PDA

View Full Version : Какво не е наред !!!!



Life_Sux
05-06-2006, 17:31
Здравейте.Незнам как да започна.Аз съм момче на 17 год и се чуда какво не е наред.Значи до сега никога не съм си имал гадже :-s :-s .Смея да твърдя за себе си,че съм забавен, умен мога да обичам добър по характер.Никога не бих ударил момиче (казвам това,защото повечето момчета дето познавам го правят) Ходя на фитнес обичам спорта и обичам да се поддържам.Не пуша и пия малко само по повод или в добра компания.НО но проблема ми е,че ме е срам да заговоря момичето.Понякога си мисля,че като я заговоря може да изглеждам глупаво.Не съм сигурен в себе си.
Дайте някакви съвете как да се държа.Май това ми е проблема.Какво да правя.За какво мога да си говоря с едно момиче толкова.Знам,че изглеждам глупаво в този момент и това още повече ме кара да се чувствам зле.Моля за съвет.

05-06-2006, 17:32
Ти си точно като мене :) ще чакам отговорите...

Barbaronka
05-06-2006, 17:40
Abe q ne se pritesnqvai ! Nqma ot kakvo ! Hich da ne ti puka.. !
Nali si gotin,podurjash se,hodish na fitnes..
:lol: Ima nai-razlichni temi na razgovor. .. ti vse pak govorish s chovek ne sus papata. .ot kakvo shte te e sram ili neudobno :smt017 ?? :)
Filmi,pesni,kuponi,interesni sluchki ot minalite godini..vse ima za kakvo da si govorite !!
\:D/ Aide gore glavata i da ne ti puka ei ! :smt018
:smt006

Barbaronka
05-06-2006, 17:41
taka de..ne che papata ne e chovek .. haha ;)

Life_Sux
05-06-2006, 17:46
taka de..ne che papata ne e chovek .. haha ;)

АХАХ ето това много харесвам в едно момиче - чувството за хумор.
А по темата.Незнам защо но в повечето случай се чудя дали тя ще ме хареса.Не обичам да ходя по дискотеки също така да кажа (айде са сигурно половината форум ще ме оплюе)предпочитам да прекарвам времето с любим човек на разходки в кафета и тн.
Абе знам,че ще намеря човека който търся,ама ми е някак си кофти от факта,че все още не съм го намерил.

SeXyTo_f
05-06-2006, 18:04
Мии, кво те е срам...трябва да събереж кораж...и да я заговори6...кажи и нещо...никое моми4е ли не ти обръща внимание? или помоли някой твой добър приятел да ти подпомогне малко с определено момиче...де да знам...трябва ти смелост и кураж...и пак ще го кажа..НЯМА НИщО СРАМНО!

05-06-2006, 18:19
Мии, кво те е срам...трябва да събереж кораж...и да я заговори6...кажи и нещо...никое моми4е ли не ти обръща внимание? или помоли някой твой добър приятел да ти подпомогне малко с определено момиче...де да знам...трябва ти смелост и кураж...и пак ще го кажа..НЯМА НИщО СРАМНО!

Много момичета ми обръщат внимание,ама е някак си приятелски,а мене ме е "страх" да направя крачка напред :-#

SeXyTo_f
05-06-2006, 18:20
Мии, кво те е срам...трябва да събереж кораж...и да я заговори6...кажи и нещо...никое моми4е ли не ти обръща внимание? или помоли някой твой добър приятел да ти подпомогне малко с определено момиче...де да знам...трябва ти смелост и кураж...и пак ще го кажа..НЯМА НИщО СРАМНО!

Много момичета ми обръщат внимание,ама е някак си приятелски,а мене ме е "страх" да направя крачка напред :-#
Няма нищо страшно! АКо не опиташ...как ще разбереш че ти казвам истината ;)?

05-06-2006, 18:50
broblema mi e gore dolu sa6tiq oba4e s taq podrobnost 4e 99% ot momi4etata koito poznavam ne gledat 4oveka koito e pred tqh a se vodat po tova kak sa se lagali edna na druga naprimer nqkoe po izvestno momi4e kaji "az sam hodila s edi koi si toi naprail edi kvo si i krai toi e nai golemiqt pi4 i tva prosto mnogo me drazni ama kvo da se prai takav e jivota

Barbaronka
05-06-2006, 19:18
taka de..ne che papata ne e chovek .. haha ;)

АХАХ ето това много харесвам в едно момиче - чувството за хумор.
А по темата.Незнам защо но в повечето случай се чудя дали тя ще ме хареса.Не обичам да ходя по дискотеки също така да кажа (айде са сигурно половината форум ще ме оплюе)предпочитам да прекарвам времето с любим човек на разходки в кафета и тн.
Абе знам,че ще намеря човека който търся,ама ми е някак си кофти от факта,че все още не съм го намерил.

