PDA

View Full Version : Ba6ta mi ne me poglejda!!!



avri_cool
05-06-2006, 09:24
Zdraveite hora...iskam da vi pitam koi obru6ta pove4e vnimanie vuv va6eto semeistvo....maika vi ili ba6ta vi?pri men ba6tata samo dava kinti na maikai tova...nikoga ne se e interesuval ot mene ili pone ne go pokazva znam 4e nqkoga 6te sujelqva no sme imali momenti koito sa ujasni i tova me e nakaralo da go mrazq ot cqlata si du6a!!!

SEXtreme
05-06-2006, 10:04
Zdraveite hora...iskam da vi pitam koi obru6ta pove4e vnimanie vuv va6eto semeistvo....maika vi ili ba6ta vi?pri men ba6tata samo dava kinti na maikai tova...nikoga ne se e interesuval ot mene ili pone ne go pokazva znam 4e nqkoga 6te sujelqva no sme imali momenti koito sa ujasni i tova me e nakaralo da go mrazq ot cqlata si du6a!!!
Мила, при мене е абсолютно същото - баща ми нито знае в кое училище уча, нито нищо! Даже веднъж ме пита кой клас съм! Ама да ти кажа вече не ме интересува, аз отдавна съм решила, че тоя човек ще го забравя когато стана независима.....няма какво да направиш - просто си живей живота и гледай да се уредиш с добри оценки и после работа....

ProstoAz
05-06-2006, 10:05
Кой ми обръща повече внимание ли?
Ами и двамата! Друг е въпросът кой и за какво ми обръща внимание - докато баща ми ми дава пари, защото съм казала, че ще излизам някъде, майка ми подробно ме разпитва къде и с кой и към колко възнамерявам да се прибера. Докато баща ми се интересува как ми е минал денят в училище, майка ми се интересува дали са ме изпитвали, дали съм правила контролно и какви са ми оценките, и т.н. и т.н.

Просто ти отиди при баща си и почни да му разказваш разни работи, без той да те е питал. Разкажи му как е минал денят ти, питай го дали иска утре да отидете някъде заедно или да си вземете бира и чипс и да гледате някой мач в къщи. Поискай мнението му за новата блузка, която си си купила (знам, знам - няма да бъде много вълдушевен, но все пак...) и така може и да се сближите. :lol:

05-06-2006, 10:15
Zdraveite hora...iskam da vi pitam koi obru6ta pove4e vnimanie vuv va6eto semeistvo....maika vi ili ba6ta vi?pri men ba6tata samo dava kinti na maikai tova...nikoga ne se e interesuval ot mene ili pone ne go pokazva znam 4e nqkoga 6te sujelqva no sme imali momenti koito sa ujasni i tova me e nakaralo da go mrazq ot cqlata si du6a!!!
Еми и аз съм така само дето майка ми поне повече си говора с нея.А с баща ми най-мн за един час вечер кат ям да си кажеме здрасти и тва е.То наще вубще не знаят къв съм наистина.Иам чувството че те живеят в некъф измислен свят и си мислят че аз треа да съм в техния свят и некви такиа простотий.

mariella_17
05-06-2006, 10:51
e normalno e maikata da obra6ta vnimanie pove4e ot ba6tata, no moq ba6ta sa6to mi obra6ta vnimanie

05-06-2006, 14:14
Понякога сме принудени да се примиряваме с подобни факти. ТОва е горчивата истина. Ако все пак не искаш нещата да останат така - най-добре поговори с баща си. Поговорете си като големи хора - обективно и честно, изяснете се.

white_chik
05-06-2006, 14:30
pri men puk ne6tata stoqt to4no obratno.ba6ta mi ponqkoga daje me zadu6ava s vnimanieto si.maika mi su6to me potpitva,no tq go prai na 4esto s cel da se zaqde za ne6to

ycMuBkaTa
05-06-2006, 14:40
Zdraveite hora...iskam da vi pitam koi obru6ta pove4e vnimanie vuv va6eto semeistvo....maika vi ili ba6ta vi?pri men ba6tata samo dava kinti na maikai tova...nikoga ne se e interesuval ot mene ili pone ne go pokazva znam 4e nqkoga 6te sujelqva no sme imali momenti koito sa ujasni i tova me e nakaralo da go mrazq ot cqlata si du6a!!!
Мила, при мене е абсолютно същото - баща ми нито знае в кое училище уча, нито нищо! Даже веднъж ме пита кой клас съм! Ама да ти кажа вече не ме интересува, аз отдавна съм решила, че тоя човек ще го забравя когато стана независима.....няма какво да направиш - просто си живей живота и гледай да се уредиш с добри оценки и после работа....
Мен ме пита на колко години съм веднъж...
Просто гледай да не обръщаш внимание на тези неща и си живей живота, друг начин няма. Аз много се впрягах навремето, обаче сега осъзнах, че любовта на майка ми е напълно достатъчна и не е нужно да се тормозя за някой, който не го заслужава.

