVETE SI" i si e vqrna,istinata e 4e horata sposobni da budat istinski priqteli sa tvurde malko,stava duma za priqteli,a ne za takiva s koito da hodi6 na kafence i da si govorite bezsmislici.I az za poreden put se ubedih v tova tezi dni,za tova ne sujalqvai tolkova i znai,4e pove4eto hora sa adski kovarni i nesposobni da izpitvat bezkoristni 4uvstva kum kogoto i da e bilo.eto primer,s edno momi4e sme priqtelki ot GODINI pomagala sum i v nqma tolkova trudni momenti i vinagi sum bila do neq kogato e imala nujda,v edin moment kogato az imah nujda da e do men tq ne me potursi za edna sedmica dori za 30min i to zaradi gajeto si,a znae6e,4e moq priqtel ne e v sofiq i mi e tujno i samotno...togava re6ih,4e vsu6nost samo az sum i bila priqtelka i sprqh da q tursq i tq ne me tursi,smenila si e nomera i tui kato imah drehi v neq pisah sms na gajeto i da i predade da mi gi donese,a tq jivee s/u men.I...tui kato s nego ne se obi4ame mnogo,toi zapo4na da mi vru6ta s nqkakvi hranenici,estestveno s 2,3 sms-a bez da mu otvru6tam na prostotiqta mu otgovorih.I tq doide da mi vurne drehite i mi kaza,da ne sum govorila taka na "muja i" za6toto mojela mnogo burzo da mi razvali vruzkata...i nqkakvi takiva izmi6liotini.Razkazvam tazi istoriq za da si vzemat pouka horata koito mislqt,4e istinski priqteli ima....imam i poznati koito 16,17 godini sa bili priqteli ot malki deca i v edin moment ediniq se obru6ta i zabiva noj v gurba na drugiq.Taka 4e macka,po-dobre bez priqteli ot kolkoto s takiva priqteli,ZA6TOTO DORI DA E IMALO NQKAKVO PRIQTELSTVO RANO ILI KUSNO SE NAMESVAT DRUGI OBSTOQTELSTVA,DRUGI INTERESI,DRUGI HORA,A 4OVEKUT IMA LO6A PAMET PO OTNO6ENIE NA DOBRITE NE6TA KOITO NQKOI E NAPRAVIL ZA NEGO....

He3HauKa
05-11-2006, 08:35
Priqteli ili prosto dobri poznati sa horata okolo nas...Chesno kazano ne vqrvam veche na nikoi,zashtoto vseki,ako ima polza,bi te predal.... Da vqrvash na nqkogo,da imash chovek do sebe si,koito da se radva na uspehite ti i da plache kogato si tyjen,da e do teb ne samo kogato imash nujda ot podkrepa a vseki den,da te savetva i da te obicha e golqm kasmet i sa shtastlivi horata koito imat takiva priqteli.. No moite vpechatleniq sa che nai golqmata greshka e da doverqvash vsi4ko na nqkoi,toi da znae slabite ti mesta,zashtoto rano ili kasno shte se vazpolzva.... [-( Moje bi ne sam popadnala na hora ,no tova e moeto mnenie za tova ponqkoga e po dobre da spodelish na nepoznat ,ot kolkoto na nai blizkiq si chovek :-k ,, Boje pazi me ot priqtelite mi,ot vragovete shte se pazq sam '' :smt019

`Death`Whore`
05-11-2006, 08:40
Имаш достъп до компютър, нали? В интернет има доста предложения за работа, да не говорим, че за да се учи в София ти трябва само 3-ка на изпита - не е трудно.

[UN]HappY
05-11-2006, 08:41
DORI DA E IMALO NQKAKVO PRIQTELSTVO RANO ILI KUSNO SE NAMESVAT DRUGI OBSTOQTELSTVA,DRUGI INTERESI,DRUGI HORA,A 4OVEKUT IMA LO6A PAMET PO OTNO6ENIE NA DOBRITE NE6TA KOITO NQKOI E NAPRAVIL ZA NEGO....
Nap1lno s1m s1glasna. =D> V jivota nqma traini neshta. Vinagi sa s1shtestvyvali, s1shtestvyvat i shte prod1ljat da s1shtestvyvat l1jata, izmamata i bolkata. :cry: Nqma kak. Trqbva da b1dem silni i da ne izjivqvame neshtata tolkova bolezneno. Prosto tezi emocii ni ychat da ne se doverqvame na vseki, koito ni e izglejdal simpatichen i na kogoto bihme iskali da pomognem. Dori i da ni e podal r1ka v tryden moment, vse nqkoga shte se poqvi nqkakvo obstoqtelstvo (nai-chesto momche ili nqkakva zavist), koeto da razryshi tova d1lgo gradeno priqtelstvo. ](*,)
Neka prosto b1dem dobri i da uvajavame blizkite si. Dori i da ne poluchavame s1shtoto ot drygata strana. Zashtoto taka nqma da se chyvstvame vinovni. Neka b1dem po-dobrite... :!:

cvety_i_bebeto
05-11-2006, 09:24
=D> първо браво...и аз искам да кажа,че всеки заслужава извинение....

