PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да го покоря ?!



Bedna du6ica
05-06-2006, 21:08
zdr mnogo sam ot4aqna haresvam edno mom4e adski mnogo ne spiram da mislq za nego a toi nikvo vnimanie maina .... kak do mu prevlika vnimanieto i kak da mu zema uma?! pomognete 8-[ mi molq vi

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

DeSsY`
05-06-2006, 21:19
Еми като начало познавате ли се? Ако не се познавате, се запознай с него и така. Но ако те познава и ти не обръща внимание, изобщо не се занимавай с него, защото явно не изпитва нищо към теб. O:)

LP_girl_14
05-07-2006, 09:25
Ми...покажи му с поведението си че изпитваш нещо към него,прекарвай повече време с него,опознай го добре,флиртувай с него,провокирай го,научи се да използваш качествата си в твоя полза и да залагаш на чара си.Опитай се,пък квото излезе :wink:

black_dimond
05-07-2006, 10:38
mi az sum mn luda i vinagi izpadam v str6no sme6ni i interesni istori pred mom4etata koito haresvam taka 4e moje da probva6 i ti tozi podhod napravi ne6o ludo s koeto da mu privle4e6 vnimanieto

SeXyTo_f
05-07-2006, 10:40
Ми...покажи му с поведението си че изпитваш нещо към него,прекарвай повече време с него,опознай го добре,флиртувай с него,провокирай го,научи се да използваш качествата си в твоя полза и да залагаш на чара си.Опитай се,пък квото излезе :wink:
точно така!

sexy_macka
05-07-2006, 12:25
Zaglavieto i voubshte iskasvaneto ti spored men sa malko tupichi "Kak da go pokorq" ta toi da ne e nqkuf vruh i toi e chovek i toi si imameki chasti...nameri gi i deistfai ... Ne go "pokorqvai" prosto mu pokaji che imash chufstfa km nego...
YcneX \:D/

Krem4eto
05-07-2006, 12:44
Бъди интересна,разсмивай го и ти се смей...УСПЕХ!

ne6i4
05-07-2006, 14:08
mi ako se ne se poznavate se zapoznaite!kato za nachalo mu kaji pokaji a ako ne uspee da razbere namecite ti mu go kaji!kaji che izpotvash nakakvi chuvstva! [-X ne biva da se zatvarqsh v sebe si!ako ne se poluchi nishto izlizai s priqteli!uspex :smt023

Devilsplaymate
05-07-2006, 14:10
Говорете колкото се може повече . Винаги го заговаряй . След време кафенце това - онова и така.

maldini
05-07-2006, 19:21
zdr mnogo sam ot4aqna haresvam edno mom4e adski mnogo ne spiram da mislq za nego a toi nikvo vnimanie maina .... kak do mu prevlika vnimanieto i kak da mu zema uma?! pomognete 8-[ mi molq vi

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Трябваше повече да уточниш обстановката примерно колко често го

виждаш откъде го познаваш-дали е от твоя клас или твойто училище

или пък го познаваш от квартала си!Но все пак аз ще се опитам да ти отговора

еми опитай се да общуваш с него малко повече и му помагай в трудни ситуации

Мачоу
05-10-2006, 01:58
Е па как ше му грабнеш вниманието само с мисли?Он да не е телепат,че да те знае какво мислиш?Мое да леко срамежлив и да сака ти да почнеш първа \:D/ .У майнатаун уж сте печени,па акъло ви ич не бачка ](*,)