PDA

View Full Version : мазило за лице



05-05-2006, 21:39
Вчера ходик при личната ми лекарка да ми препише някво кремче за премахване на пъпки и против пъпки и ту ми разправя че незнаела какво точно да ми препорача и да отида в аптеката там ще ли дами кажат какво мазило да взема.Та отива аз в една аптека в квартала и я питам да ми даде някакво ефикасно кремче пък тая ми вика да отидя при личната да ми препише какво да направя според вас, че тея в кв явно не разбират трябва ли да отидя в по големите вериги аптеки за дами кажат някво ефикасно кремче разбирасе да ми подейства добре а не преди 1 месец хдих да си купя некви серий на avon честно дави кажа като чели още повече ми се явиха та ано знаете нещо по въпросапомагайте

kaka_lara
05-06-2006, 07:50
и това е вариант, аз лично бих си взела направление за кожен лекар O:)

^FaiNt^F
05-06-2006, 09:11
prepory4vam ti acne out active...na mene samo to mi pomogna :-k Drgo efikasno ne6to e salicilov spirt 1% sys Hlornitromicin na kapsulki :-s ne se se6tam drugo kakvo moga ti prepory4am....Zynerit (mai taka se pi6e6e) bilo efikasno...aide uspeh...aaa daa i Dalacin T pomogna na mnogo moi poznati...da ti kaja takiva produkti ima kolkoto iska6 vyprosa e ve4e da uspee6 da uceli6 nai-efikasniq za teb

Sapphir
05-06-2006, 16:07
prepory4vam ti acne out active...na mene samo to mi pomogna :-k Drgo efikasno ne6to e salicilov spirt 1% sys Hlornitromicin na kapsulki :-s ne se se6tam drugo kakvo moga ti prepory4am....Zynerit (mai taka se pi6e6e) bilo efikasno...aide uspeh...aaa daa i Dalacin T pomogna na mnogo moi poznati...da ti kaja takiva produkti ima kolkoto iska6 vyprosa e ve4e da uspee6 da uceli6 nai-efikasniq za teb

zynerit az sym polzvala ne e efikasen..