OOOOO ne ti trqbva! Ako e takva barborkovica kato men..mani mani neiskash ;)) :lol: :lol:

Sarabi
05-06-2006, 19:19
Виж, няма какво да се притесняваш :) За да си говориш с едно момиче трябва все пак да имате общ интерес или занимание от което може да започне приятелството ви,та гледай да намериш нещо за което да си говорите.А за заговарянето-измисли нещо,питай най-нехайно колко е часа(естествено има и по-добри вариянти за които сега не се сещам за съжаление). :mrgreen: И пак казвам-не се притеснявай,момичетата не хапят не убиват(в повечето случаи :lol: )и няма да те помислят за идиот ако ги заговориш,напротив,точно обратното е :idea: А и да не стане нещо както трябва и да се прецака работата-нищо,и утре е ден :wink: А ако тотално се издъниш-да не би на земята да има само едно момиче :smt006 А и трябва да имаш самочувствие,все пак за всеки влак си има пътници,все някое момиче ще те хареса 8)

jadna_za_lubov
05-07-2006, 00:17
slu6ai moito mom4e kvo e tfa nisko samo4uvstvie maina...a!! q glavata gore vqrvai v sebe si ti si....

teenkopele
05-07-2006, 01:21
Няма нищо срамно в това да заговориш едно момиче.
Колкото и трудно и невъзможно да ти звучи, преодолей срама си и всичко ще стане бомба. :)
Успех. :wink:

Krem4eto
05-07-2006, 10:48
Abe q ne se pritesnqvai ! Nqma ot kakvo ! Hich da ne ti puka.. !
Nali si gotin,podurjash se,hodish na fitnes..
:lol: Ima nai-razlichni temi na razgovor. .. ti vse pak govorish s chovek ne sus papata. .ot kakvo shte te e sram ili neudobno :smt017 ?? :)
Filmi,pesni,kuponi,interesni sluchki ot minalite godini..vse ima za kakvo da si govorite !!
\:D/ Aide gore glavata i da ne ti puka ei ! :smt018
:smt006

:smt023 Пък и нали момичетата също заговарят?! Понякога и те поемат инициятивата!!!УСПЕХ!

Sunny_stz
05-07-2006, 10:59
Виж, няма какво да се притесняваш :) За да си говориш с едно момиче трябва все пак да имате общ интерес или занимание от което може да започне приятелството ви,та гледай да намериш нещо за което да си говорите.А за заговарянето-измисли нещо,питай най-нехайно колко е часа(естествено има и по-добри вариянти за които сега не се сещам за съжаление). :mrgreen: И пак казвам-не се притеснявай,момичетата не хапят не убиват(в повечето случаи :lol: )и няма да те помислят за идиот ако ги заговориш,напротив,точно обратното е :idea: А и да не стане нещо както трябва и да се прецака работата-нищо,и утре е ден :wink: А ако тотално се издъниш-да не би на земята да има само едно момиче :smt006 А и трябва да имаш самочувствие,все пак за всеки влак си има пътници,все някое момиче ще те хареса 8)

Да,то4но така!Трябва да се отпуснеш и да не ти пука,ако някоя те отреже,след тожа ще намериш по-добрата!!!

sexy_macka
05-07-2006, 12:23
Barbaronka Пуснато на: 06.05.10 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Abe q ne se pritesnqvai ! Nqma ot kakvo ! Hich da ne ti puka.. !
Nali si gotin,podurjash se,hodish na fitnes..
Ima nai-razlichni temi na razgovor. .. ti vse pak govorish s chovek ne sus papata. .ot kakvo shte te e sram ili neudobno ??
Filmi,pesni,kuponi,interesni sluchki ot minalite godini..vse ima za kakvo da si govorite !!
Aide gore glavata i da ne ti puka ei !



Kakto vinagi sm suglasna s mackata ;) Poslushai q i nqma da sujalqvash ! garantiram ti :)