PDA

View Full Version : Какво мислите за Гергана



джери
05-06-2006, 01:45
Какво мислите за фолк певицата Гергана?
А какво мислите за тоновете грим по нея,изкуствени коси,цветни лещи,силикон..?Защо постоянно парадира с това и защо навсякъде казва че естественият цвят на очите и е син,като всички много добре знаят че е с кафяви очи(по-скоро пъстри;това знам от паспорта и в който пише че е с кафяви очи,а и имам роднини от Димитровград,които я познават ототдавна и са ми казвали това със сигурност)?Защо отрича че има силикон,след като е очебийно колко многоо силикон си е набутала в гърдите,а много по-добре беше в първият си клип,където беше с нормални гърди?
Четох едно интервю с нея,в което я питат дали е естествена блондинка?Тук тя отговаря вече истината"Не,започнах да се боядисвам от 8-ми клас,тогава ходех на кичури.Естественият ми цвят е кестеняв.Но съм с естествени сини очи"-но пък за очите отново излъга...ех..лоша работа..
Как ще коментирате?

Abs0lut3_Sl1m
05-06-2006, 06:46
Еми кво да мислим?Поредната пачавра,направила една-две хубави песни и превърнала се в нещо...и аз не знам кво.

SEXtreme
05-06-2006, 07:06
Ами Гери не е лоша - сладичка е, ама верно кой си мисли, че заблуждава?! Няма силикон - ДРЪН ДРЪН! Тая има повече силикон в циците си, от колкото китайци в Китай! :roll: Абе много е зле тя като характер ама е сладка и прави яки песни и клипове....:)

mariella_17
05-06-2006, 08:44
mi kvo da mislq za neq porednata 4algadjiika deto bez grim ne prili4a na ni6to

kaka_lara
05-06-2006, 09:09
Гергана е изпълнител, който по абсолютно никакъв начин не е успяла да спечели симпатийте ми. Дали чрез песни, дали чрез визия (доста пъти граничеща с вулгарност) или като човек... просто не ми допада O:)

gia_bs
05-06-2006, 09:21
Има си хора които я харесват, хора които я слушат... моето мнение не е толкова важно! Е, да естествено е да почнем да оплюваме - българска му работа... и все пак тя си е някаква звезда нали така!

dEnIsTy
05-06-2006, 09:34
mi kvo da mislq za neq porednata 4algadjiika deto bez grim ne prili4a na ni6to
напълно съм съгласна =D> макар че песента й "Сини очи" много ме радва :smt016

priti_kiti
05-06-2006, 10:10
sux sux и пак sux

i'm so excited!
05-06-2006, 10:28
гергана е моя идол, искам като порасна да стана като нея :smt116

SEXtreme
05-06-2006, 10:48
аз пък бих я праснал...
няма какво дасе залъгваме... момичето си го бива за секс :oops: :roll:
ахахха....ЛОЛ! Верно си е обаче...яка е ;) И не е вярно, че без грим изглежда зле! Даже със грим е по-грозна, защото съм я виждала как пазарува в Теранова и си беше много хубавичка - без 5см грим и без мигли и т.н. :)

maldini
05-06-2006, 10:49
Мисля,че е ходещ силикон :evil:
Тъпа е като животно и няма абсолютно
нито една песен нормална и добра!
Да го еба тая чалга трябва да спре да
съществува,защото само вреди на музиката!

lainagovna
05-06-2006, 10:51
ше я скъсам

SEXtreme
05-06-2006, 11:06
Мисля,че е ходещ силикон :evil:
Тъпа е като животно и няма абсолютно
нито една песен нормална и добра!
Да го еба тая чалга трябва да спре да
съществува,защото само вреди на музиката!
тесногръди и задръстени хора трябва да спрат да съществуват ;)

rusalkata_
05-06-2006, 15:04
аз й бях фенка като малка и й бях ходила на един от първите й концерти в моя град,точно когато нашумя с оная песен "Губя те бавно".Стана за резил щото по време на едно от изпълненията на песните й "лекичко" й изхвръкна едната цица. :lol: :smt005 после сички я обсъждаха,а момчетата гледаха се едно са паднали от Марс! :lol: в нея ме кефят единсвено очите й(горните). :lol: иначе я даваха в едно предаване без грим и физиономията й се доближаваше най-точно до тази на кобила! :lol:

white_chik
05-06-2006, 15:24
ne mi e lubimka no "gubq te bavno" mislq 4e e edna ot kalsikite v janra.Ina4e 6to se otnasq do vun6en vid-vsi4ki 4alga izpulnitelki sa taka.izkustveni kosi,migli,le6ti,silikon,tonove grim-tva se prodava

Sapphir
05-06-2006, 17:36
porednata izlishna tema v koqto sichki nalivat nqkoi izvesten..
koq izvestna (svetovna ili bg) pevica e bez grim mi kajete.. koi aktior ili pevec se snima v film ili klip bez grim?! nemoga da razbera zashto metalchetata pyk i ne samo te si mislqt che samo chalgarkite sa s grim..
absoliutno vsichki znamenitosti sa s grim.. ili sha mi kajete che kameran diez ili pamela andersen ne sa s grim.. koi znai i te kvi sa bez grimm..britni spiars .. cristina agilera te sigurno ne sa grimirat.. nee nikak daje.. britnito ne sa izrusqva neee...
sednali tuka samo chalgarkite da pliuat..

macka123
05-06-2006, 19:12
mi az slu6am 4alga i da vi kaja to4no gergana ne mi e ot liubimkite
no pesenta i "sini o4i" e mn qka
a be ne e lo6o momi4eto ama prosto ne mi dopada
a 6to se otnasq do silikona nqma da komentiram za6toto 6te me zabolqt prustite da pi6a

the_o.c_girl
05-06-2006, 19:33
mi kvo da mislq za neq porednata 4algadjiika deto bez grim ne prili4a na ni6to

Death^Forever
05-07-2006, 08:59
Охх...не ви ли стигат темите за фолка и фолк певиците, че постоянно отваряте нови...
Какво може да мислим за Гергана?! Едни ще я оплюват, защото няма гласови данни, визията й е отблъскваща, а песните не са стойностни...други, които слушат тази музика ще я боготворят, защото има много качествени песни и да речем е красива...
Все едно и също, какво очаквате...

evanescence_fen4e
05-07-2006, 15:50
мисля 4е е карлицата на силикона и че мн фъфли и че не може да пее т'ва мисля

Devilsplaymate
05-07-2006, 15:54
Мисля че на живо не може да пее грам . Мисля че е поредната скъпоплатена уличница , която със 100тина пластични операций , мяза на животно . А каква ли щеше да е , ако нямаше козметични операций...

haheee
05-07-2006, 17:39
въййй тая е адската свиня.след ивана тя следва.само се загледайте в паласките и.много е широка нагоре.отврат.и лявото и ухо е дефектно.загледайте се.следващата операция е там.

Labelle
05-07-2006, 21:38
Нищо. Ако на човек не му е интересно нещо и не харесава даден стил музика или маниер на поведение, има ли смисъл да злобее...........