PDA

View Full Version : Помогнете за един телефон



Gabsi-t0
05-06-2006, 21:49
Значи днес си купих ново телефонче Samsung X660 и проблема ми е че незнам как да си използвам инфраред-а а много искам да си прехвърля едни мелодийки от Soni Ericson сори за неправилното изписване,та ако някой може да ме светне да го направи щото съм мн зле,а и моля без забележки!!!Благодаря на тези които ще ми помогнат!!

favor_91
05-06-2006, 22:06
еми то е простичко...начи влизаш в "настройки" и търсиш свързване :wink: намирач инфра ред и му даваш активираи и си готова :)

05-21-2006, 14:57
Значи днес си купих ново телефонче Samsung X660 и проблема ми е че незнам как да си използвам инфраред-а а много искам да си прехвърля едни мелодийки от Soni Ericson сори за неправилното изписване,та ако някой може да ме светне да го направи щото съм мн зле,а и моля без забележки!!!Благодаря на тези които ще ми помогнат!!
аз пък тогава си изгубих същия такъв телефон.Моят беше червен а такива има само 3 в София защото не е купен от БГ.Все още не мога да го прежаля :( .Той е рекламен и е с емблемата на "водафон". Дали ще стане чудо и ще си го намеря ..........

05-21-2006, 14:59
а отностно инфрареда на тази марка телефони,можеш да го използваш само ако прехвърляш информация от същата марка