PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Той е от класа на бившия ми, кефи ме :(



jadna_za_lubov
05-06-2006, 20:36
zdraveite....postoqnno si mislq za edno mom4e ot mnogo otdavna ne sam se 4uvsvala taka...daje po4ti nikoga...toi e edna godina po maluk ot men i e v klasa na po biv6oto mi gadje i mom4eto koeto haresvah i po4ti hodihme minalata godina...ta kakto i da e tfa 4e sa v edin klas no ima i dugo...te sa nai dobri priqteli...kak li 6te izlejdan v o4ite mu ako mu priznaq 4uvstvata si ?! imam li izob6to nqkav 6ans...mnogo go haresvam... [-o< [/img]

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

babi_girl
05-06-2006, 20:42
hmm ako biv6iq ti te e zabravil i nqma 4uvstva ne razbiram za6to da ne ste zaedno. ako ste priqteli o6te po dobre, kaji mu i pitaj dali toj ima ne6to kym teb

IKisseDAGirL
05-06-2006, 20:43
това, че са в един клас не трябва да те плаши :) даже и тези другите момчета, с които си ходила преди, да не са те запомнили с добро, не вярвам, че твойта любоф би се повлияла от тях ако наистина те харесва :wink: защото все пак чувствата не могат да избледнеят само заради чуждото мнение
най-добре не крий нищо, а му кажи и стискам палци да се съберете

jadna_za_lubov
05-06-2006, 22:32
zdravei mersi za pomo6ta ti...6te se postaraq no ako ne mi otgovori na 4uvstvata 6te sam mnogo razo4arovana i tajna no vse pak 6te opitam...

SeXyTo_f
05-06-2006, 22:41
това, че са в един клас не трябва да те плаши :) даже и тези другите момчета, с които си ходила преди, да не са те запомнили с добро, не вярвам, че твойта любоф би се повлияла от тях ако наистина те харесва :wink: защото все пак чувствата не могат да избледнеят само заради чуждото мнение
най-добре не крий нищо, а му кажи и стискам палци да се съберете
:mrgreen:

SummeRLove08
05-06-2006, 23:53
това, че са в един клас не трябва да те плаши :) даже и тези другите момчета, с които си ходила преди, да не са те запомнили с добро, не вярвам, че твойта любоф би се повлияла от тях ако наистина те харесва :wink: защото все пак чувствата не могат да избледнеят само заради чуждото мнение
най-добре не крий нищо, а му кажи и стискам палци да се съберете
:smt023 И ако случайно не отговори на чувствата ти,споко.Ако тва ще те успокои-аз съм минавала през това.
Успех!

teenkopele
05-07-2006, 01:25
това, че са в един клас не трябва да те плаши :) даже и тези другите момчета, с които си ходила преди, да не са те запомнили с добро, не вярвам, че твойта любоф би се повлияла от тях ако наистина те харесва :wink: защото все пак чувствата не могат да избледнеят само заради чуждото мнение
най-добре не крий нищо, а му кажи и стискам палци да се съберете

И аз съм на същото мнение. :wink:

Krem4eto
05-07-2006, 11:13
Внимавай щом са най-добри приятели....може и да те харесва ама да се подиграе с теб заради приятеля му :(

sexy_macka
05-07-2006, 12:16
NIe nz dali imash shans,otide i sama go popitai,kaji mu tova koeto kaza na nas i shte rasberesh ;)
uspeh ! \:D/

barbito
05-07-2006, 14:49
am kad da ti pomogna bix ti kazala da ne ti pyka s koi si xodila ama znam 4e ti puka i to mnogo obqsni na a.....4e go xaresva6 i vij toi ko 6a ti kaje obi4am te moq malka princeso0o0o :smt007