PDA

View Full Version : Как е Възмооожно Що е Това.. :S :С ?



PLAMENKO
05-05-2006, 20:50
здрасти хора... сега да ви разкажа моята история.. виждате я тази в подписа ми ... тва е момичето което обичах и което ме е лъгалооооо почти 1 месец.. доста гадно
аз живеех заради нея , дадох и цялото си сърце и съм сигурен че друг няма да я обича така както аз я обичах.. до вчера обаче
от една страна се чуствам супер добре , защото разбрах за това и ми е хубаво защото го видях оня изгармел бушон колко е смешен ...
от друга страна се чуствам адски излъган и супер странно ми е някакво...боли ме за това че ме е лъгала че ме обича...
аз съм на 17 , тя е на 18 , оня дебел задник е на 23 ... тя дори не ми каза едно чао , като разбрах за тва и я питах защо ме е лъгала тя почна да ми вика "къв си ми ти" ?
:shock: :shock: тва беше върха вече ... даже неква неина приятелка (деба гаднта свиня колко е смела по телефона аз ше я набарам и ше я изкъпа със БОЗА :lol: -> голямо съм дете ама тва не ми пречи да обичам) , та ми вика че тя ми била казала че сме скъсали ??? :shock: :shock: :shock:
аз доста се учудих защото наистина незнаех :)
миналата нощ я сънувах , как ми се извинява ..(приятели ми казаха че тва е подсъзнанието искал съм тя да ми се извини и за това това съм сънувал...) чесно казано тя и да ми се извини нищо няма да е както преди всмисал аз няма да бъда с нея щото я знам ква е шаврантия... има още много от тая история ама трябва да пиша цяла нощ ...
тя не ми беше казала за тоя и аз сам си го намерих тоя ми каза че са гаджета .. аз викам аха ясноооо......
Не съм му казал че съм ходил с нея и че сме спали и т.н. , само и само за да не я прецакам и тя да е щаслива незнам защо го правя...
единственото което се чудя е дали искам да съм приятел с нея , защото наистина незнам как мога да бъда приятел с човек които толкова много се е изгаврил с мен...
Съжалявам ако съм ви отегчил .. доста объркано съм я разказал може би .. още ми е прясно от вчера и немога да го проумея , как може да го направи , защо има хора които се подиграват с чуствата на другите... :-k ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) блъскам си главата и не разбирам... ](*,) ](*,)
днеска като си писах с нея... се държеше много гадно и се правеше че не и пука , но след като и написах това:
da chakam da mi zvunne telefona
[10:54:42 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: i nikoga da ne zvunne
[10:54:48 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: da chakam da mi klipnesh kato si lqgas
[10:54:51 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: i nikoga da ne go napravish
[10:54:58 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: da chakam da vidq golemi te ti krasivi ochi
[10:55:02 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: i nikoga da ne stane..........................
[10:55:05 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: e tfa mi e

тя за 1 сек. се промени някак .... вече си беше старата Влади.. не ми говореше грубо и гадно като точно преди 1мин...
каза ми истината и защо е направила така...
вече ми е много по леко
Мерси на всички които четоха обърканата ми тема
:wink:

rusalkata_
05-05-2006, 20:57
няма смисъл да страдаш за нея.постъпила е с теб ужасно гадно! :? поне можеше да ти каже,че късате и да си се размотава наволя с новото й гадже.а тя какво е направила-изневерявала ти е зад гърба ти!забрави я,защото това момиче не те заслужава. :roll:

black_dimond
05-05-2006, 20:58
q spoko nqma da umre6 za nqkakvo momki4e skore 6e sre6ne6 druga

PLAMENKO
05-05-2006, 21:03
аз и бях казал , ако ше се лъжеме и ако ше си правиме мизерии по добре да си останеме приятели... и тя ми вика ти си луд аз те обичам кви са тия работи дето си ги мислиш и ето... до къде стигна работата ..
а вие ако видите какъв е избрала пред мен... :( :smt009 :smt009
казах и ако си има друг.. щото аз усещах нещо .. дами каже просто и сичко ще свърши .. ама тя не.. и аз глупака и вярвах .. и ето ...
малко останаха свестните момичета... малкоооооооооооооо :-({|= :-({|= :-({|= :-# :smt009 :smt009 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

FikyScHetOo
05-05-2006, 21:06
Ти сам каза че е шаврантия, значи и да направиш всичко да сте заедно няма да си щастлив. Ще мислиш че е с някой, ще я ревнуваш и така нататък.
Ако пък сте приятели ще се измъчваш бавно, бавно и мъчително, докато не ти писня да слушаш за гаджетата й. Ще даваш всичко за нея и после ще стане като в предния вариант.
Ако я оставиш на онзи котлон - ще те боли малко време и после ще ти мине, ще си намериш нова приятелка и ще ти остане красивото чувство че си обичал.
Ти избираш

krisi_love
05-05-2006, 21:12
ти я обичаш това е от ясно по ясно, но нали знаещ ,приятелство, няма такава среда в любовта ,трябва да имащ здрави нерви и да не ти пука вече за нея ако искащ да сте приятели :?

black_dimond
05-05-2006, 21:31
moje bi naistina svestnite momi4eta sa malko dano si nameri6 edna ot malkoto

PLAMENKO
05-05-2006, 22:01
То тя ми даваше зор да се видиме .. абе факана ралта ... още не ми е отговорила на въпроса защо се изгаври така с мене.. кво съм и направил... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

