PDA

View Full Version : 10 начина, за да разберем той ли е “единственият”



love_delight
05-06-2006, 20:47
Това може да случи за части от секундата. Привличане. Вълнение. Романтика. Но за повечето жени, които търсят “Единственият” играта на любовта е поредица от не спазени обещания и разрушени очаквания, в която съвсем скоро започваме да се чудим съществува ли той изобщо. А може би го познаваме, но не знаем че е той …

Ето няколко съвета, които биха могли да ви помогнат да разберете това ли е човека, за когото винаги сте мечтали.

* Изслушва ви. Преди мъжът да отвори сърцето си за вас, първо трябва добре да си отвори ушите. Според редица проучвания, ако мъжът до вас е заинтригуван от вашата особа и иска сериозна връзка, то той е доста добър слушател. И не ви слуша с едното ухо, докато с другото се опитва да следи мача, а е напълно отдаден на това, което сте решили да споделите с него.

* Чувствате се добре в компанията му и не се налага да си играете на котка и мишка. Връзката ви се развива съвсем нормално и не се налага нито една от страните да се прави на прекалено недостъпна и заета.

* Не се налага да правите компромиси със себе си. Ако сте с мъж заради когото се налага да се промените – то той не е за вас! Той трябва да ви кара да се чувствате прекрасно в кожата си, в дрехите си, с тази прическа и този цвят на косата. И най-вече трябва да приема решенията ви и да ги уважава.

* Имате му доверие. Когато вярвате на партньора си връзката ви буквално разцъфтява пред вас, а и пред околните. Тайната за доверието е в това да не очаквате от него да бъде перфектен, все пак и вие не сте.

* Той обогатява живота ви. Това, че сте влюбени само по себе си е голямо вдъхновение, което ви дава криле. Но не винаги е достатъчно. Мъжът до вас трябва и да ви подкрепя и насърчава в професионалната ви сфера, личната и духовната. Той трябва да знае, че това което е добре за вас, е добре и за него. И никога не бива да се състезава с вас.

* Той ви е приятел. Приятелството не се изгражда лесно. Но успеете ли да го постигнете, знайте че този човек или ще бъде ваш партньор до края на живота или ще стане част от вашите най-ценни добри приятели. Ако не успеете да запазите приятелски отношения дори и след евентуална раздяла, не се притеснявайте, това значи че той не е бил подходящ за вас.

* Грижи се за вас. Чрез думите и действията си той ви показва, че сте различна от всички останали жени в живота му. Демонстрира ви, че сте неговата кралица. Грижи се за вас. Държи на вас. Независимо дали ви помага в банята да си измиете косата, приготвя ви вечеря или ви масажира гърба, той ви показва че за него е привилегия да ви има в живота си.

* Имате допирни точки. Въпреки разликите в религията или образованието, ако имате допирни точки в начина на мислене всичко ще е наред. Но ако не можете да се разберете още в началото за някои дребни неща, не очаквайте връзката ви да бъде постлана с цветя. Това, че сте заедно не е достатъчно. Вие трябва да искате и да можете да растете заедно.

* Станете част от живота му. Едва когато се запознаете с родителите му, приятелите и колегите можете реално да прецените кой е той в действителност. Мъж със сериозни намерения сам ще поиска да ви направи част от живота си, и няма да има търпение да ви представи на най-близките си приятели. Ако човекът до вас ви крие и винаги умело се измъква когато отива да пие бира с колегите, със сигурност не е мъжът за вас.

* Жертва се за вас. Правилният мъж ще го възприеме като чест, а не като бреме. Независимо дали жертвата е скъпоценното му време, пари или услуга, вашият “единствен” ще ви ги предостави още преди да сте му ги поискали. И тогава можете да бъдете сигурни, че вие сте перлата в короната му.

