PDA

View Full Version : Syrbej okolo anusa



05-06-2006, 21:20
Zdraveite!Imam syrbeji okolo anusa,bez da imam pypk ili obrivi ili neshto podobno.Sex bez prezervativ ne sym pravila,ako nqkoi znae kakvo moje da e-neka pishe.Blagodarq!

DrSmurph
05-06-2006, 22:56
HEMOROIDI! Mii si zadnika mnogo redovno!

Jessika_MG
05-07-2006, 20:44
Ako ne drugo, pone higiena !!!!!!!!!!

05-07-2006, 21:11
Miq si zadnika mn redovno,predstavete si!Izpolzvam mokri kyrpi4ki sled vsqko hodene do toaletna,ne sym nqkakva myrla!A hemoroidi kak se lekuvat?

DrSmurph
05-07-2006, 22:19
S promiana v rejima i nachina na jivot. I v zavisimost ot stepenta im - s lekarstva predpisani sled suotveten pregled. Za sega bih preporuchal da ogranichish analnia seks!

dr. pesho
05-08-2006, 10:41
Междо другото може да са хемуроиди, който се лекуват само с добра хигиена и със времето...
Не използваи сапун.

BeHuTo_91
05-09-2006, 21:39
abe hemoroidite bolqt a ne syrbqt we.... ne pla6ete momi4eto. :evil:

DrSmurph
05-09-2006, 22:21
Хемороидите първо почват да сърбят след това ако не им се обръща внимание да болят! И стига давахте акъл като не разбирате!!!!!!!!

batkodoki
05-11-2006, 12:08
мдам. възможно е да са хемороиди. а може да е и реакция точно на козметичен продукт - "кърпичките" или някакво миещо средство. или праха с който переш бельото. или материята и багрилата на самото бельо. смени ги с неутрални "бебешки" такива и виж дали проблема ще продължи. тези турски боклуци по магазините често водят да такива неприятности.

05-13-2006, 13:05
A moje li da mi kajete ima li nqkakvi vidimi belezi,ili neshto podobno,okolo anusa,ako imash hemmoroidi?Ako znaete kakvi-opishete molq.Blagodarq za prednite mneniq:)

teenkopele
05-13-2006, 15:00
Почеши го с нещо. :mrgreen:

:arrow: Сериозно...отиди на лекар. :wink:

ludata_16
05-13-2006, 15:04
hei hei hei mii si gazeto bez sapun pone 2 na den ograni4avai se sas sexa otzat i neka mine izvestno vreme ako ne mine bqgai na lekar :roll:

bimbo
05-15-2006, 04:53
Първо няколко въпроса:
Имаш ли запек?
Ходиш ли редовно до тоалетната?
Какво бельо носиш (вид и материя)?
От колко време са сърбежите?
Постоянно ли те сърби или забелязваш засилване и намаляване на сърбежа при определени обстоятелства?
Имаш ли някакви гинекологични проблеми - гъбички, възпаления?

Изобщо не е сигурно, че сърбежите се дължат на хемороиди. Много е възможно да се потиш повече на това място (особено пък ако прекарваш много време седнала и носиш бельо от изкуствени материи), което създава благоприятна среда за развитието и размножаването на гъбички, лишеи и всякакви такива гадове. Най-добре отиди на лекар, тук никой нищо не може да ти каже със сигурност, най-много да те объркаме още повече. Не поставям диагнози, просто ти казвам някои възможности, за които се сещам.

"Доктор" Смърф, мислиш ли че е коректно да лепваш диагнози на базата на няколко изречения? Със същия успех можеше да и кажеш, че има глисти. Айде не се самозабравяй и не злоупотребявай с наивността и липсата на опит на децата, които пишат в този раздел с надеждата някой да ги насочи към решение на проблемите им!

05-15-2006, 11:09
Zna4i v otgovor na prednoto mvenie-syrbejite mi sa dosta otdavna;nqmam nqkakvi vyzpaleniq v tazi oblast,nqmam nqkakvi po-osbeni oplakvaniq ot roda nq seriozno bqlo te4enie,gybi4ki,infekcii,v graznicite na normalnoto si e.Ami za beljoto-kakvo da kajaznam,4e tova e nai-loshata kombinaciq-prashki ot izkustvena materiq,v posledno vreme se staraq da nosq pamu4ni bikini,zashtoto zabelqavam,4e ima nqkakvo podobrenie ot materiqta,v msisyl,4e s nqkakva danttela ili enshto ot toq rod e syvsem zle.Blagodarq za mnenieto,i samo da kaja,4e ne sym syvsem detence,prosto iskam da se dopitam i do mnenieto na dr hora:)Oshte vednyj-mersi :)

05-15-2006, 11:11
A otnostno hodeneto do toaletna-hodq si vseki den,zapek ne pomnq otkoga ne sym imala,vyobshte v tova otnoshenie ne moga da se opla4a.A sym zabelqzala i po-intenzivno,nz kak da go nareka-izpotqvane v tazi oblas.

batkodoki
05-15-2006, 21:14
темата е изчерпана.

виж по-горе.

ще пратя всеки студент на ликвидация еднозначно диагностицирал нещо си при тая клиника в тази възрастова група. [-X

05-21-2006, 22:09
"ще пратя всеки студент на ликвидация еднозначно диагностицирал нещо си при тая клиника в тази възрастова група. "
kakvo se opita da kajesh?ako moje da obqsnish,molq