05-14-2006, 16:19
При мене повече внимание ми обръща майка ми. Тя се интересува най мн от УЧЕНЕ ! ! ! Постоянно ме пита дали съм си учил, по кво и разни такива, изпитвали ли са ме, каква оценка съм изкарал, кво съм прайл в даскало..много мразя това, ей ! Въпреки, че не обръщам мн мн внимание на училище, пак си върви на 5-6 :)

Баща ми е по приятен, защото той не се интересува мн мн от училище, а гледа нещата как седят в действителност и ако нещо не ми е приятно, не ме пита за него (шкуул :lol: ) и най често с него ми е по забавно.

NeSTa_86
05-14-2006, 16:31
недей да мразиш единствените хора (Майка ти и баща ти) , на които може да имаш доверие и на които можеш да споделиш всичко без да те подведат. Може да бъркат понякога, но никога не го рпават от лоши чувства. Винги искат най-добрито за теб :mrgreen:

hamilcar
05-14-2006, 20:59
Аз се радвам,че сега баща ми не ми обръща внимание.По-добре ми е да ми дава само пари.И аз като теб мразя моя.

gogol
09-05-2006, 11:28
Когато например излизам някъде,а майка не е вкъщи апък татко е у нас не питам никой-по простата причина че татко казва едно-да- и тва е!
Когато съм си вмоята стая и отида до кухнята да си взема нещо за пиене и седна на масата да гледам discovery с татко той дори не ме поглежда.
Майка вика че той си е мълчалив откакто сса се оженили.
Това започнало от казармата-свикнал да не говори и до ся си е такъв.
Ама ако се повдигне някоя тема не стои безучастен.
Странно а? :shock:

CrazyWitch
09-05-2006, 13:36
Еми майка ми ми обръща повече внимание. Баща ми също, но някак го държа на дистанция понеже .. не знам бе.. Не мога да седна да приказвам с него така както с майка.

ThePainIsReaL
09-06-2006, 17:33
И ние сме така у нас. Баща ми нито го виждам , нито си говоря с него. Само за пари , а ако случайно се случи да излезем двамата с него ( само веднъж ми се е случвало - това лято беше) , само ме критикува или мълчи. Питам го нещо , мълчи, говоря му нещо , мълчи , сякаш говоря на стена . Много е агресивен , ядосан , намусен . Ужасно е да се живее така , една негова дума , и сълзите ми са на очи, защото никога не знае какво да каже. Винаги на мен си го изкарва и т.н. Но въпреки , че съм имала ужасни мигове заради него , най-гадните в живота ми може би , той е човекът , когото ужасно много обичам , когото ужасно много уважавам . Макар и да говоря , че го мразя , не е така . Той просто е човек , на когото се възхищавам , заради това , което може . Но не е нищо друго освен някой , ня когото да се удивлявам отстрани , никога няма да може да бъде баща .. Кофтито е , че когато имам нужда от баща , аз нямам и няма и да имам..

NAT LA GITANE
09-08-2006, 21:27
az puk nerazgovarqm s tqh za moil i4ni ne6ta!!! i da sa me pitali kak e minalo u4ili6te i vsekvi takiva kazvala sum i "si4ko e ok" i do tam.da davat kinti i tva e,vseki si e li4nost i individualnost i ne moje da se burka6 v mislento na horata i da im se narejda.na6te neznaqt ni6to za moq li4en jivot...prosto ne mislq 4e sum dlujna da im kazvam.tva e

az_slunceto
09-09-2006, 05:41
Zdraveite hora...iskam da vi pitam koi obru6ta pove4e vnimanie vuv va6eto semeistvo....maika vi ili ba6ta vi?pri men ba6tata samo dava kinti na maikai tova...nikoga ne se e interesuval ot mene ili pone ne go pokazva znam 4e nqkoga 6te sujelqva no sme imali momenti koito sa ujasni i tova me e nakaralo da go mrazq ot cqlata si du6a!!!
Мила, при мене е абсолютно същото - баща ми нито знае в кое училище уча, нито нищо! Даже веднъж ме пита кой клас съм! Ама да ти кажа вече не ме интересува, аз отдавна съм решила, че тоя човек ще го забравя когато стана независима.....няма какво да направиш - просто си живей живота и гледай да се уредиш с добри оценки и после работа.... to i s moq bA6TA rqdko se zasi4ame ama pone kato si e tuka gledkame zaedno ma4ove novini ei takiva,xodime po ma4ove abe obi4kame si se s edna duma. :mrgreen:

alkobalko
09-09-2006, 07:33
За щастие нямам такива проблеми. По-близка съм с майка ми, защото с нея говоря за по-лични неща. С баща ми пък можем да седнем и да говорим за всичко.

