PDA

View Full Version : страх ме е да се бия



05-05-2006, 23:28
абе незнам ама като малък ме бяха набили едни цигани и т тогава ме е страх да се бия...
и назнам избягвам вси4ко..
знам 4е ви сжу4и тупо, но ми е мноо кофти някои като ми се дърви и аз като
путка да се обурна и да си замина,,,
незнам страх ме е да не ми с4упят нос или зъб..

05-05-2006, 23:46
кое пък те кара да мислиш,че тези дето се дървят не ги е страх да им счупят нос или зъб?колкото повече се държиш като путка,толкова повече си усложняваш положението и ще ти се качат на глават.

05-06-2006, 00:07
Атакуваш, когато ония не очакват и където не очакват. Това ти гарантира първите 2-3 тупаника да са твои. Обикновено кат' налупам някой така е нок-аут... Ако ли пък не стане пък спринт, докат' е шашнат оня.

05-06-2006, 09:09
абе незнам ама като малък ме бяха набили едни цигани и т тогава ме е страх да се бия...
и назнам избягвам вси4ко..
знам 4е ви сжу4и тупо, но ми е мноо кофти някои като ми се дърви и аз като
путка да се обурна и да си замина,,,
незнам страх ме е да не ми с4упят нос или зъб..

И мене ме е страх,но се опитвам да не го показвам много.

05-06-2006, 09:16
Атакуваш, когато ония не очакват и където не очакват. Това ти гарантира първите 2-3 тупаника да са твои. Обикновено кат' налупам някой така е нок-аут... Ако ли пък не стане пък спринт, докат' е шашнат оня.

Не мислиш ли че това е малко курвенска постъпка.Знам,защото и на мене ми се случи.Аз избягвам да се бия,но един пиклъо реши да ми налита на бой.Набих му песниците и той после като тебе курвенската със засилка в гръб докато си говоря.И знаеш какво стана,а-цчупи ми челюста.Обаче преди да разбрера го хванах за ръката и пак му наби песниците след това стана малко меле.Даже и след това се хвалил,а след като разбрал за случая от "големият мъж" сега се оправдава като путка.

Dr. Kazimbutt
05-06-2006, 09:18
Всеки го е страх. Този, който казва, че не го е - лъже.

Както каза някой по-горе - скачаш, докато оня не очаква и е 90 % сигурно, че ще го набиеш.


Не мислиш ли че това е малко курвенска постъпка.Знам,защото и на мене ми се случи.Аз избягвам да се бия,но един пиклъо реши да ми налита на бой.Набих му песниците и той после като тебе курвенската със засилка в гръб докато си говоря.И знаеш какво стана,а-цчупи ми челюста.Обаче преди да разбрера го хванах за ръката и пак му наби песниците след това стана малко меле.Даже и след това се хвалил,а след като разбрал за случая от "големият мъж" сега се оправдава като путка.
Никой не говори за нападане в гръб. Това е подло. Става въпрос да скочиш на противника, докато той е с лице към тебе, но не очаква. Това е.

lainagovna
05-06-2006, 10:06
1. виж ми подписа
2. искам да ти кажа че винаги е по добре да се обърнеш и да си заминеш като путка то ситуацията от това да се дървиш и ти, ако ще да можеш да се биеш и да си 9ти дан примерно. а тва че ще ти счупят нос или зъб бъди спокоен не е толкова лесно поне моят нос явно е железен засега, по голяма е вроятността да ти направят скулата или окото сини. челюстта също приспада към жилавите и трудно чупливи части на тялото (знаеш ли че ако си я затвориш устата на долната челюст и трябват 800 нютона в посока обратна на захапката за да се отвори, преведено 80 кила)

Jamalska
05-06-2006, 10:45
Понякога е по-достойно да се обърнеш и да си заминеш...Или пък да опиташ да решиш спора със спокойно обяснение...е разбира се ако не става...малко под адамовата ябълка (това и в малкълм май го имаше хаха) с 2 пръста и около слънчевия сплит...Удар,който не изисква сила,но докато се осъзнае от него ще му трябва известно време...

