PDA

View Full Version : Въпрос относно Постинора!



YK
05-06-2006, 14:58
Значи взех постинор дуо. Първото хапче изпих в 4 часа след обяд, а второто в 4 часа сутринта. 8 часа след като взех второто хапче постинор, в приятеля ми правихме секс, но имахме лошия късмет да се скъса презерватива и има малка вероятност нещо да е попаднало в мен! :( Въпроса ми е, дали второто хапче постинор ще убие сперматозоидите 8 часа след приемането му, или ще трябва да пия втора доза постинор?

^KaSiDi^
05-06-2006, 15:04
Значи взех постинор дуо. Първото хапче изпих в 4 часа след обяд, а второто в 4 часа сутринта. 8 часа след като взех второто хапче постинор, в приятеля ми правихме секс, но имахме лошия късмет да се скъса презерватива и има малка вероятност нещо да е попаднало в мен! :( Въпроса ми е, дали второто хапче постинор ще убие сперматозоидите 8 часа след приемането му, или ще трябва да пия втора доза постинор?

che vie tiq prezervativi da ne ste gi pylnili s voda predi da gi polzvate be ??? kak taka vseki pyt vi se kysat prezervativite???

YK
05-06-2006, 15:10
Значи взех постинор дуо. Първото хапче изпих в 4 часа след обяд, а второто в 4 часа сутринта. 8 часа след като взех второто хапче постинор, в приятеля ми правихме секс, но имахме лошия късмет да се скъса презерватива и има малка вероятност нещо да е попаднало в мен! :( Въпроса ми е, дали второто хапче постинор ще убие сперматозоидите 8 часа след приемането му, или ще трябва да пия втора доза постинор?

che vie tiq prezervativi da ne ste gi pylnili s voda predi da gi polzvate be ??? kak taka vseki pyt vi se kysat prezervativite???
Ами постинора го пих защото правихме секс без презерватив. А след приемането на постинора, използвахме презерватив, но просто се скъса :( Има вероятност да е попаднало нещо в мен, но се чудя дали постинора още дейдства и дали ще предотврати забременяване 8 часа след второто хапче?

^KaSiDi^
05-06-2006, 15:17
q da pitam toi v tebe li se izhvyrli???

shadow4e
05-06-2006, 15:17
той свърши ли в теб вторият път?

05-06-2006, 15:19
q da pitam toi v tebe li se izhvyrli???
Ами да речем че го извади точно преди да свърши и не бяхме сигурни дали нещо не е попаднало и в мен! Виж сега това не ми е проблем. Интересува ме само колко е продължителността на действие на второто хапче!

gangbang
05-06-2006, 15:20
Второто хапче се пие 12 часа, след първото.
А бе като купувате такива работи що не питате аптекарите, притеснява ли ви!???
А би трябвало да си го пише и в упътването към опаковката. То се чете, не се пита по форумите само :)

YK
05-06-2006, 15:21
той свърши ли в теб вторият път? Втория път да. И като го извадихме презерватива имаше малка дупчица така в средата някъде и има вероятност нещо да е попаднало в мен. Някой знае ли колко време второто хапче постинор убива сперматозоидите?

05-06-2006, 15:23
Второто хапче се пие 12 часа, след първото.
А бе като купувате такива работи що не питате аптекарите, притеснява ли ви!???
А би трябвало да си го пише и в упътването към опаковката. То се чете, не се пита по форумите само :) Ясно ми е че второто хапче се пие 12 часа след първото, но аз имах рисков акт 8 часа след приема на второто хапче и ме интересува дали това хапче ще ме предпази от втория акт или трябва да пие отново нова доза?

gangbang
05-06-2006, 15:26
Второто хапче се пие 12 часа, след първото.
А бе като купувате такива работи що не питате аптекарите, притеснява ли ви!???
А би трябвало да си го пише и в упътването към опаковката. То се чете, не се пита по форумите само :) Ясно ми е че второто хапче се пие 12 часа след първото, но аз имах рисков акт 8 часа след приема на второто хапче и ме интересува дали това хапче ще ме предпази от втория акт или трябва да пие отново нова доза?

Ясно. Не е страшно, след като вече си го изпила и не са минали 24 часа. Не се притеснявай 8)

YK
05-06-2006, 15:29
Kulio Gangstera силно се надявам да е така! Ти имаш ли някакви по-специални познания по тези въпроси или просто се интересуваш?

^KaSiDi^
05-06-2006, 15:39
Второто хапче се пие 12 часа, след първото.
А бе като купувате такива работи що не питате аптекарите, притеснява ли ви!???
А би трябвало да си го пише и в упътването към опаковката. То се чете, не се пита по форумите само :) Ясно ми е че второто хапче се пие 12 часа след първото, но аз имах рисков акт 8 часа след приема на второто хапче и ме интересува дали това хапче ще ме предпази от втория акт или трябва да пие отново нова доза?

ma kakvi novi dozi,kvi 5 lv?????? vie chuvate li se kakvo govorite???? ma tva ne vi e vitamin c be..... [-X [-X [-X molq vi se prestanete da go vzemate kato harnitelni dobavki,pochvam da se pritesnqvam za vas....

gangbang
05-06-2006, 15:44
Kulio Gangstera силно се надявам да е така! Ти имаш ли някакви по-специални познания по тези въпроси или просто се интересуваш?

Личен опит :wink: Но все пак не ти пречи да се отбиеш в някоя аптека и просто да попиташ, не вярвам да ти кажат нещо по-различно от това, което аз ти казвам.

gangbang
05-06-2006, 15:44
@^KaSiDi^, че не е витамин, не е :) Ама чети по-внимателно за кво иде реч 8)

Chiana
05-06-2006, 16:06
Ммм аз до колкото знам постинора не действа като убиец на сперматозоиди :) а по-скоро ти прекратява овулацията или убива яйцеклетката, която е годна за оплождане. Ама както ми описваш няма вероятност, то тия работи не стават така! Нз не виждам смисъл изобщо защо си го пила тоя постинор като той не е свършвал в тебе?!

girlka
05-06-2006, 16:09
той свърши ли в теб вторият път? Втория път да. И като го извадихме презерватива имаше малка дупчица така в средата някъде и има вероятност нещо да е попаднало в мен. Някой знае ли колко време второто хапче постинор убива сперматозоидите?
;-)

shadow4e
05-06-2006, 20:41
отиди до някоя аптека и питай...но аз лично не бих пила и доколкото знам Chiana e права за въдействието на постинора в/у яйцеклетката ,пък и ако пиеш после ще имаш огромни проблеми,аз поне имах 4 месеца след това огромни проблеми и после бях на други лекарства и тн,а пих само един път,а ти както искаш два пъти би било направо съсипващо организма ти,2 ударни дози хормони....аз не бих пила...