И накрая, въпреки че тези съвети могат да ви помогнат да разпознаете човека за вас, те НЕ са основното. Не пренебрегвайте вътрешните си усещания. Ако шестото ви чувство ви казва, че той е Мъжът, не го отписвайте ако не кара нужната кола или не е с подходящият костюм. Опознайте го и разберете кой е той, и едва когато първоначалният трепет е отминал можете с уверена крачка да навлезете в духовния му свят, където ще намерите любовта усмихваща ви се насреща.

babi_girl
05-06-2006, 20:55
uau tva e gotino, mislq 4e 6te pomogne na mnogo hora! BRAVO =D>

Barbie
05-06-2006, 21:02
Principno zvu4i mn hubavo...no e prekaleeeeeno idealisti4no...i ne suvsem realno...edin muj moje naistina da se interesyva ot teb, i pak s ednoto uho da slu6a ma4a; moje mn da te obi4a i pak da ima nujda da si izliza sam s priqtelite si....vsi4ko e prekaleno subektivno i podobni naputstviq i na4i4ni za razpoznavane na "edinstveniq" v kraina smetka ne sa osobeno polozni :) no vse pak nqma lo6o da im se hvurli edno oko

love_delight
05-06-2006, 21:23
Principno zvu4i mn hubavo...no e prekaleeeeeno idealisti4no...i ne suvsem realno...edin muj moje naistina da se interesyva ot teb, i pak s ednoto uho da slu6a ma4a; moje mn da te obi4a i pak da ima nujda da si izliza sam s priqtelite si....vsi4ko e prekaleno subektivno i podobni naputstviq i na4i4ni za razpoznavane na "edinstveniq" v kraina smetka ne sa osobeno polozni :) no vse pak nqma lo6o da im se hvurli edno oko

Разбира се!
Ако някой създаде универсална рецепта за щастлива връзка .. ще натрупа цяло състояние. :wink:

belluci
05-07-2006, 07:37
Ami istinata e,4e moqta vruzka,ve4e 9 meseca e to4no s takuv 4ovek.I az ne znam zaslujila li sum i s kakvo takuv muj,za6toto tozi tip naistina sa malko i naistina zvu4i idealisti4no,no e fakt.Ne znam dali e idealnata mi polovinka,no vsi4ko tova koeto e opisano go ima i e taka i sum adski 6tastliva,vse edno ne sa minali 9 meseca,a edin den.Kara me da se 4uvstvam prekrasno i dori ponqkoga si mislq,4e moje bi toi me obi4a pove4e ot kolkoto az nego.Osven vsi4ko,sme adski dobri priqteli,vsi4ko si spodelqme,dori ne6tata koito ne kusaqt prqko drugiq,vinagi me slu6a,griji se za men,obgru6ta me s adski mnogo obi4,pravi kompromisi,imame si bezrezervno doverie,po4ti vsi4ko pravim zaedno i vruzkata ni ne se raznoobrazqva nasila,nqkoi da pravi umi6leno nqkakvi ne6ta,za da ne si omruzvame,prosto idva ot samo sebe si.Za sega nikakvi problemi ne sum imala s nego,estestvenmo drebni karanici e imalo,no rqdko,i se nadqvam i zanapred da e taka.Adski spokoen 4ovek e,ne me natovarva gram s ni6to,ne me ograni4ava...:) Taka 4e kazvam vi ima i takiva muje.Nikoi ne e perfekten i toi su6to,no v sravnenie s masata...prosto nqma kakvo da komentiram.Pojelavam na vsqka da sre6tne takuv 4ovek ako go iska:)

RoSsY88
05-07-2006, 08:58
е само аз ли не мога да намеря такъв човек... ](*,)

sometimes_
05-07-2006, 09:10
:shock: Съществува ли такъв мъж???

belluci
05-07-2006, 09:16
su6testvuva,oba4e tozi tip muje sa na iz4ezvane:)

black_dimond
05-07-2006, 10:42
i spored men e mn gotino i naistina 6e pomogne na drugite

SeXyTo_f
05-07-2006, 10:47
яко е! 8-[

Sunny_stz
05-07-2006, 10:53
Да,на из4езване са,но не само мъжете,ве4е трудно можеш да намериш 4овек,на когото да се довериш!А пък любов,трудно!