The Interceptor
05-05-2006, 22:10
В такива моменти и аз не мога да ги разбера жените #-o Любовта ти към нея е голяма, трудно ще я забравиш. Може да се опиташ да направиш известна пауза, след което отново да започнеш контакти с нея. Може и да потръгне. Според мен "просто приятели" никога няма да си останете. Ти ще искаш нещо повече от само приятели, а тя ... тя и аз незнам :-k

SLaDkO_Mi6Le
05-05-2006, 22:18
PLAMENKO относно подписа ти мисля,че беше споменал някаде,е приятелката ти заминавала някаде и по подписа ти личи нещо такова!:( и аз сега се нервя много,че има хора който най-нахално се гаврят с чужствата на другия е това е много гадно не го пожелавам на никой!!:( и относно тази "шаврантия" е постапила много гадно,но не се притеснявай ще си намериш друга,която ще те обича истински и няма да се подиграва с чувствата ти!:) успех!! :) :mrgreen:

PLAMENKO
05-05-2006, 22:43
да ... права си за подписа ми ще си го сменя ...
тя уж заминаваше защото е болна от една болест (няма да казвам каква)
едва ли е толкова тъпа да лъже че е болна и за тва да заминава
ама аз ония като го питах що отива там тои вика при мене идва заради мене е тогава вече побеснех ... ама ми мина ..
дано намера некво нормално момиче... искам просто да ме обича и да не ме лъже :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :(

SLaDkO_Mi6Le
05-05-2006, 22:56
да ... права си за подписа ми ще си го сменя ...
тя уж заминаваше защото е болна от една болест (няма да казвам каква)
едва ли е толкова тъпа да лъже че е болна и за тва да заминава
ама аз ония като го питах що отива там тои вика при мене идва заради мене е тогава вече побеснех ... ама ми мина ..
дано намера некво нормално момиче... искам просто да ме обича и да не ме лъже :evil: :evil: ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :(
пожелавам ти го и се опитай да не страдаш много!:( поне и аз се опитвам да правя това защото пък аз се чувствам доста зарязана от моя....и супер мн страдам макар че не сме скасали и така!:( а да ти кажа чесно всякакви ги има поне аз бях свидетелка на едно момче,което се опитваше да привлече внимание като каже,че на военната комисия са му казали,че е болен от рак и имаше смелостта да лъже супер нагло за такова нещо!не,че искам да кажа,че момичето ти може да те е излагало и това не просто има и такав вариант.:(

PLAMENKO
05-05-2006, 23:00
офф.. дано да не е така щото тогава вече незнам :(
а на тая нейната приятелка леле кво ше и причина ... ше види тая мърла скапана как смело ше ми говори
а иначе тя изобщо не е тва дето беше преди..
питам се
"къде е старата Влади" ????????????? ](*,) ](*,) ](*,)

SLaDkO_Mi6Le
05-05-2006, 23:13
и аз се питам много неща да ти кажа и само с питането си оставам никакви отговори не получавам :( :О а и според мене недей да отмъщаваш за такива работи и да го направиш нищо няма да постигнеш! :cry: :evil: :evil:

Rachel
05-06-2006, 00:15
Нормални момичета колкото щеш има :) Това,че си попаднал не на тази, която ще те обича вечно и ще си живеете мирно и щастливо през 9 планини та на 10-тата не означава,че някъде там няма момиче, което ще отвърне на чувствата ти както ти би искал... Успех! Не спирай да търсиш!

PLAMENKO
05-06-2006, 09:49
днеска като си писах с нея... се държеше много гадно и се правеше че не и пука , но след като и написах това:
da chakam da mi zvunne telefona
[10:54:42 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: i nikoga da ne zvunne
[10:54:48 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: da chakam da mi klipnesh kato si lqgas
[10:54:51 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: i nikoga da ne go napravish
[10:54:58 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: da chakam da vidq golemi te ti krasivi ochi
[10:55:02 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: i nikoga da ne stane..........................
[10:55:05 AM] P-L-A-M-E-N-K-O says: e tfa mi e

тя за 1 сек. се промени някак .... вече си беше старата Влади.. не ми говореше грубо и гадно като точно преди 1мин...
каза ми истината и защо е направила така...
вече ми е много по леко
Мерси на всички които четоха обърканата ми тема
:wink:

miss_kiss181
05-06-2006, 10:03
da razbiram te kak se 4ustva6 az bqh taka s biv6iq i mi be6e mn gadno i super mn stradah no mi imna i namerih 4oveka koito me obi4a istinski i ne me luje sigorna sam v tova.USPEH DANO NAMERI6 I TI MOMI4ETO KOETO DA TE OBI4A I DA NE TE LUJE POSTOQNO.

Krem4eto
05-06-2006, 13:09
Горкия :( попаднал си на неправилната...
Аз само не разбрах тя призна ли ти че ходи с друг?
Много гадно...

PLAMENKO
05-06-2006, 15:32
дам всичко ми призна... :(

Krem4eto
05-07-2006, 08:51
дам всичко ми призна... :(

Явно тя не те заслужава :( намери си момиче,което да цени на теб!!!Сигурна съм,че има такова!Защото до колкото виждам /чета/ ти си свястно момче!Хайде УСПЕХ!!!И....животът продължава!!!