PDA

View Full Version : Встъпителни думи към тема секс.



lainagovna
05-05-2006, 22:58
запознавате се с момиче, всички тъпи теми свършват (от сорта на къде учиш, какво, как, защо... дрън дрън та мляс). явно е че трябва да се минава на нещо по хард. е ае кажете какви са ви стъпителните думи от скучната предишна тема към темата за секса. може и момичетата да отговарят макар че момчета е по желателно

lainagovna
05-05-2006, 23:59
хаха и двамата действаме еднакво значи.

osemenitelia
05-06-2006, 00:30
според мен ако си паснете и евентален секс по нататък(естествено ако не е курва) то темите ви за разговор не би трябвалода се ограничават толкова...

05-06-2006, 08:51
осеменителиа е прав според мен поне,ако не искаш даденото момиче само за единия секс то винаги ще успееш да намериш за какво да си говорите ;]

Deicide
05-06-2006, 09:20
изцепвам някоя простотия, която й идва изневиделица и докато още е в шок и объркана, завъртам насоката на разговора...
That's my man!

lainagovna
05-06-2006, 09:47
според мен ако си паснете и евентален секс по нататък(естествено ако не е курва) то темите ви за разговор не би трябвалода се ограничават толкова...
осеменителиа е прав според мен поне,ако не искаш даденото момиче само за единия секс то винаги ще успееш да намериш за какво да си говорите ;]
и все пак малко се отклонихте

SEXtreme
05-06-2006, 09:52
хахаха :) Ами едно гадже веднъж ме пита "ние с тебе кога ще го праим?" - така яко ме заби в земята чеее...аз още бях девствена и не мислех скоро да правя секс и му го казах и той се усмихна и каза, че и на чекий можел да кара, ама след 2 дни пак ме пита и така докато не го зарязах...хаха...според мен е хубаво да повдигнете темата (за момчетата говоря) чааак когато се убедите, как е настроено момичето - дали е склонна да го направи или не. Тогава вече по тактичен начин я подпитайте ама така че да не прозвучи напрао "аре да се е*еме" ами нещо по индиректно...хаха :) Щото ако изберете грешния подход.... ](*,)

05-06-2006, 10:32
изцепвам някоя простотия, която й идва изневиделица и докато още е в шок и объркана, завъртам насоката на разговора...
me too

Alice Fox
05-06-2006, 10:34
Аз си го искам или с намеци като възбуждащи милувки или си го казвам...ама предпочитам първия начин... :D

gangbang
05-06-2006, 16:26
Ми то не се пита, а се действа. Ако я питаш "искаш ли да правим секс?" или "кога ще го направим" и т.н. може и вечно да ти отказва. Просто пристъпваш към действие, след като вече няма какво толкова да си кажете, може да я погалиш, целунеш...пообараш...и т.н. в зависимост до колко пуска мацката. :wink:

lady_of_the_flowers
05-06-2006, 16:36
mislq 4e zavisi ot 4oveka sreshtu teb(:

Ice_Queen
05-06-2006, 16:46
Той : "Топло ли ти е ? "
Аз : "Ами..не ."
Той:" Е как не ти е топло ?!"
Аз: " Ми не ми е !"
Той : "Абе топло ти е!Посъблечи се.. "
Аз:"ама не ми е топло "
Той :"Абе ще ти стане топло!"

OMG...WTF.... N/C ..при мен е така...е после като ми го каже тва..как да продължа да споря че не ми е 8-[

^KaSiDi^
05-06-2006, 17:05
Той : "Топло ли ти е ? "
Аз : "Ами..не ."
Той:" Е как не ти е топло ?!"
Аз: " Ми не ми е !"
Той : "Абе топло ти е!Посъблечи се.. "
Аз:"ама не ми е топло "
Той :"Абе ще ти стане топло!"

OMG...WTF.... N/C ..при мен е така...е после като ми го каже тва..как да продължа да споря че не ми е 8-[

e to ot tui po-qsen namek,zdrave mu kaji :P

Ice_Queen
05-06-2006, 18:12
Той : "Топло ли ти е ? "
Аз : "Ами..не ."
Той:" Е как не ти е топло ?!"
Аз: " Ми не ми е !"
Той : "Абе топло ти е!Посъблечи се.. "
Аз:"ама не ми е топло "
Той :"Абе ще ти стане топло!"

OMG...WTF.... N/C ..при мен е така...е после като ми го каже тва..как да продължа да споря че не ми е 8-[

e to ot tui po-qsen namek,zdrave mu kaji :P

да ,после като се замислих ми се стори много сладурско :smt006