SeXyTo_f
05-07-2006, 10:58
Да,на из4езване са,но не само мъжете,ве4е трудно можеш да намериш 4овек,на когото да се довериш!А пък любов,трудно!
Абсолютно!

Chiana
05-07-2006, 11:08
Ехе якичко! Моето писинко отговаря на вс. Наистина и аз съм мн щастлива с него и мн си се обичаме. Ходим си от 8 месеца и това е човекът за мене! Не мога да си представя да погледна друг мъж или пък той друга жена... Той е единствен за мене и аз за него. Никога досега не бях изпитвала толкова светло и прекрасно чувство към някого! Нз мн бих искала да се омъжа за него ноо... да видим... :smt007 :smt060 :smt057

CVETELLINA
05-07-2006, 12:07
:shock: Съществува ли такъв мъж???амии дам,има и такива :P 8-[ това наистина е много готино, браво =D>

sexy_macka
05-07-2006, 12:13
as sm "dovolna" ot momcheto,koeto imam do sebe si,toi ne pritejava duma po duma fsichki kachestfa no ima ot fsqko po-malko + oshte nqkoi ;)
Toi za men e eidnstfen,makar che kakto fseki znae nikoga ne se znae koga shte ni rasocharovat ;)

Heaven_inhabitant_f
05-07-2006, 12:37
Моето момченце ги има всички тези качества + още много много повече,как да не го обичаш :) :smt007

Krem4eto
05-07-2006, 12:39
Ей това съм го чела някъде!Мммм мисля,че когато разглеждах един форум...

05-07-2006, 16:01
za tova se nau4ete da ocenqvate tova koeto imate!v momenta pove4e ot vsi4ko iskam da zadurja moeto slun4ice!iskam da sme zaednoi da se obi4ame,no toi ima nqkakvi sumneniq v men :( iskam ne6tata mejdu nas da se opravqt...i dano sme zaedno o6te dulgo...toi ozna4ava stra6no mn za men

POLA^_^
05-07-2006, 20:08
Никога не съм вярвала,че ще намеря "ЕДИНСТВЕНИЯ" и след акто прочетох тая темичка си мисля,че наистина няма такива мъже/момчета!

penywise
05-07-2006, 22:31
Перфектната жена:

ниска, тъпа, с плоска глава, малки ръчички и детски манталитет...

ниска да може да ти прави свирки права, да можеш да си слагаш бирата на главата и, тъпа, за да не говори много-много, в малките ръчички всичко изглежда голямо... а децата каквото видят бързат да си го сложат в устата...
ИДЕАЛНО!

Не друго... ма ме изнерви - а бе някоя от вас да не би да има златна п*тка, или света да се върти около нея???

В изброените горе неща ВИЕ сте център на вниманието нон-стоп! Все "перфектния" да се съобразява САМО с вас... :roll: [-(

Ай се бЕгайте... докато го чаката тоя ще...
Бе ето ви направо снимка на жените, чакащи "ПЕРФЕКТНИЯ МЪЖ"

http://www.mbgrg.org/images/WaitingForPerfectMan.jpg

FikyScHetOo
05-08-2006, 07:41
Мерси, това е нещо хубаво и май ще ми помогне... ;-) :-) :-)

R0lfc0pter
05-08-2006, 08:05
мм добро е

05-08-2006, 08:11
Перфектната жена:

ниска, тъпа, с плоска глава, малки ръчички и детски манталитет...

ниска да може да ти прави свирки права, да можеш да си слагаш бирата на главата и, тъпа, за да не говори много-много, в малките ръчички всичко изглежда голямо... а децата каквото видят бързат да си го сложат в устата...
ИДЕАЛНО!

Не друго... ма ме изнерви - а бе някоя от вас да не би да има златна п*тка, или света да се върти около нея???

