PDA

View Full Version : Имам ли шанс ??



Bloody Shadow
05-05-2006, 22:43
Нещата стоят по следния начин : на рождения ден на брат ми(1ви май) си харесах едно момче от неговото даскало. Той е 12ти клас, колкото брат ми, значи имаме 4-5 години разлика. На рд-то му(на рд-то на брат ми) си приказвахме, смяхме се, споделяхме мнения по различни въпроси ... даже исках да пусна една баладка, да танцуваме с него, ама се отказах :) И така, де, по едно време приятелите на брат ми почнаха да пращат СМС-и ... на приятели, на г-жите си и пр. И въпросното момче ми вика "Няма ли накой да ми прати СМС на мене." и аз му викам да ми даде номера и ще поработя по въпроса. Даде ми номера си(колко хитър и лесен начин да му взема номера), записах га ГСМ-а си, отидох в кухнята да напрява малко сандвичи (май забравих да спомена, че всички там бяха на 17-18-19 години, а аз, като сестра на рожденика, бях на 13 ... и имаше алкохол ... МНОГО ... аз пих 3-4 чаши бира, около 1,5 литра) и в същото време му пиша СМС, в който пишеше "Нали искаше някой да ти прати СМС ;)" и като се вращах в стаята, където е купона, в коридора му звъни ГСМ-а и вика "Някой ми прати СМС". Изважда си телефона, прочита съобщението и ми вика "Тва твоя номер ли е ?" а аз само се усмихнах. И така, на купона нищо интересно не стана м/у нас.

И след рд-то(купона беше на 30ти април с/у 1ви май от 19:30 до 6:30), на 1ви май по обяд почнах да пиша СМС-че, в което му писах, че знам, че звучи глепаво и че имам 4-5 години разлика, ама го намирам за мн сладък, мн готин, че мн ме кефи ... писах му и че вероятно няма да се видим повече и че да това му писах тоя СМС, за да му кажа какво мисля да него и тем подобни нещинца. Не очаквх отговор, но след известно време получих СМС, в който пишеше "Да ти отговоря ли честно - намирам те за мн симпатична. Но има едно друго момиче, с което мн се надявам да стане нещо.", при което аз отговорих "Успех тогава с това момиче ! Ако с нея не се получи - знай, че съм тум и съм с теб ;)" ... и той ми прати един смс, в който ми каза, че някой път може на кафе :) И така, аз ме исках е-мейл-а, пратих му мейлче, в което го питах кога е свободен да се видим и ...... сега остана само да чакам отговор.

До сега съм нямала гадже, не съм се целувала и мисля, че това едно от малкото момчета, които мн ме кефят и имам шанс(макар и вероятно нищожен) с него. И още нещо ! Той е 12ти клас, което ще рече, че тая година ще кандидатства(за София) и няма да мога да го виждам в Русе, ДОРИ и ако по няква случайност станем гаджета :( Е, какво мислите ? Че съм влюбена и загубена ? :D

[EDIT] Мислите ли, че 4-5 години разлика са много ??

teenkopele
05-06-2006, 00:08
4-5 години разлика, не е болка за умиране, споко. :wink:
Според мен, щом ти е казал, че има друго момиче, с което иска да стане нещо, го остави. В мисъл не да спреш изобщо да му пишеш и т.н. , а да го сваляш, да флиртуваш с него и т.н. Това, че си му казала мнението ти за него от една страна е добре- признала си му, че те кефи, но от друга не е защото много по-добре щеше да бъде ако го беше поканила на кафе и му беше казала всичко директно. Да, това може би, имайки предвид, че не си имала връзка до сега, ти се с струвало супер трудно и т.н., но...помисли.
Виж, ако той те потърси и ти все още си нямаш никой, защо да не опиташ?!?
В крайна сметка само ТИ можеш да решиш какво да правиш. :)
Успех. :wink:

Bloody Shadow
05-06-2006, 01:03
4-5 години разлика, не е болка за умиране, споко. :wink:
Според мен, щом ти е казал, че има друго момиче, с което иска да стане нещо, го остави. В мисъл не да спреш изобщо да му пишеш и т.н. , а да го сваляш, да флиртуваш с него и т.н. Това, че си му казала мнението ти за него от една страна е добре- признала си му, че те кефи, но от друга не е защото много по-добре щеше да бъде ако го беше поканила на кафе и му беше казала всичко директно. Да, това може би, имайки предвид, че не си имала връзка до сега, ти се с струвало супер трудно и т.н., но...помисли.
Виж, ако той те потърси и ти все още си нямаш никой, защо да не опиташ?!?
В крайна сметка само ТИ можеш да решиш какво да правиш. :)
Успех. :wink:

Мда, и аз така мислех - да не му правя някакви намеци, щом има друга. Е, аз му писах СМС, щото едва ли повече щяхме да се видим ... а и аз се чудех дали да му го пратя или да проточа нещата - както ти каза, да го поканя на кафе и да му кажа директно. Казах си "пращам го, пък квото ще да става - да става ! Това си е истината ... пък ако ме намрази или помисли за няква ... де-да-знам-ква ... кво толкова ? Не е болка за умиране !" и го пратих.

ht_7j
05-06-2006, 02:42
Човекът ти е казал, че има друга. Не се бъркаи там, където не ти е работата. Това за кафето го е казал протоколно и да не те накара да се чувстваш лошо. Огледай се за някой на твоите години. Успех!

black_dimond
05-06-2006, 09:35
mi nqma lo6o 4e e po golqm ot teb no nz kakvo 6e stana s tova dr momi4e taka 4e moje bi trqbva da nameri6 nqkoi drug puk dori i samo kato fr no da si prenaso4i6 mislite ot tozi i taka da si go 4aka6 no da ne bude6 mn razo4arovana ako ni6o ne stane

Krem4eto
05-06-2006, 12:20
Щом ти е казал за момичето значи може и да не стане между вас :(.Пък и това,че ще заминава за София...Ако станете гаджето,когато той замине ще трябва да го забравиш,а това е много трудно и гадно...

Хайде успех и си намери друг!

05-06-2006, 12:57
Човекът ти е казал, че има друга. Не се бъркаи там, където не ти е работата. Това за кафето го е казал протоколно и да не те накара да се чувстваш лошо. Огледай се за някой на твоите години. Успех!

Точно казано!

А връзки с разлика повече от година-две на тази възраст мисля че са доста глупави...

SweetBunny
05-06-2006, 14:03
Oxxx, povedenieto ti e dosta detinsko, prosto toi ve4e moje da te vurti na malkiq si prust, 6toto znae, 4e ako ne uspee s onaq macka, ti si mu v kurpa vurzana :-k ](*,) I taka ne si mu interesna, nqma trupka, 6e te ima za edna ot mnogoto, koqto si umira da e s nego i bi lazila v krakata mu samo toi da i oburne vnimanie (sorry, 4e sum gruba, ama si e taka!!!)...edinstvenoto, koeto moje6 da napravi6, e da go 4aka6 kak nqkoi den, kogato eventuuuaaaalno mu stane sku4no moje da ti se obaaaadi, 4e da izlezete :-k :shock: :mrgreen:
Dete si...

gerri_
05-07-2006, 18:26
Според мен много зависи и от момчето... но също тока мисля, че такъв СМС е бил излишен, защото все пак не се познавате много (не ме разбирай погрешно, но след една вечер и наличност на алкохол...) Въпреки това се надявам да е точно момче и думите да се превърнат в действия...Успех!

Malko_kote
05-07-2006, 18:46
Dokato 4etoh se razplakah. :smt010 Mn mi e tujno za teb.Ne se zanimavai.Kazvam ti mn 6te se narani6.I to4no v ramkite ot perioda na 10-20god. horata imat suvsem razli4ni intr.4 god sa mn, ama mn.Toi msili za sex i mn drugi, a ti si o6te malka za tova.Puk i 6tom 6te zaminava...mn 6te strada6, ako produljava6 da tai6 nqkakvi nadeidi.Vqrvaim mi i az bqh taka.Mojebi e nqmalo drugo f, toi e iskal da te predpazi.Nedei molqte, ostavi tova golqmo mom4e.Nameri nqkoe drugo po-malko, s koeto da imate ednakvi interesi ;) Nedei da strada6.6te vidi6, 4e kato prestane6 da tai6 nadejdi...s vremeto vsu6tost 6te go zabravi6, prosto prestani,Znm 4e 6te ti e mn trudno da spre6 da misli6 za nego, no e nujno.Ostavi go, ne e posledniq.Molqte mili4ka, poslu6ai me :!: :!: :!: