PDA

View Full Version : Влюбих се в най-добрия си приятел



05-05-2006, 20:13
хора,помагайте!тази сутрин осъзнах 4е съм влюбена в най-добрия си приятел!какво да правя?
приятелството пред любовта или да му призная?
а и как да се държа с него,как да го сваля,да му направя по-голямо впе4атление 4е да ме види в светлина на желана жена
плс хелп :smt010 :cry:

Da_Bitch
05-05-2006, 20:23
(Според мен това не е влюбване..в смисъл увлечена си по него и си свикнала с него.Според мен ако тръгнете или нещо от сорта всичко ще се съсипе..Толкова много си свикнала с него че си мислиш , че го лове. Но после ако стане нещо повече ще се питаш как си могла да си мислиш че го имаш за нещо повече от фр и така.. оф зех много да се заплитам..)

Krem4eto
05-05-2006, 21:14
По-добре не си разваляй приятелството!Радвай се на него!!!Споделяйте си!!!Хаийде Успех!

krisi_love
05-05-2006, 21:24
(Според мен това не е влюбване..в смисъл увлечена си по него и си свикнала с него.Според мен ако тръгнете или нещо от сорта всичко ще се съсипе..Толкова много си свикнала с него че си мислиш , че го лове. Но после ако стане нещо повече ще се питаш как си могла да си мислиш че го имаш за нещо повече от фр и така.. оф зех много да се заплитам..)
според мен тя/той е прав(a)

PLAMENKO
05-05-2006, 21:41
ако искаш да ти остане вечен приятел , направи така че да спреш да си влюбена в него....
защото ако стане нещо между вас и се скарате ... ГУБИШ цялото му приятелство...
ето например аз се бях разбрал с моита като се разделиме да си останеме приятели , да ама след като ти е изневерил тоя човек .. как да бъдеш приятел с него ?

Rachel
05-06-2006, 00:01
Няма такова ценно нещо като приятелството, но и любовта е уникална по свой си начин. Прецени каква ще е развръзката, ако евентуално му кажеш какво чувстваш, защото няма смисъл иначе да му признаеш какво чувстваш. Ако той не чувства същото, нещата ще станат много сконфузни и за теб и за него и нищо чудно да се озовеш там където не искаш да си..Успех...

dream_for_you
05-06-2006, 14:49
напълно те разбирам,аз съм в същата ситуация и знам колко е гадно ](*,) за себе си реших,че е по-важно приятелството и за това искам да си останем в сегашните отношения,които почти ме удовлетворяват :smt051
помисли какво наистина искаш,какво печелиш и губиш ако избереш едното пред другото.мн важно е да разбереш дали имаш шанс с това момче.каквото и да решиш или направиш се постарай да запазиш приятелството си с него.Всичко зависи от теб!!!Успех!!!

xxxxxx
05-06-2006, 16:08
Zdarfey.Mi da ti kaja az predi vreme sushto misleh 4e sam vlubena v nai dobriq si priqtel.Stanah i sikah da byd asas negy po4ti 2 godini nemi izleze ot glavata.No znaesh li kakvo usaznah ako si razbiq priqtelstvoto s negy za edna kratka vryzka kade shte namerq vtori takyv priqtel.Nqma vtori samu 1 priqtel te razbira i samu 1 priqtel te obi4a tolkova mnogo!

SeXyTo_f
05-06-2006, 18:12
Миии, и аз имах същия проблем, ама с времето го забравих!И останахме приятели! (Времето лекува)

sexgirl
05-06-2006, 18:43
po dobre si ostanete samo praiqteli za6to ako stane ne6to m/u vas stanete gajeta ujenete se i NE se razvedete tva prosto 6te e nekav super qk kasmet

jadna_za_lubov
05-06-2006, 20:42
zdravei...i az naskoro osaznah 4e haresvam nai dobriq si priqtel...no se sprqh i sai pomislih re6ih 4e priqtelstvoto e po-silno v tozi moment i 4e az go obi4am kato priqtel...moje bi i pri teb e taka pomisli si dobre kakvo siak6 ot jivota i ne zabravqi
VQRVAI V SEBE SI!! TI SI NOMER EDNO !!

DeSsY`
05-06-2006, 21:35
Ами по-добре не предприемай нищо, защото така можещ да съсипеш едно истинско приятелство. Мисля, че ако той е искал нещо повече от това да ти го е казал/показал. Пък и я се огледай колко момчета има наоколо. :-) Според мен недей да жертваш приятелсвото ви! O:)