В изброените горе неща ВИЕ сте център на вниманието нон-стоп! Все "перфектния" да се съобразява САМО с вас... :roll: [-(

Ай се бЕгайте... докато го чаката тоя ще...
Бе ето ви направо снимка на жените, чакащи "ПЕРФЕКТНИЯ МЪЖ"

http://www.mbgrg.org/images/WaitingForPerfectMan.jpg

hahahahahhahahahahahahahahahahhaha padna :smt043 padnah na zemqta ot smqh (stava duma zaradi pic-a ). Ina4e napisanoto ot avtora e verno i go podkrepqm s 2 race

Heaven_inhabitant_f
05-08-2006, 14:44
Перфектната жена:

.......




Теб от много време съм те забелязала какъв си,типичен избивач на комплекси,които мисли,че е много оригинален с простотията си и че знае всичко за жените и живота.
Да знаеш тия неща по-горе са НАЙ-МАЛКОТО,което един мъж трябва да направи за една жена,ако наистина държи на нея!
Ти си нямаш приятелка нали? НОРМАЛНО ДА ТИ КАЖА! Вземи се замисли,защо е така. За една връзка са нужни 2ма и ако твойте са се разпадали,да знаеш,че не може да търсиш вината САМО В МОМИЧЕТО! Както повикало такова се обадило нали знаеш и ако си мислиш,че като подариш няколко розички(даже и с колко бяха-101 ли) можеш "да си купиш" добро,мило,нежно гадже,което да те разбира и да подкрепя ,тогава ще ти кажа само ПОКАСНИ!

penywise
05-08-2006, 15:13
Перфектната жена:

.......




Теб от много време съм те забелязала какъв си,типичен избивач на комплекси,които мисли,че е много оригинален с простотията си и че знае всичко за жените и живота.
Да знаеш тия неща по-горе са НАЙ-МАЛКОТО,което един мъж трябва да направи за една жена,ако наистина държи на нея!
Ти си нямаш приятелка нали? НОРМАЛНО ДА ТИ КАЖА! Вземи се замисли,защо е така. За една връзка са нужни 2ма и ако твойте са се разпадали,да знаеш,че не може да търсиш вината САМО В МОМИЧЕТО! Както повикало такова се обадило нали знаеш и ако си мислиш,че като подариш няколко розички(даже и с колко бяха-101 ли) можеш "да си купиш" добро,мило,нежно гадже,което да те разбира и да подкрепя ,тогава ще ти кажа само ПОКАСНИ!

Да ПОКАСНА.... ще поКасна бе няма проблеми :::
Ъм... познаваме ли се? Избивач на комплекси, очевидно знаеш за всичките ми връзки до тук, какъв край са имали и естествено сега дали имам гадже... бе да не се познаваме верно :smt017

А тук мога да си пиша абсолютно и каквото си пожелая :)
Допада ми факта, че никога няма да ме познаваш лично, за да разбереш дали си права \:D/

А ти ако не беше толкова... повърхностна щеше да разбереш "иронията" в поста ми... както виждаш съм сложил цяла картинка специално за случая 8-[

А ето ти истинското ми мнение по темата - това ТРЯБВА да бъде един мъж... това дори е минималното, което той трябва да "даде" на момичето, което обича...
останалото мисля да запазя за себе си... както казах - не настоявам ме опознавате, или харесвате :)

Надявам се си доволна и щаслива :smt008

ht_7j
05-08-2006, 15:18
I sled tolkova "polezni" syveti, nakraq pak se vyrnahme na "doverete se na 6-toto si chuvstvo...I kakyv beshe smisylyt???

Verliebt_Maedchen
05-08-2006, 20:51
na men tova mi pomogna.... da usetq 4e trqbva da sk1sam s nego :cry: mn mi se natrupa a kato pro4etoh tova...o6te 1 p1t razbtah.10x vse pak. i dano vie gi izpitvate tezi ne6ta...v prod1ljenie na 1 godina i az gi izpitvah...no ot 7 meseca ne e taka :roll:
mai e vreme da iztriq podpisa si...no ne ... iskam da stoi.....