Dr. Kazimbutt
05-06-2006, 20:30
Номерът не е да биеш, а да не те бият.

favor_91
05-06-2006, 21:15
ами ако си отворен и ти е в кръвта одърви му се и ти...що пък не :-k :?: праиш му и ти проблем и когато неочаква ТУП и е набит :mrgreen:

ycMuBkaTa
05-06-2006, 22:25
Не съм на мнение, че е голяма гордост да се биеш и да решаваш всички конфликти чрез насилие. Така че мисля, че това, че замълчаваш и си тръгваш не е толкова отрицателно. Умният винаги остъпва. Боят не е начин да демонтрираш превъзходството си над някого.

lainagovna
05-06-2006, 22:40
Номерът не е да биеш, а да не те бият.в повечето слушай е по добре да те набият и оставят, отколкото да набиеш един и на следващият ден да ти скочат 10

lainagovna
05-06-2006, 22:44
неможеш да определиш с какъв ще се биеш, чъщо не е лесно да определиш путка ли е или не е, за тва първо бегай после се защитавай, па ако те набие... ще мине

05-06-2006, 23:01
Атакуваш, когато ония не очакват и където не очакват. Това ти гарантира първите 2-3 тупаника да са твои. Обикновено кат' налупам някой така е нок-аут... Ако ли пък не стане пък спринт, докат' е шашнат оня.

Не мислиш ли че това е малко курвенска постъпка.Знам,защото и на мене ми се случи.Аз избягвам да се бия,но един пиклъо реши да ми налита на бой.Набих му песниците и той после като тебе курвенската със засилка в гръб докато си говоря.И знаеш какво стана,а-цчупи ми челюста.Обаче преди да разбрера го хванах за ръката и пак му наби песниците след това стана малко меле.Даже и след това се хвалил,а след като разбрал за случая от "големият мъж" сега се оправдава като путка.

Виж ся не говоря да го биеш в гръб. Ама ако някой ти се прави и е свикнал да не му отговаряш то тогава ще му дойде като гръм от ясно небе, ако го шибнеш няколко пъти. И примерно не е хитро, ако оня се окаже някъв кикбокьор, сетиш ли се? Защото нетрениран човек ще падне, ама ако е някъв боец по-добре да избягаш отколкото да те смаже, нали?

05-06-2006, 23:07
Далаверата не е в силата или бързината, ами местата на удряне. Когато някой ти налита на бой, няколко бързи тупалки в лицето вършат прекрасна работа.

05-07-2006, 09:15
Атакуваш, когато ония не очакват и където не очакват. Това ти гарантира първите 2-3 тупаника да са твои. Обикновено кат' налупам някой така е нок-аут... Ако ли пък не стане пък спринт, докат' е шашнат оня.

Не мислиш ли че това е малко курвенска постъпка.Знам,защото и на мене ми се случи.Аз избягвам да се бия,но един пиклъо реши да ми налита на бой.Набих му песниците и той после като тебе курвенската със засилка в гръб докато си говоря.И знаеш какво стана,а-цчупи ми челюста.Обаче преди да разбрера го хванах за ръката и пак му наби песниците след това стана малко меле.Даже и след това се хвалил,а след като разбрал за случая от "големият мъж" сега се оправдава като путка.

Виж ся не говоря да го биеш в гръб. Ама ако някой ти се прави и е свикнал да не му отговаряш то тогава ще му дойде като гръм от ясно небе, ако го шибнеш няколко пъти. И примерно не е хитро, ако оня се окаже някъв кикбокьор, сетиш ли се? Защото нетрениран човек ще падне, ама ако е някъв боец по-добре да избягаш отколкото да те смаже, нали?

