PDA

View Full Version : Как да позная дали е свършила



хххххххххх
05-06-2006, 12:01
Как да позная, когато приятелката ми получава оргазъм. Понякога почва да пъшка супер очестено и да ме дере леко, но това може да го направи всяка жена дори и да не и е кеф. Та искам някое жена да ми каже кои са призанците, че е стигнала до оргазъм

05-06-2006, 13:31
Pri orgazum , kogato se opita6 da celune6 momi4eto v ustata, pri nqkoi se polu4ava otdrupvane na ezika. T.e. nevuzmojno i e sqka6 da te celune ot silnta emociq.

PleasureSeeker
05-06-2006, 14:05
Pri orgazum , kogato se opita6 da celune6 momi4eto v ustata, pri nqkoi se polu4ava otdrupvane na ezika. T.e. nevuzmojno i e sqka6 da te celune ot silnta emociq. дам...и на мен ми се е случвало да се дърпат...

gangbang
05-06-2006, 15:23
Как да позная, когато приятелката ми получава оргазъм. Понякога почва да пъшка супер очестено и да ме дере леко, но това може да го направи всяка жена дори и да не и е кеф. Та искам някое жена да ми каже кои са призанците, че е стигнала до оргазъм

Няма начин на 100% да разбереш. Една жена винаги може да го изиграе това нещо. Все пак, ако след секса, няколко часа по-късно те гледа все още с влюбени очи. Значи всичко е ОК :wink:

girlka
05-06-2006, 15:50
Естествено, че има, когато жената свършва, вагината и пулсира и това мъжето го усещат все едн жената се опитва да избута пениса навън. Както ваште пишки пулсират като свършвате, така и наште вагини. Е трябва да сте съсредоточени, за да го усетите ;-)
Жената може да изиграе само пъшкането ... а овлажняването ... то не може ад се контролира. Абе трябва доста зле да си, за да успее да те излъже. Не всички жени са добри актриси. Но пък има такива, който като свършват не викат се едно ги колят ...

Deicide
05-06-2006, 15:53
Естествено, че има, когато жената свършва, вагината и пулсира и това мъжето го усещат все едн жената се опитва да избута пениса навън. Както ваште пишки пулсират като свършвате, така и наште вагини. Е трябва да сте съсредоточени, за да го усетите ;-)

да представи си го само ... правиш секс и тоя с който го правиш се е съсреоточил се едно на изпит по матемактика .... и само тебе чака .... ахахаха .... трудно става кат имаш предвид че кръвта е другаде .... ахахахах

gangbang
05-06-2006, 15:55
@girlka, не говори глупости :-D :lol: :lol:

girlka
05-06-2006, 15:56
Много си хитър еей като гущера Димитър си. Ако няма кво да кажеш по темата нема кво да си отваряш плювалника. Капиш? Човека пита и аз отговарям как става ... :smt019

gangbang
05-06-2006, 16:02
Много си хитър еей като гущера Димитър си. Ако няма кво да кажеш по темата нема кво да си отваряш плювалника. Капиш? Човека пита и аз отговарям как става ... :smt019

Сигурно си мъж O:)

Deicide
05-06-2006, 16:02
Много си хитър еей като гущера Димитър си. Ако няма кво да кажеш по темата нема кво да си отваряш плювалника. Капиш? Човека пита и аз отговарям как става ... :smt019
аз пък правя коментар на отговора ти ... бтв тия фрази от кръстника ли ги научи ?

gangbang
05-06-2006, 16:03
Много си хитър еей като гущера Димитър си. Ако няма кво да кажеш по темата нема кво да си отваряш плювалника. Капиш? Човека пита и аз отговарям как става ... :smt019
аз пък правя коментар на отговора ти ... бтв тия фрази от кръстника ли ги научи ?

По-скоро от рекламата на Pepsi Light :lol:

Deicide
05-06-2006, 16:05
Много си хитър еей като гущера Димитър си. Ако няма кво да кажеш по темата нема кво да си отваряш плювалника. Капиш? Човека пита и аз отговарям как става ... :smt019
аз пък правя коментар на отговора ти ... бтв тия фрази от кръстника ли ги научи ?

