PDA

View Full Version : Абе възможнo ли е да напраите един делете ;)



PLAMENKO
05-05-2006, 21:59
*DELETE* :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

05-05-2006, 22:08
Еми аз съм достигала 2 пъти \:D/ за около час и си мисля, че може даже повече от 4 пъти :)

girlka
05-05-2006, 22:09
Ами възможно е, но след оргазъм обикновено, човек е задоволен и не му се прави чак толкова много секс пък след 4 да не говориме такаче това е малко съмнително... :roll:
но може момичето да е искало да та зарадва бе какво лошо има, жените често правят такива неща, за да не си помислят мъжете им, че са лоши любовници ;-)

PLAMENKO
05-05-2006, 22:45
е тва е тъпо ако се прават... според мене...
:-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

lainagovna
05-05-2006, 22:54
според мен се фукаш нещо

PLAMENKO
05-05-2006, 22:56
според мен се фукаш нещо

абе малумник я прочети добре кво съм написал бе келеш!
фукал съм се... питам , за да знам дали тва е част от големия театър които ми направи... да не съм жена за да знам тапак такъв...

lainagovna
05-05-2006, 22:59
според мен се фукаш нещо

абе малумник я прочети добре кво съм написал бе келеш!
фукал съм се... питам , за да знам дали тва е част от големия театър които ми направи... да не съм жена за да знам тапак такъв...хаха ти пъ как реагира. сърдит съм ти [-(

the_keeper
05-05-2006, 23:02
Може. Ама как си тръгнал да питаш дали лъже - че за какво й е да лъже. А ако се е притеснявала - ми лошо няма - човешко е - просто е трябвал ода я похвалиш колко добра е и колко хубаво се чувстваш/ти е, когато го правите("е любите",...). Ако пък не е било от притеснение, значи е гледала да ти вдъхне увереност, в което също няма нищо лошо :)))
И да, наистина може - поне аз вервам на прителката ми - казваме си, за да ни е хубаво...

PLAMENKO
05-05-2006, 23:19
прочетете тая тема и ше разберете защо питам...
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37556

^KaSiDi^
05-06-2006, 09:35
spored men e vyzmojno da e poluchila naistina 4 orgazma,no q ima i veroqtnostta da te lyje ....sled kato prochetoh minalata ti tema.... :|

Deicide
05-06-2006, 09:44
Значи пичага по принцип може и повече от 4 ... всичко е строго индивидуално ... дори и да те лъже не се притиснявай следващия път с която и да се постарай още повече за да няма място за съмнение ...

miss_kiss181
05-06-2006, 10:05
emi pro4etoh razkaza ti i nz dali ne te luje OTNOVO. no to4no za tova ne trqbva da ti puka tolkova opitai se da q zabravi6 se pak napisah go i v drugata tema.

`Death`Whore`
05-06-2006, 10:11
за какво й е да лъже
Доста жени симулират, така че явно има причини.

Следващият път, когато покаже признаци на свършване, обърни внимание на това дали вагината И се стяга интензивно - оргазмът не е само пъшкане. И след това наистина би трябвало да не И е до секс известно време.

Ekita
05-06-2006, 10:16
Възможно е.Всичко зависи от желанието,нагласата,стимул ацията,времето...Аз съм стигала и до повече,не се хваля,просто констатирам,защото такъв е въпроса.А относно това,че след един оргазъм си задоволен и не ти се прави повече секс,това не е въобще вярно.Мен ми се иска и още как:)Така че всичко е строго индивидулано.
Но като чета в другата тема как те е излъгала,че е болна?!,за да ходи необезпокоявана при другия,започва да ме съмнява нещо...

Alice Fox
05-06-2006, 10:25
На мен до три ми се е случвало....за четири не знам но защо не все пак.. :wink: :roll:

PLAMENKO
05-06-2006, 12:51
Възможно е.Всичко зависи от желанието,нагласата,стимул ацията,времето...Аз съм стигала и до повече,не се хваля,просто констатирам,защото такъв е въпроса.А относно това,че след един оргазъм си задоволен и не ти се прави повече секс,това не е въобще вярно.Мен ми се иска и още как:)Така че всичко е строго индивидулано.
Но като чета в другата тема как те е излъгала,че е болна?!,за да ходи необезпокоявана при другия,започва да ме съмнява нещо...

не е лъгала че е болна бе! имах такива съмнения до вчера , ама днескакато говорих с нея сичко разбрах :)
не сме заедно , ама поне не се мразиме ..

gangbang
05-06-2006, 16:16
абе момичета възможно ли е тоест случвало ли ви се за една нощ секс да получите 4 пъти оргазъм ... ? щото така стана като бях с бившето гадже ...
искам просто да знам дали тва и било поредния театър , щото аз се осъмних 4 пъти .. ама пък искаше и още ебати ненаситницата ??
според мен тва е била поредната и лъжа... наи много 1 път да е стигнала.. ? нз вие кво мислите
=;

Може да си и напраил 4 тека и да е свършила веднъж. Мое и 4 пъти да е свършила, мое и по два пъти на тек... Има ли значение за теб това? Ако мацката е доволна, значи всичко е тип-топ. :wink:

Labelle
05-06-2006, 17:04
По принцип е възможно.

Glezlata
05-06-2006, 17:39
Vuzmojno e razbira se.

penywise
05-06-2006, 17:42
Ами възможно е, но след оргазъм обикновено, човек е задоволен и не му се прави чак толкова много секс пък след 4 да не говориме такаче това е малко съмнително... :roll:
но може момичето да е искало да та зарадва бе какво лошо има, жените често правят такива неща, за да не си помислят мъжете им, че са лоши любовници ;-)

Хохохо... :smt008

Обикнове просто казвам - скъпа - по-добре не се преструвай, щото ми е достатъчно да ти кажа - кво ми пука, нали на мен ми е кеф...

като е изпитала - евала, иначе да ми се преструва... дреме ми - нали на мен си ми е кеф?

Nimfetkata
05-07-2006, 14:35
spored men taa te gabarka ili si goliam eba4 se 200 :smt018

no za otgovora - Da beb4o, nap1lno e vazmojno :P

Dreamfall
05-07-2006, 15:40
4 пъти?!??!!!?!? ЛООЛЛЛЛ ! Май нещо те лъже...