Е,не знам и той може е мислил така.Друг път се е отварял и знае че аз такива като него не ги приемам много насериозно,но сега ме беше ядосал и аз изках да го дразня да видя до къде ще му стигне нахалството на това малко пишлягарче.Е,налетя ми ама си изяде боя.Падна разбира се и вече не смееше да се жъмби.Да но после още двама го надумаха да удря колко има сила в гръб и да бяга.Обаче аз не паднах а докато избяга го хванах и пак го ударих няколко пъти.Обаче другите джама решиха да му помогнат.Голяма честност,нали.

EnJoY ThE LoVe
05-07-2006, 14:48
Samo glupacite se biqt! :?

Shantav^dakel
05-07-2006, 15:55
Samo glupacite se biqt! :?
И аз си мисля така. Ако няма как по-друг начин да се оправиш с някой, налиташ на бой. Това да не е първобитнообщинния строй или сме някакви животни да оправяме всичко с бой. Признавам, че има всякакви "мъжаги" дето се правят на голяма работа, но просто избягвай да се засичаш или общуваш с такива.

FikyScHetOo
05-07-2006, 19:35
Понякога е по-достойно да се обърнеш и да си заминеш...Или пък да опиташ да решиш спора със спокойно обяснение...
Когато някой ви види няма да направи разликата кой е идиотът с проблем, и е толкова зле че да не намери думи за решението му. Понякога се налага и тогав другите съвети на Джамалска са много уместни

Dr. Kazimbutt
05-07-2006, 21:13
а ако ти се наложи да го правиш???
Именно. Не е хубаво да се маризиш, но понякога просто се налага.


в повечето слушай е по добре да те набият и оставят, отколкото да набиеш един и на следващият ден да ти скочат 10
И откъде ще ти скочат тия 10 човека? Нямаш ли приятели?

f0`shiZzle
05-07-2006, 21:27
zapishi se na kick box ili muay thay primerno i nqma da imash problem.

lainagovna
05-07-2006, 22:12
в повечето слушай е по добре да те набият и оставят, отколкото да набиеш един и на следващият ден да ти скочат 10
И откъде ще ти скочат тия 10 човека? Нямаш ли приятели?
е аз примерно съм 95% от времето навън сам., аз да не си имам някви приятели бодигарди навсякъде? имах предвид примерно се сбия с някой мухъл от даскало и на следващият ден от храстите пред даскало ше изкочат 10-тина... пък на следващият ден аз ще си намеря 30-тина и ще намеря онея 10-мата и така ще стане....

05-10-2006, 01:08
така,сега чуйте един дърт побойник кален в десетки битки.занимавал съм се с муай тай и кик бокс и съветвам всеки от мъжки пол да мине през тези спортове.къде да удряш?еми що не го шибнеш адамовата ябълка(гърлото)?там адски много боли,не съм видял човек ударен там да не се търкаля и повръща поне половин час.Не ти трябва силен тупаник,просто го шибваш и падат на земята.другото ефективно е ритник в слабините,също абсурд да продължи боя след такъв удар.Бичме в носа също е ефективно,защото като рукне кръв печелиш психологическо предимство и който и да е насреща и както и да се е надървил се насира малко или много.В боя ако те ударят на други места болка почти няма да усетиш,заради адреналина,така,че какво ти пука?Освен това ако събориш някой на земята не го оставяй,а просто го размажи,да ти имат респект и страх после,да знаят,че с когото си се бил си го насинил здравата.Един да размажеш така,показно пред всички ти обещавам,че никой повече няма да ти налита на бой,като те видят колко си луд.От лудите всички бягат,така,че действай

