PDA

View Full Version : Stava vupros za edno m.



Malko_kote
05-06-2006, 09:05
Zna4i, zapoznah se s edno m. i se razbra 4e toi me haresva.Po4naha edni smsi i t.n.Mom4eto e mn gotino ne otri4am.To4no po moi vkus i e s 1 god po-mLAk ot men.Oba4e kogato razbra 4e i az si padam po, toi po4na da mi se pravi na intr.Edin put ve4e go zlepostavih, no se 4udq kak da mu go vurna o6te po tupkano, na tva malko...da ne kazvam kakvo.Iskam da si go vurna.Ne me priemaite za nqkoq gadnqrka, koqto 6tom ne i vurje vednaga 4aka otmu6tenie.Prosto tozi put se polu4i taka, iskam da si go vurna.Daide nqkakva ideq, molqvi.Iskam da mu pokaja 4e ne mi puka za nego ili puk po nqkakuv na4in da go zlepostavq, ne6to takova.Mersi predvaritelno :)

black_dimond
05-06-2006, 09:22
mi nz az bih mu natrila nosa kato si namerq nqkoe dr mom4e i bzapo4na da se celuvam i natiskam pred o4ite mu malko tupo no

sometimes_
05-06-2006, 10:04
По-добре недей да му отмъщаваш, а и не мисля, че има за какво. Може пък чувствата му да са ... изстинали. Отмъщението си е пълна глупост, ако му отмъстиш не мисля, че ще се почувстваш много по-добре. А и нали знаеш, че може да ти се върне, както се казва "С твоите камъни, по твоята глава"...
Не му обръщай внимание, това е достатъчно, за да разбере, че не ти пука за него...

Krem4eto
05-06-2006, 12:33
mi nz az bih mu natrila nosa kato si namerq nqkoe dr mom4e i bzapo4na da se celuvam i natiskam pred o4ite mu malko tupo no

Взе ми думите от устата :D

Но не е нужно това момче да ти е гадже може да накараш твой приятел да ти направи тази услуга!!!

maldini
05-06-2006, 12:51
По-добре не му отмъщавай а просто го разкарай!
Аман от такива лапенца! :evil: После ще видиш,че
той сам ще се върне и ще те моли да му простиш!

Barbaronka
05-06-2006, 13:05
Nai-efikasniq nachin e :
Ne Mu Obrushtai Vnimanie..Vse edno ne Sushtestvuva..
Te Ot Tova nai-mnogo se Draznqt .. ;))

Deicide
05-06-2006, 13:09
Nai-efikasniq nachin e :
Ne Mu Obrushtai Vnimanie..Vse edno ne Sushtestvuva..
Te Ot Tova nai-mnogo se Draznqt .. ;))
yep, thats true...

Krem4eto
05-06-2006, 14:25
Nai-efikasniq nachin e :
Ne Mu Obrushtai Vnimanie..Vse edno ne Sushtestvuva..
Te Ot Tova nai-mnogo se Draznqt .. ;))
Да но не всички някои се радват,че не им обръщат внимание!
Така,че раздразни го с др момче!!!

avito_{P}
05-06-2006, 15:08
spored men trqa da mu pokaje6 4e hi4 ne ti dreme za nego kato se zaribqva6 po drugi/ao6te po qko ako se zaribi6 po nai dobriq mu fr./pokaji pulno bezrazli4ie kum nego.ne mu obru6tai nikvo vnimanie i toi 6te razbere 4e ne moje da se ebava s teb i 6te se qdosa.a ti to4no tva celi6 nali???? \:D/

Malko_kote
05-07-2006, 08:01
Polsednoto menie, mojebi nai mn mi dopadna.Hora az otmu6tavam, za6toto ima za kakvo.Sega iskam da si go vurna.I tova koeto pi6e v poslednoto mnenie ot 4asti go pravq, no qvno ne e dostatu4no :( kajete o6te ne6to.Naistina iskam da si go vurna, bez zn dali e 4estno ili ne. :!: :!: :!:

Icaki
05-07-2006, 08:32
Боже с какви работи се занимават хората в днещно време. Абе хора защо триабва да отмъщавате, защо триава да правите мръсно н другарчето............... а на времето бяхме деца! Колко мъка има по този свят боже....

Icaki
05-07-2006, 08:36
Polsednoto menie, mojebi nai mn mi dopadna.Hora az otmu6tavam, za6toto ima za kakvo.Sega iskam da si go vurna.I tova koeto pi6e v poslednoto mnenie ot 4asti go pravq, no qvno ne e dostatu4no :( kajete o6te ne6to.Naistina iskam da si go vurna, bez zn dali e 4estno ili ne. :!: :!: :!:
Ниокога няма повод за отмъщение по добре е да оставиш другиа да се чувства победител отколкото и ти да изпадаш до неговото положение......... можеби някога, можеби след години и на вас ще ви дойде акълът в главата

white_chik
05-07-2006, 08:47
mi nz az bih mu natrila nosa kato si namerq nqkoe dr mom4e i bzapo4na da se celuvam i natiskam pred o4ite mu malko tupo no
dam in az bih napraila taka vupreki 4e e super detsko i izturano.

Malko_kote
05-07-2006, 08:55
Vijte hora, toi napravi taka 4e da se 4uvstvam gadno i sega toi si zaslujava az da napravq su6toto.Rabotq po tozi vupros.Prosto mi e nujna nqkakva taktika.Molqvi pomognete mi.Re6ila sum 4e 6te go nakaram da sujalqva i 6te go naprqva.Kajete ne6to, s koeto da go nakaram da se 4uvstva mn gadno, molqvi :!:

gerri_
05-07-2006, 17:50
Това да отмъщаваш са пълни детинщини! Няма смисъл, защото дори и да ти стане по-добре, ще бъде съвсем за кратко. Ако е свястно момче мисля, че ще можете да се изясните като ГОЛЕМИ хора, а ако не е... защо изобщо се занимаваш с него?!

Malko_kote
05-07-2006, 17:53
Az ne durja na nego, naprotiv.Imenno za tova iskam da se 4uvstva gadno.Iskam, iskam, iskam!!!Mn go mrazq.Izob6to ne e ot svestnite.Iskam da se 4uvstva mn gadno.Molqvi daite ideite si, ama mn vi molq.Naistina go iskam. :!: