PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да ме заобича отново ?



barbito
05-06-2006, 21:22
xaresvam mn.1 mom4e,xodixme 1 sedmica ama se kriexme 6tot negoviq nai-dobar priqtel me xaresva i ..........kakto i da e predi men toi xode6e s edno momi4e6 godini!sega toi me zarqza a ne xodi s nikoi i postoqno me pita koi xaresvam?
kak da go nakaram da me obi4a otnovo? :cry:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

ProstoAz
05-06-2006, 21:29
Защо да те ЗАОБИЧА ОТНОВО? Ти мислиш ли, че той някога те е обичал и че въобще може да те е заобичал за толкова кратко време след толкова дълга връзка?

jadna_za_lubov
05-06-2006, 21:33
zdravei princeso =P~ az mnogo ne moga da ti pomogna mila za6toto nali i az go haresvah...no moga da ti kaja kakvo moje da ti dade gosho kvo maina...ni6to toi ve4e e propadnalo mom4e ostavi go molq te ti si mi mnogo dobra priqtelka i iskam da si 6tastliva...slu6ai razuma si nai ve4e toi nikoga ne luje a sam sigurna 4e toi ti kazva da ne si s nego...dori i da si sama znai 4e vinagi 6te bada do teb i moje6 da si popla4e6 na ramoto mi...

Krem4eto
05-07-2006, 10:36
xaresvam mn.1 mom4e,xodixme 1 sedmica ama se kriexme 6tot negoviq nai-dobar priqtel me xaresva i ..........kakto i da e predi men toi xode6e s edno momi4e6 godini!sega toi me zarqza a ne xodi s nikoi i postoqno me pita koi xaresvam?
kak da go nakaram da me obi4a otnovo? :cry:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Може да е тръгнал с теб,за да забрави момичето от миналата му връзка :( Сори ама аз така мисля :(

Sunny_stz
05-07-2006, 11:10
Защо да те ЗАОБИЧА ОТНОВО? Ти мислиш ли, че той някога те е обичал и че въобще може да те е заобичал за толкова кратко време след толкова дълга връзка?

ДА!!!Смяташ ли 4е те е оби4ал и знаеш ли какво озна4ава това!???Мисля 4е не си струва да си с това мом4е!Явно само те е използвал!Можеш да си намериш друг ,които наистина да те цени,може сега да ти е трудно ,но ще го осъзнаеш!

sexy_macka
05-07-2006, 12:18
^npocTo^a3^f^ Пуснато на: 07.05.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Защо да те ЗАОБИЧА ОТНОВО? Ти мислиш ли, че той някога те е обичал и че въобще може да те е заобичал за толкова кратко време след толкова дълга връзка?

Mn dobur vupros...
Fseki kazva oshte ot 1iq den kogato trugne s nqkoi "obichm te" tfa ne znachi che go chufstfa i...Sus sigurnost ne go chufstfa....

He3HauKa
05-07-2006, 14:28
Shto si mislish che te e obichal nqkoga ?Hodi li ste 1 sedmica.... pita te koi haresvash .. ti imash li poveche ot 12 godini,znaesh li vaobshte kakvo e lubov ?! :smt019

LP_girl_14
05-07-2006, 14:55
Една голяма любов като тази която той е изпитвал към предишната му приятелка не може да се изтръгне за 1 седмица.Според мен той те е използвал за средство като отчаяно си е мислил че ще може да забрави бившата с теб,но като се е осъзнал че не може това да стане е поискал да се разделите...Няма как да го"накараш" да те заобича.Това не става на сила.Момчето сигурно е наранено и му трябва време за да преживее предишната раздяла.Докато това не стане едва ли ще е готово за нова и сериозна връзка...

Lovebaby
05-14-2006, 17:32
xaresvam mn.1 mom4e,xodixme 1 sedmica ama se kriexme 6tot negoviq nai-dobar priqtel me xaresva i ..........kakto i da e predi men toi xode6e s edno momi4e6 godini!sega toi me zarqza a ne xodi s nikoi i postoqno me pita koi xaresvam?
kak da go nakaram da me obi4a otnovo? :cry:

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Може да е тръгнал с теб,за да забрави момичето от миналата му връзка :( Сори ама аз така мисля :(


Мхм .. и аз така мисля ..