Da_Devil
05-10-2006, 20:27
Batka ko da ti kaja i az bqh kato tebe (kato maluk me bieha dosta i mi vzimaha parite po golemite) no s vremeto vse pove4e i pove4e ne mi puka6e dokuto edin den nekuf ciganin ne mi poiska parite, az vidqh 4e e samo toi i o6te edin s nego i zatova go blokirah na mqsto na sledva6tiq den me hvanaha 7 mangala i ko da praq maina sinini kolkoto iska6 no ot togava ve4e ne mi puka6e kolko sa i kakvi sa ( e vse pak ako sa 1.90 na 110 :) brat nikuf 6ans) ama .. nekvi lapeta da mi se praqt prosto izpadat v koma ve4e. Tui 4e savetut mi e Ne se predavai! Kogato nekoi doide da ti se prai na geroi budi smel neka ne ti puka pogledni go ot tazi strana (pone az taka pravq) ako e edin ili ako sa dvama moga da im navredq ako sa pove4e nai mnogo da me nabiqt i posle ... 6te gi hvana pootdelno i boi boi boi (':twisted:') i nakraq 6te razberat 4e ti ne se dava6 lesno i 6te te ostavqt namira :) puk i vzemi suberi nekvi priqteli i im pokaji koi komandva parada :)) xexexe

Dr. Kazimbutt
05-10-2006, 22:36
така,сега чуйте един дърт побойник кален в десетки битки.занимавал съм се с муай тай и кик бокс и съветвам всеки от мъжки пол да мине през тези спортове.къде да удряш?еми що не го шибнеш адамовата ябълка(гърлото)?
Това е глупаво, защото така можеш да очистиш някого като нищо.

hamilcar
05-11-2006, 05:53
[quote=Анонимко]така,сега чуйте един дърт побойник кален в десетки битки.занимавал съм се с муай тай и кик бокс и съветвам всеки от мъжки пол да мине през тези спортове.къде да удряш?еми що не го шибнеш адамовата ябълка(гърлото)?

Ти мозък имаш ли в тази глава.Имаш ли представа какво ще стане,ако го удари в адамовата ябълка.Я по-добре не давай тъпи съвети,а ходи си се калявай в битки.

SeXyTo_f
05-11-2006, 10:52
като те е страх...просто не се бии! :lol:

cveteto
05-11-2006, 17:45
Атакуваш, когато ония не очакват и където не очакват. Това ти гарантира първите 2-3 тупаника да са твои. Обикновено кат' налупам някой така е нок-аут... Ако ли пък не стане пък спринт, докат' е шашнат оня.

E tova e super suvet i vur6i rabota haha :lol: ne se 6eguvam da ne si pomislite 4e se podigravam ne [-X naprotiv sigurna sam 4e deistva izprobvala sam go.Ne sum poboinik ama kogato se naloji udrqm 2-3 6amara ili ako moga ne6to po-silno i begom \:D/

freestyler
05-12-2006, 17:57
pi4 zavisi s kogo si ima6 rabota,ako e nekoi 50santa nad tebe mn qsno 4e 6e si trae6 ako e nqkoi mizernik mu ebi maikata i 6e ti doide boino vdaxnovenie...ma ne preklavai da ne stane6 nekav psixopat

ludata_16
05-14-2006, 07:27
4ovek sa shte ti kaja i az bqh taka vse si mal4ah oba4e 1 den reshih dr toest tezi koito biq moga da gi biq demek ne se izhvarlqm a tezi koito iskaha men da biqt emi sblijih se s tqh i sega sa mi priqteli i dr neshto e 4e tezi koito tragvat da biqt taka si namirat priqteli toest e toq ili taq mi se otvarq zna4i e kato nas silna i gotovo zashtoto ne vs koito tragvat da biqt gi e strah pak i kato sa mn ne gi e xaxaxaxxa eh nadqvam se razbra :) :!:

648541
05-14-2006, 09:42
q bii nared we :D kvo ti puka biqt li te nqma da sedi6 i da gleda6 8) nama da se dava6 [-X

Dr. Kazimbutt
05-14-2006, 10:17
pi4 zavisi s kogo si ima6 rabota,ako e nekoi 50santa nad tebe mn qsno 4e 6e si trae6
И какво като е по-едър? Имам един такъв тип в класа си - 2 метра, 95 кила. Само че е пълен шубелия, нищо че се прави интересен.

nekaduren
05-14-2006, 10:48
копуваш си 1 бокс и ако не можеш с тупаници да го свалиш вадиш бокса и му ебеш пичката :-k но иначе според мен е по-добре ако може да се мине и без бой =;

nekaduren
05-14-2006, 11:55
миии може да му строши черепа абе мн лоши неща може да станат

05-14-2006, 13:47
а с пергел?

