PDA

View Full Version : Татус със кана?



Death_F
05-06-2006, 11:44
Някой знае ли как става тоя номер?Точно каква кана се използва колко време седи...може ли някой да ми разясни?!

InSOMnIAaa
05-06-2006, 12:03
nqma i tolko

Death_F
05-06-2006, 12:18
Да де да ...знам че е нетрайно ама просто ми трябва начина на забъркване на манджата че една приятелка иска да я рисувам пък аз незнам как ве прави с четка ли се рисува и т.н. ...

GreenLadyM
05-06-2006, 12:52
tezi tatoos se pravqt mn po moreto..oba4e ne znam kakuv e to4no sustava na kunata...otidi v nqkoi specializiran magazin za boi i tam shte ti kajat!A ina4e faber-castell imat markeri za risuvane po kogata,koeto se izmiva s voda i ne e vredno,az imam takiva i bratov4ed mi redovno me risuva..i izglejda kato istinsko,opredeleno e po-hubavo ot kana(mislq 4e v knijarnica Orange v sofiq ima takiva)

05-06-2006, 14:19
Kolko struvat tezi markeri ?

ReneeFilth
05-07-2006, 08:12
Да де да ...знам че е нетрайно ама просто ми трябва начина на забъркване на манджата че една приятелка иска да я рисувам пък аз незнам как ве прави с четка ли се рисува и т.н. ...

ае Ман да ти дам ония маркер дето вечв цяла седмица не мога да си махна нарисуваното на ръката?!

Death_F
05-07-2006, 09:07
Да де да ...знам че е нетрайно ама просто ми трябва начина на забъркване на манджата че една приятелка иска да я рисувам пък аз незнам как ве прави с четка ли се рисува и т.н. ...

ае Ман да ти дам ония маркер дето вечв цяла седмица не мога да си махна нарисуваното на ръката?!HAhahH и ти ли пишеш тука бе bitch аз ако ми трябваше маркер щах да се орисувам с духащи фломастри хаха трябва ми как се прави това с кана!