По-скоро от рекламата на Pepsi Light :lol:
имаш право не вярвам да е гледала филма ... със субтитри е :mrgreen:

girlka
05-06-2006, 16:08
Добре бе не може ли веднъж човек като ви даде информация и като сте тъпи и не знаете, просто да замълчите ? Мислите ли, че сте мноо оригинални ? Смешни сте ... вместо да се научите като е явно, че повече знам ... ама така си е яд ви е ... щото не съм като 13 годишните пиклички в очите на които можете да сте изтъкнете като им покажете гола патка и пуснете два лафа ... ае научете се малко

Deicide
05-06-2006, 16:10
Добре бе не може ли веднъж човек като ви даде информация и като сте тъпи и не знаете, просто да замълчите ? Мислите ли, че сте мноо оригинални ? Смешни сте ... вместо да се научите като е явно, че повече знам ... ама така си е яд ви е ... щото не съм като 13 годишните пиклички в очите на които можете да сте изтъкнете като им покажете гола патка и пуснете два лафа ... ае научете се малко
Като съм ти смешен ми се смей ве ... къф ти е проблема ... и повярвай ми познавам момичета на 13 години точно на 13 години ... който ти гарантирам че имат 100% пожецхе опит и познания :)
Извинете за вниманието

gangbang
05-06-2006, 16:13
Добре бе не може ли веднъж човек като ви даде информация и като сте тъпи и не знаете, просто да замълчите ?

Искам да се обучавам при теб :smt007

Deicide
05-06-2006, 16:14
Добре бе не може ли веднъж човек като ви даде информация и като сте тъпи и не знаете, просто да замълчите ?

Искам да се обучавам при теб :smt007
ако може безпалтно ... щото не е умно се дават пари за текова :roll: :roll: :roll:

^KaSiDi^
05-06-2006, 16:16
awe moje bi po pogleda na momicheto moje da se razbere....ili pak ako i zadadesh nqkakav vypros,dori ot roda na "haresva li ti?" mojesh da razberesh dali naistina e poluchila orgazym...tq ako svyrshva nqma da moje da govori,ako shte da i doprat noja,pone pri men e taka :wink:

gangbang
05-06-2006, 16:18
awe moje bi po pogleda na momicheto moje da se razbere....ili pak ako i zadadesh nqkakav vypros,dori ot roda na "haresva li ti?" mojesh da razberesh dali naistina e poluchila orgazym...tq ako svyrshva nqma da moje da govori,ako shte da i doprat noja,pone pri men e taka :wink:

Тва с погледа има резон да е така... Ам тва с въпроса "хареса ли ти?" е най-тъпото нещо, което момче може да пита момиче след като я е праскал. Теб случвало ли ти се е да те питат? "Ъ, ъъ... хареса ли ти?"

^KaSiDi^
05-06-2006, 16:46
awe moje bi po pogleda na momicheto moje da se razbere....ili pak ako i zadadesh nqkakav vypros,dori ot roda na "haresva li ti?" mojesh da razberesh dali naistina e poluchila orgazym...tq ako svyrshva nqma da moje da govori,ako shte da i doprat noja,pone pri men e taka :wink:

Тва с погледа има резон да е така... Ам тва с въпроса "хареса ли ти?" е най-тъпото нещо, което момче може да пита момиче след като я е праскал. Теб случвало ли ти се е да те питат? "Ъ, ъъ... хареса ли ти?"
xaxxa ami chesno kazano ne mi se e sluchvalo,ama vse pak ne sam momche,momcheta pomagaite mi s vyprostie :P

fasta4eto
05-06-2006, 18:49
az pak sam napalno saglasna s GIRLKA nqma na4in da go izigrae6 i da ti se varjat osven ako partniora ti ne e adski tap :-D neznam mom4eta vii kak se izkazvate za jenskiq orgazam ama OK 6tom ste takiva maistori =) kogato vie svar6vate v nas NII go use6tame pulsiraneto izob6to ne e neusezaemo az i piqna sam go use6tala vaginata pilsira po sa6tiq na4in i izvednaj se ovlajnqva stra6no mnogo kat q 4uite 4e piska pomislete dali faktora s pulsiraneto i ovlajnqvaneto sa na lice i gotovo :mrgreen: ne e koi znae kakva filosofiq O:)

babi_girl
05-06-2006, 21:14
Понякога почва да пъшка супер очестено и да ме дере леко, но това може да го направи всяка жена дори и да не и е кеф. emi vij sega, samite i dvijeniq q izdavat, zapo4va da pu6ka po-silno, draska te po gurba, a kato q pita6 kak e bilo prosto ne moje da ti otgovori! =P~

shadow4e
05-06-2006, 21:20
Естествено, че има, когато жената свършва, вагината и пулсира и това мъжето го усещат все едн жената се опитва да избута пениса навън. Както ваште пишки пулсират като свършвате, така и наште вагини. Е трябва да сте съсредоточени, за да го усетите ;-)
Жената може да изиграе само пъшкането ... а овлажняването ... то не може ад се контролира. Абе трябва доста зле да си, за да успее да те излъже. Не всички жени са добри актриси. Но пък има такива, който като свършват не викат се едно ги колят ...

и аз така мисля, но ако не е усещало и не е виждало момчето как свършват момичетата могат и да ги заблудят.....но едн път видял,вече няма как да се заблуди...поне така си мисля:)