NeSTa_86
05-14-2006, 14:13
абе незнам ама като малък ме бяха набили едни цигани и т тогава ме е страх да се бия...
и назнам избягвам вси4ко..
знам 4е ви сжу4и тупо, но ми е мноо кофти някои като ми се дърви и аз като
путка да се обурна и да си замина,,,
незнам страх ме е да не ми с4упят нос или зъб..edno pomni ot men...durvat se maloumnici i strahlivci. V povecheto sluchai sa po 5-6 ... choveka.
И на мен много често ми се дърват и не им казвам нищо просто си подминавам, но след това като ги вида да са сами и минавам умишлено покрай тях и много се кефа да ги вида как насират. НЕ не се бия , защото знам, че ако го набия след това ще ме издебнат като са много ,но е по-голям кеф да го гледаш как насира да не бида му кажеш нещо, когато е безпомощен. Момчеата, а и момичеата, които могат да се бият просто си траят и не се занимават с идиоти.......

05-15-2006, 11:21
Нз защо но и мене ме е страх пък си мисля че не съм хилав.1.90 руката ми е 40.1-а ваканция 1-ин от 7-и клас ме наби пък аз сум 9-и
:oops:

Cena_punk_orton_sheamus
01-13-2013, 21:17
Не се бой не е толкова страшно повярвай със времето ще се оправиш но ако не вземеш нещата във свойте ръце тогава става страшно за теб :)

PurpleDream
01-13-2013, 21:40
темата е от 2006 за бога !

Eskapel4o
01-14-2013, 00:30
Нищо не помага по добре от ММА аз го тренирам , винаги оправя всичките ми проблеми .

и винаги оставям визитна картичка Д-Р БОРИС ПЕТРОВ-зъболекар //улица „Битоля“ 7 9010 Варна‎ 052 648 654

ccdesigns
01-14-2013, 01:49
Нищо не помага по добре от ММА аз го тренирам , винаги оправя всичките ми проблеми .

и винаги оставям визитна картичка Д-Р БОРИС ПЕТРОВ-зъболекар //улица „Битоля“ 7 9010 Варна‎ 052 648 654

Ти ли тренираш MMA :lol:

Eskapel4o
01-14-2013, 10:00
Ти ли тренираш MMA :lol:

Да , нещо смешно ли има в това да спортуваш добре ?

Лошо е млади момчета като теб да не спортуват нещо ....

tasev
01-16-2013, 14:06
Момчета не тренирам мма или друг боен спорт но мога да се бия мн добре знам няколко ключа от баща ми понеже е бил самбист но не ги използвам и не се бия за щяло и нещяло...Та този който казва че нямало нещо по добро от мма греши.Един прост пример преди г/д 3 месеца един така наречен ''пич който тренира ММА'' в горния випуск беше застанал и се целуваше с приятелка си и край него се навърташе негов приятел и аз си минавах и погледнах приятелката му понеже е хубава ;д :) и той да се направи на гъзар пред тях ми вика -ей педалче какво гледаш... и аз му казах да си гледа работата и той започна да ме нарежда и онзи неговият приятел се радват нещо и хварлиха някакъв нагрят пирон по мене който ме удари по връта и ме опари .Това вече ме ядоса супер много затова отидох пред него и му казах че по добре да не се закача за да нямаме проблеми и той ме удари един шамар .Без да го чакам ведна го ударих дясно круше но неговия приятел ми хвана едната ръка и той ме удари в корема и след това един ъперкът и аз паднах тръгна да ме налага както си бях на земята и тогава му направих един ключ и го обърнах и разбира се му разбих устата .Неговите ''хора'' отидоха да викат ''помощ'' и дойде охраната и ни разтърваха и сега като ме видят свалят глава надолу това исках да ти кажа че всичко е до човек :)Не зависи какво тренираш макар че ако тренираш ще си мнгого по-добър но важен е бойния дух ;)

sToyAncHo
01-16-2013, 21:03
Нищо не помага по добре от ММА аз го тренирам , винаги оправя всичките ми проблеми .