10-21-2006, 09:26
e normalno e maikata da obra6ta vnimanie pove4e ot ba6tata, no moq ba6ta sa6to mi obra6ta vnimanie

i pri men e tak! :-)

Sazi
10-22-2006, 21:00
I pri men e taka.Samo deto maika si e griji mn za men a ba6ta mi ne mu puka.Ta toi dori ne znae kakvo obi4am da QM!!!!!!!!Znae6 li mila gledai si jivota i nqkoga kogato ima6 deca ne dopuskai tazi gre6ka s tqh,koqto sa dopysnali roditelite ti s teb!

ANBU Мъчителката
10-22-2006, 23:23
Кой повече ми обръща внимание ...хъмммм баща ми се изнесе преди 4-5 год. и го виждам през 2-3-4-5 месеца на какъвто интервал падне.... майка ми на работа... и се прибира в нас през седмицата колкото да се навика и аз да съм виновна за сичко на тоя свят :smt014 ... а събота и неделя само натяква за квото и падне... и избухва кат и е на кеф :smt013 ....
Вече колко ми пука си нямате и понятие..............

Tokio_Hotelkata
10-23-2006, 00:31
Ami ba6a mi e ne e v Bulgariq taka 4e... Sviknala sum bez nego. :|

malone
10-23-2006, 09:23
Ами майка ми-баща ми по малко :wink:

SINDEL
10-23-2006, 09:32
При мене е обратното - баща ми ми е по-близък от майка ми., С нея се мразим в 4ервата. Тя искаше да ме праща да у4а в 4ужбина "да съм й се разкарала от живота" и никога при никви обстоятелства не ми дава пари щото "не съм заслужавала нищо от нея". Изобщо е няква побъркана вещица. МРАЗЯ Я и не ми пука ако зависи от мене бих я разкарала от къщи да не я виждам никога ве4е. Ако ще да пукне! Не заслужава да се наре4е майка

reason
10-23-2006, 11:15
И двамата ми обръщат достатъчно внимание.Никога не съм страдала от това.Друг е въпроса,че баща ми го няма по половин година и като се върне иска да навакса това време.

leko_otkachena
10-23-2006, 12:20
amii bashtami mi obrushta poveche vnimanie vupreki che dosega mnogo rqdko me e pregrushtal i celuval sled kato sme se skarali,no maikami tq se zanimava s bratqta mi i tfa si e

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
10-23-2006, 19:10
Кой ми обръща повече внимание ли?
Ами и двамата! Друг е въпросът кой и за какво ми обръща внимание - докато баща ми ми дава пари, защото съм казала, че ще излизам някъде, майка ми подробно ме разпитва къде и с кой и към колко възнамерявам да се прибера. Докато баща ми се интересува как ми е минал денят в училище, майка ми се интересува дали са ме изпитвали, дали съм правила контролно и какви са ми оценките, и т.н. и т.н.

Просто ти отиди при баща си и почни да му разказваш разни работи, без той да те е питал. Разкажи му как е минал денят ти, питай го дали иска утре да отидете някъде заедно или да си вземете бира и чипс и да гледате някой мач в къщи. Поискай мнението му за новата блузка, която си си купила (знам, знам - няма да бъде много вълдушевен, но все пак...) и така може и да се сближите. :lol:


mislq 4e e mn prava koto toi ne se int ot teb nakarai go da se zainteresuva :P uspeh

broken_dreams
10-23-2006, 19:21
Аз съм на 27 години и се виждам попринцип с родителите ми максимум веднъж на два месеца. Иначе като по-малка нито един от двамата не ми е обръщал особено внимание. И двамата работеха супер много. Родителите ми са страхотни кариеристи и работата им и парите им винаги са били по-важни от мен. Обаче отчасти мисля, че това ми беше и от полза защото отрано се научих да не разчитам много на тях. Единственото нещо за което съм разчитала на тях са били парите, а сега дори и затова не ги търся, защото нямам засега финансови проблеми. Иначе родителите ми разбраха че съм записала да уча право и междурадни отношения когато станах трети курс студентка. Мислеха, че уча икономика.

10-25-2006, 14:32
Незнам,моя доста пъти ме е питал в кой клас съм,в кое училище уча,дори не ме е питал къде мисля да кандидатствам!Но баба(майката на татко) разказва че преди е бил много разговорлив и се е интересувал от мн неща,но в казармата нещо по-строго е било и адски много се е променил.

jeditte
10-26-2006, 12:19
...

HanoMnaH
10-26-2006, 15:59
И двамата еднакво....минава им мерака вече..порасвам :)

SaSeTo
11-22-2006, 07:38
Аз не познавам баща си пък и като се замисля и не искам да го познавам :|