PDA

View Full Version : Moderated:Май отново се влюбвам в момчето,което харесвах...



foReVeR_LoVe
05-05-2006, 21:13
nz kakvo da pravq.mislq 4e otnovo se vlubvam v mom4eto,koeto haresvah ne otdavna.pi6a si s nego v mirc no nz dali da mu razkriq 4uvstvata si.toi mi kazva mn mili raboti i moje bi to4no zaradi tva vazvarna 4uvstvata v men.iska da izlizame zaedno s na6i fr.strah me e da ne se vlubi v fr mi,za6toto njma da go ponesa.ne iskam da go zagubq kato priatel.help me


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

krisi_love
05-05-2006, 21:35
ми тогава излесте само двамата пък и ако те харесфа няма да обърне внимание на другото момиче ...ще стискам палци :D :)

FikyScHetOo
05-05-2006, 21:39
мИРКата НЕ Е реалния живот, ако там ти каже нещо едва ли ще е цялата истина...иначе излезте двамата някъде и виж как ще тръгнат нещата

teenkopele
05-06-2006, 00:35
мИРКата НЕ Е реалния живот...

Замисли се. :wink:

Krem4eto
05-06-2006, 12:02
мИРКата НЕ Е реалния живот, ако там ти каже нещо едва ли ще е цялата истина...иначе излезте двамата някъде и виж как ще тръгнат нещата
Правилно!

avito_{P}
05-06-2006, 14:59
mi smqtam 4e purvo trqbva da izlizate samo dvamata na kafe ili nqkude drugade.za6to da e zaduljitelno da izliza6 i s dr fr?vij dali naistina vuzvru6ta6 4uvstvata si i ako e taka mu go kaji.ne vqrvam da ne te razbere... :-k

maldini
05-06-2006, 15:57
мИРКата НЕ Е реалния живот, ако там ти каже нещо едва ли ще е цялата истина...иначе излезте двамата някъде и виж как ще тръгнат нещата
Правилно!
и аз се присъединявам към вашето мнение

FikyScHetOo
05-06-2006, 16:32
Мила, ще се опитам подробно и мило да ти обясня какво искам д аразбереш. Хората лъжат дори когато те гледат в очите, една усмивка може да те накара да си помислиш че е щастлив с теб...Но това може да е една фалшива усмивка. Трудно е да разбереш дали някой те лъже в очите, а през интернет е невъзможно. Пък и нищо не е сигурно - дали не пише с теб брат му, сестра му, гаджето му или някой негов приятел. Не знаеш дали е пил преди това и дали е адекватен. Няма начин да разбереш това, особено ако човека просто те лъже. Трудно е да обикнеш някой и дори да е така, неможеш да си сигурна дали той те обича истински. Едно е когато в тежък момент той е до теб и ти помогне, друго е когато си весела и той ти говори мило. Но все пак не разбрах дали се познавате, виждала ли си го и...

Barbaronka
05-06-2006, 18:06
мИРКата НЕ Е реалния живот, ако там ти каже нещо едва ли ще е цялата истина...иначе излезте двамата някъде и виж как ще тръгнат нещата
Kak dobre se izkazva tva momiche ;) :smt023

SeXyTo_f
05-06-2006, 18:07
мИРКата НЕ Е реалния живот, ако там ти каже нещо едва ли ще е цялата истина...иначе излезте двамата някъде и виж как ще тръгнат нещата
Така е!

jadna_za_lubov
05-07-2006, 18:11
da naistina mirkata ne e nai dobriqt na4in da priznae6 4uvstnata si...a i seki tam se darji razli4no...
Preceni ti sama kak trqbva da postapi6!!

05-14-2006, 19:55
za6to sprqhte da pi6ete be hora?

FikyScHetOo
05-15-2006, 07:04
Мила, ще се опитам подробно и мило да ти обясня какво искам д аразбереш. Хората лъжат дори когато те гледат в очите, една усмивка може да те накара да си помислиш че е щастлив с теб...Но това може да е една фалшива усмивка. Трудно е да разбереш дали някой те лъже в очите, а през интернет е невъзможно. Пък и нищо не е сигурно - дали не пише с теб брат му, сестра му, гаджето му или някой негов приятел. Не знаеш дали е пил преди това и дали е адекватен. Няма начин да разбереш това, особено ако човека просто те лъже. Трудно е да обикнеш някой и дори да е така, неможеш да си сигурна дали той те обича истински. Едно е когато в тежък момент той е до теб и ти помогне, друго е когато си весела и той ти говори мило. Но все пак не разбрах дали се познавате, виждала ли си го и...
Мисля, че това доизчерпва мнението ми. Това е тежката истина :-k

machoka
05-15-2006, 07:17
Научете се ВИЕ да предприемате първата крачка.. :?

Няма да ви паднат акциите от това! :idea:

look at
05-17-2006, 16:11
vij za tva virtualniq svqt:nie se znaem ot deca s nego taka 4e sam sig 4e toi pi6e s men i t.n.samo 4e si mislq 4e v realniq svqt ne bi se usmelil da mi govori tolkova razkreposteno.ina4e nie se i vijdame no prosto vs den 4atim.ot vr na vr kogato ne mi pi6e me ubiva.zapo4vam da se 4uvstvam ujasno.sega vapros kam mom4etata:kogato momi4eti koeto haresvate e v mirk ili skype vie li i se vklu4vate parvi ili q 4akate neq?

penywise
05-17-2006, 16:32
Научете се ВИЕ да предприемате първата крачка.. :?

Няма да ви паднат акциите от това! :idea:

Е... не чете ли оная тема дето я пуснах неодавна... като цяло май от момичето се "очаква" да си седи и да бъде обсипано с мнооого и изобщо цялото внимание на света и да и се запълнят всичките хиляди критерий за гадже...

а тя просто да седи...

успех ;)

[UN]HappY
05-17-2006, 17:27
мИРКата НЕ Е реалния живот, ако там ти каже нещо едва ли ще е цялата истина...иначе излезте двамата някъде и виж как ще тръгнат нещата
Правилно!
и аз се присъединявам към вашето мнение
I aZ, i Az... ;) ot lichen opit znam.. V IRC e edno, no v deistvitelnost... ](*,)

FikyScHetOo
05-17-2006, 17:42
vij za tva virtualniq svqt:nie se znaem ot deca s nego taka 4e sam sig 4e toi pi6e s men i t.n.samo 4e si mislq 4e v realniq svqt ne bi se usmelil da mi govori tolkova razkreposteno.ina4e nie se i vijdame no prosto vs den 4atim.ot vr na vr kogato ne mi pi6e me ubiva.zapo4vam da se 4uvstvam ujasno.sega vapros kam mom4etata:kogato momi4eti koeto haresvate e v mirk ili skype vie li i se vklu4vate parvi ili q 4akate neq?
не съм момче, но ако харесваш някой ";тичаш" да си по-близо до бнего. Неззависимо къде е...ако изпитва евентално нещо той би ти се включил. Или не е сигурен в чувствата си и не иска да ги покаже...

`Death`Whore`
05-17-2006, 17:45
Спри да се сравняваш с другите! Красиви хора много, обаче ако човек изпитва истински чувства към теб, няма да се впечатли толкова от приятелката ти, колкото и да е красива.

Krem4eto
05-19-2006, 20:20
ми тогава излесте само двамата пък и ако те харесфа няма да обърне внимание на другото момиче ...ще стискам палци :D :)
Точно така!

NeSTa_86
05-19-2006, 20:25
:wink: лошо