и винаги оставям визитна картичка Д-Р БОРИС ПЕТРОВ-зъболекар //улица „Битоля“ 7 9010 Варна‎ 052 648 654

Един от най-точните коментари :) Не става въпрос само за проблеми, ами и за самия спорт :) Все пак и кик-бокса не е зле :)

umri
01-16-2013, 23:24
Ти ли тренираш MMA :lol:

Месо, Мръвка, Агнешко - ММА

Anonymous12
02-23-2013, 19:05
Дори да го нокаутирам каква е гаранцията ,че няма утре дами дойдат 100 човекаи да ме спукат от бой ?

Anonymous12
02-23-2013, 19:17
да прав си и аз съм тренирал боен спорт и стратегията ми винаги е следната : докато не очаква 2-3 после ако трябва още и така всеки път , но проблема е ако са 5,6 или повече хора какво да ги правя ще ме спукат от бой да же да ступак 2-3 другите , мене ...

Chacho
02-23-2013, 23:08
Като са 5-6, ловиш нещо дето ти е под ръка и се стараеш да намериш начин да избягаш. Като ти дойдат 50 човека да те млатят, имаш и телефон, звъниш на 112.

anonymous895156
02-24-2013, 07:10
Тва пък ММА, кикбокс, бокс и т.н. са ебати тъпите спортове. Личи си, че мозъка на средния човек не се е развил от времената, когато хората са се кефели да гледат как гладиатори се млатят. Нищо не се оправя с бой. Показвате само и единствено, че сте на животинско ниво.

Chacho
02-24-2013, 08:26
Тва пък ММА, кикбокс, бокс и т.н. са ебати тъпите спортове. Личи си, че мозъка на средния човек не се е развил от времената, когато хората са се кефели да гледат как гладиатори се млатят. Нищо не се оправя с бой. Показвате само и единствено, че сте на животинско ниво.

Ми да се съберем да пофилософстваме, тъкмо да ни просветлиш малко? Ама има опасност да се наядем по някое време и както знаем яденето е животинска привичка.

anonymous895156
02-24-2013, 08:40
Ми да се съберем да пофилософстваме, тъкмо да ни просветлиш малко? Ама има опасност да се наядем по някое време и както знаем яденето е животинска привичка.

Прав си. Къде съм тръгнал пък аз да пиша подобно мнение в тийнейджърски форум. Та тук ако не е бой какво ще! Приятно чупене на челюсти.
О, неразумни юроде, защо се срамиш да се наречеш среден българин и не чупиш и трошиш!
из мемоарите на Бойко

Chacho
02-24-2013, 08:58
Прав си. Къде съм тръгнал пък аз да пиша подобно мнение в тийнейджърски форум. Та тук ако не е бой какво ще! Приятно чупене на челюсти.
О, неразумни юроде, защо се срамиш да се наречеш среден българин и не чупиш и трошиш!
из мемоарите на Бойко

Аз за около 10-те години, през които съм тренирал бойни спортове, все още не съм чупил челюсти или каквито и да било кости.

Както и да е, имай си мнението за бойните изкуства. До какво стъпало ми е "мръднал мозъка", съм готов по-всяко време да доказвам, така че можеш да застанеш най-накрая зад думите си, да се обосновеш и да ни покажеш колко по-долу се намираме спрямо теб. Съдейки по тона ти, ще ти е много благо, ако успееш да ни засегнеш.