05-11-2006, 09:30
Ima edna prizkazka "PAZI SE POVE4E OT PRIQTELITE SI OTKOLKOTO OT VRAGOVETE SI" i si e vqrna,istinata e 4e horata sposobni da budat istinski priqteli sa tvurde malko,stava duma za priqteli,a ne za takiva s koito da hodi6 na kafence i da si govorite bezsmislici.I az za poreden put se ubedih v tova tezi dni,za tova ne sujalqvai tolkova i znai,4e pove4eto hora sa adski kovarni i nesposobni da izpitvat bezkoristni 4uvstva kum kogoto i da e bilo.eto primer,s edno momi4e sme priqtelki ot GODINI pomagala sum i v nqma tolkova trudni momenti i vinagi sum bila do neq kogato e imala nujda,v edin moment kogato az imah nujda da e do men tq ne me potursi za edna sedmica dori za 30min i to zaradi gajeto si,a znae6e,4e moq priqtel ne e v sofiq i mi e tujno i samotno...togava re6ih,4e vsu6nost samo az sum i bila priqtelka i sprqh da q tursq i tq ne me tursi,smenila si e nomera i tui kato imah drehi v neq pisah sms na gajeto i da i predade da mi gi donese,a tq jivee s/u men.I...tui kato s nego ne se obi4ame mnogo,toi zapo4na da mi vru6ta s nqkakvi hranenici,estestveno s 2,3 sms-a bez da mu otvru6tam na prostotiqta mu otgovorih.I tq doide da mi vurne drehite i mi kaza,da ne sum govorila taka na "muja i" za6toto mojela mnogo burzo da mi razvali vruzkata...i nqkakvi takiva izmi6liotini.Razkazvam tazi istoriq za da si vzemat pouka horata koito mislqt,4e istinski priqteli ima....imam i poznati koito 16,17 godini sa bili priqteli ot malki deca i v edin moment ediniq se obru6ta i zabiva noj v gurba na drugiq.Taka 4e macka,po-dobre bez priqteli ot kolkoto s takiva priqteli,ZA6TOTO DORI DA E IMALO NQKAKVO PRIQTELSTVO RANO ILI KUSNO SE NAMESVAT DRUGI OBSTOQTELSTVA,DRUGI INTERESI,DRUGI HORA,A 4OVEKUT IMA LO6A PAMET PO OTNO6ENIE NA DOBRITE NE6TA KOITO NQKOI E NAPRAVIL ZA NEGO....

6tom q poznava6 ot godini se predpolaga 4e znae6 na kakvo e sposobna i na kakvo ne.Priqtelstvoto v ob6ti linii se osnovava na doverie i v tova da dava6 bez da o4akva6 ne6to v zamqna. O6te pove4e 4e ako edno priqtelstvo se razru6i zaradi takava glupost kakvato ti si napisala zna4i taka ili ian4e ne mu e ostavalo mnogo. A vijdam tuka zablili mi noj ala bala i sqkvi takia gluposti vie zapoznati li ste s pogovorkata 4e 4ovek moje da se poznae po priqtelite. Za6to parvo ne si poglednete priqtelite i priqtelkite, govorq samo za dalgogodi6nite a ne teq det ste sre6nali v4era. Taka mnogo lesno 6te doibete predstava kakvi ste vie samite vsu6tnsot.
6te zava6ra s edno iskazvane s koeto moej bi na pove4eto 6te vi stane qsno
Priqtelite sa za vinagi jenite sa za den

SeXyTo_f
05-11-2006, 09:33
Да.. наистина е така.Но първо трябва да различиш истинския приятел от лошия и да се замислиш дали този човек заслужава прошката ти:)
Съгласна съм с теб!
i az, i az

remember_the_name
05-11-2006, 10:23
prava si! trqbva da pazim i cenim horata koito mojem da nare4em priqteli za6toto te naistina mn trudno se namirat,no mn lesno mojem da gi zagubim!

belluci
05-11-2006, 13:00
Purvo horata se promenqt usporedno s vsi4ko koeto im se slu4va v jivota,vtoro nikoga ne moje6 da opoznae6 4ovek do kraen predel,za6toto rqdko se slu4va nqkoi da pokazva istinskoto si lice i treto,da az znam na kakvo e sposobna,no ne sum i predpolagala,4e e sposobna da kaje ili napravi takova ne6to na 4ovek koito i e bil istinski priqtel,v slu4aq az,za6toto tq drugi priqtelki nqma,stava vupros za istinski priqtelki.I 4etvurto 4ovek se vliqe vinagi i ponqkoga izpada v netipi4ni za nego situacii,poradi tova vliqnie i rano ili kusno se osuznava...

05-11-2006, 13:16
Purvo horata se promenqt usporedno s vsi4ko koeto im se slu4va v jivota,vtoro nikoga ne moje6 da opoznae6 4ovek do kraen predel,za6toto rqdko se slu4va nqkoi da pokazva istinskoto si lice i treto,da az znam na kakvo e sposobna,no ne sum i predpolagala,4e e sposobna da kaje ili napravi takova ne6to na 4ovek koito i e bil istinski priqtel,v slu4aq az,za6toto tq drugi priqtelki nqma,stava vupros za istinski priqtelki.I 4etvurto 4ovek se vliqe vinagi i ponqkoga izpada v netipi4ni za nego situacii,poradi tova vliqnie i rano ili kusno se osuznava...

Ufff zaebi q taq K*** kazah ti ve4era macko :wink:

belluci
05-11-2006, 13:56
ami az sum q zaebala:))))))

ashly besnata
05-11-2006, 13:57
Да.. наистина е така.Но първо трябва да различиш истинския приятел от лошия и да се замислиш дали този човек заслужава прошката ти:) taka e

ne6i4
05-11-2006, 18:57
Да.. наистина е така.Но първо трябва да различиш истинския приятел от лошия и да се замислиш дали този човек заслужава прошката ти:)

Вътьо
05-11-2006, 19:14
Ще кажа само :

Fuck Friendz Cuz When In Danger Them Niggaz Changed!