Marrssi
02-25-2013, 14:55
Сигурно те е страх да удариш или нараниш някой, и аз съм така... сигурен съм че мога да се бия, знам къде да удрях, как да удрям, всичко основно в кикбокса, и повечето от моя клас имат респект към мен и нали може така да си пускаме шегички и нали приятелски да се боричкаме, ама да ударя някой наистина, не че ме е страх, но ми е някакво гузно какво ще му стане, как ще го ударя и такива работи.
Но все пак ако се запишете на някакъв боен спорт, при всички спаринги и тренировки ще те надъхат :) ;)

Yen_is_bacK
02-28-2013, 12:44
Всеки го е страх. Този, който казва, че не го е - лъже.

Както каза някой по-горе - скачаш, докато оня не очаква и е 90 % сигурно, че ще го набиеш.


Никой не говори за нападане в гръб. Това е подло. Става въпрос да скочиш на противника, докато той е с лице към тебе, но не очаква. Това е.

Това е пълна глупости да се случи на някой трениран да му скочи като не очаква и така ще го паркира че няма да види от къде ще му дойде, ей така един прятел винг чун тренриа и го нападнаха в едно кафе нацели го с една длан в носа и му го сплеска направо тва са глупости ! да нападаш в гръб и путкенската като не очаква

Yen_is_bacK
02-28-2013, 12:46
Всеки го е страх да се бие, дори и тренирани хора който са черни колани по едно или две бойни изкуства дори и повече, това се дължи заради инстинкта за самосъхранение, и адреналина който се отделя от надбъбречната жлеза ! Въпроса е да успееш да го преодолееш, и мен са ме били като малък някви големи, но не бяга цигани, но са ме били някоко пъти, като имаш проблем със страха от личен опит ти казвам и мен са ме томозили в училище и бях страшно страхлив, записваш се на киокошинкай, или таекуондо итф и като направиш 10 спаринга ще се пречупиш

Radoslav12
01-02-2017, 16:32
абе незнам ама като малък ме бяха набили едни цигани и т тогава ме е страх да се бия...
и назнам избягвам вси4ко..
знам 4е ви сжу4и тупо, но ми е мноо кофти някои като ми се дърви и аз като
путка да се обурна и да си замина,,,
незнам страх ме е да не ми с4упят нос или зъб..

Не се притеснявай и на мен се е случвало някой ден ще ти писне и ще преодолееш всичко това

NomNomNom
01-02-2017, 17:43
важно е с кого се биеш - ако няма шанс да те вкарат в пирогов, според мен е добре да можеш поне да отвърнеш ( ако ще това да означава да тренираш нещо, за да поддържаш "бойна" форма)
за мъж


за жена, по-добре да можеш да бягаш бързо с токчета, или бързо да ги събуваш

sofityoy
01-04-2017, 18:37
Не мисля,че някой ще тръгне да те бие безпричинно,ако ти самия не се месиш в скандали.Не съм ставала обект на такъв тормоз или дори свидетел в училище,но предполагам,че е възможно някой,който се мисли за „големия мъжага“ да ти посегне.
Ако се случи така или се случва не мисля,че държанието ти ще бъде като на „путка“ ако НЕ отвърнеш,напротив за мен това по скоро ти прави чест,защото не си на това първобитно ниво че да се биеш.
Иначе според мен ВСЕКИ малко или много го е страх да се бие.

Deep_House_Fan
01-04-2017, 21:28
Хващаш го с двете ръце за блузката, дигаш го у въздуха и ще се насере .... ако след това ти скочи удряш му глава в носа и няма да те бутне ....

tochko
01-05-2017, 13:16
Научете се да се събличате чисто голи за отрицателно време и няма да ви се налага да се биете.

prosto_chovek
01-05-2017, 18:03
Бате, тая тема е от началото на форума. Върнахте ме във времето на енфието, напиването с бира и чекиите скришом от майка. По темата. Който иска да се научи да се бие, трябва да се бие. Практика му е майката.

Deep_House_Fan
01-05-2017, 21:31
Като цяло да ... трябва примерно бокс да тренира или каквото и да е бойно изкуство

Deep_House_Fan
01-05-2017, 21:32
Междудругото да попитам може ли да ми обясните да задавам въпрос като тема ?