PDA

View Full Version : smisala?



05-07-2006, 00:12
Iskam da vi popitam b kakvo namirate 6tatieto v toq 6iban jivot?Ima li 6tastie i kade e to?Za kakvo jiveete..ima li za kakvo vob6te?Neznam dali ima yakava tema ama az li4no v4e ne namiram osnovanie i mn se zamislqm za kakvo prodaljavam ova sa6testvuvane

skate_warrior
05-07-2006, 00:14
Еми... живота е гаден , после умираш ;)

hamilcar
05-07-2006, 00:37
Има толкова много неща които искам да направя.Даже не знам дали 1 живот ще ми стигне,но се навявам да успея.

ycMuBkaTa
05-07-2006, 00:42
Понякога като ми се насъбере много и ме налегнат черните мисли си втълпявам, че няма смисъл. Обаче всъщност има и то голям. Най-малкото е да се събудя сутрин и да видя човека, който обичам да спи като бебе до мен.
Като се замисля само колко хора напускат този свята ей така...без причина или от болест и си казвам каква щастливка съм и само и колко е пълен живота ми, как трябва да благодаря за всеки един миг.

MorTi6a
05-07-2006, 00:51
mejdudruugoto tova bqh az..ami kakvopravim ako nqmame liubim 4ovek i edin den se sabudi6 i razbere6 4e nqma na na koi da raz4ita6?

ycMuBkaTa
05-07-2006, 01:03
Имаш :!:
Винаги можеш да разчиташ на себе си. Вярно, че е трудно да си сам. Просто се нуждаеш от някой друг като спасителен пояс, да се хванеш за него и да не го пускаш, но все пак човек се ражда сам. Той трябва да се учи да бъде с другите. Т.е. напълно възможно е да оцелее и сам. Винаги трябва да намираш смисъла в живота.
Не ти трябва непременно любим човек. Можеш да бъдеш щастлив и със семейството и с приятелите.

teenkopele
05-07-2006, 02:10
Понякога като ми се насъбере много и ме налегнат черните мисли си втълпявам, че няма смисъл. Обаче всъщност има и то голям. Най-малкото е да се събудя сутрин и да видя човека, който обичам да спи като бебе до мен.
Като се замисля само колко хора напускат този свята ей така...без причина или от болест и си казвам каква щастливка съм и само и колко е пълен живота ми, как трябва да благодаря за всеки един миг.

Аз съм на същото мнение. :)

SEXtreme
05-07-2006, 06:08
Хм....аз живея за живота :) Живея, защото искам да разгледам света, искам да успея, искам да отгледам хубави и умни деца, искам да си имам готин мъж, искам да стана известна :oops: , искам с най-добрата ми приятелка да напраим 40-50 години приятелство и какво ли още не. Един живот няма да ми стигне, а да не говорим за един пост :)

Dr. Kazimbutt
05-07-2006, 10:32
Най-малкото е да се събудя сутрин и да видя човека, който обичам да спи като бебе до мен.
И какво? Ти живееш за него, така ли? Човек не живее за другите, а за себе си. Затова се раждаме и умираме сами.

Аз живея, за да се развивам като личност.

EvaneScence_f
05-07-2006, 11:38
jivota vinagi ima smisyl...prosto vseki trqbva da otkrie svoq smisyl,bilo to za liubim 4ovek ili za nqkakva svoq kauza, za me4ta...ako vseki den pomislqme pone vednyj nad tozi vypros i namerim po o6te edna pri4ina da jiveem 6te6e da e po-lesno,no...smisyla na jivota e v samiq jivot...nie go jiveem za da umrem,nali,vseki umira...no i vseki moje da izjivee jivota si po-pylnocenno...i na men jivota ne mi e napylno qsen,dori izob6to ](*,) ](*,) ](*,) no pyk sym si kazala,4e 6te si go izjiveq kakto moga... :)

SeXyTo_f
05-07-2006, 11:52
Напоследък по много форуми гледам,че пише:`Животът няма смисъл,искам да умра,защо съм се родил/а...`
Ок де,тогава защо действително сме се родили?...няма случайни неща,поне аз така мисля..http://mania.forumup.com/images/smiles/snork_skep.gif
Аз лично мисля,че човек се ражда,за да извърви своя `житейски път`,да осъществи мечтите си,да усети вкуса на живота..най-просто казано...

MorTi6a
05-07-2006, 12:29
Ок де,тогава защо действително сме се родили?...няма случайни неща,поне аз така мисля..
mmda nqma slu4aini ne6ta..no vapreki tova za kkavo sme se rodili kakav e smisala?Prosto v edin do sega vinagi sam imala nkakv celi i ambicii no v edin moment kogato se osaznae6 4e ne moje6 da napravi6 ni6to 4e ne moje6 da postigne6 tova koeto iska6 i se ot4aiva6.Prosto ve4e se izmorih da gonq nqkakv celi i ambicii jiveq ei taka a tova ne mi haresva za6toto nqma nikakav smisal.shte kajete mi nameri si novi celi no..ne e tolkova lesno

teenkopele
05-07-2006, 12:36
ето го смисъла на живота...

http://img.ircimages.com/ircimages/3/8/38d0d6e6aeccd14d5ed1483b94cb49d3.jpg

Страшна снимка \:D/ ! Много ме кефи, особенно резултата на телевизора! :mrgreen:

SeXyTo_f
05-07-2006, 15:33
Ок де,тогава защо действително сме се родили?...няма случайни неща,поне аз така мисля..
mmda nqma slu4aini ne6ta..no vapreki tova za kkavo sme se rodili kakav e smisala?Prosto v edin do sega vinagi sam imala nkakv celi i ambicii no v edin moment kogato se osaznae6 4e ne moje6 da napravi6 ni6to 4e ne moje6 da postigne6 tova koeto iska6 i se ot4aiva6.Prosto ve4e se izmorih da gonq nqkakv celi i ambicii jiveq ei taka a tova ne mi haresva za6toto nqma nikakav smisal.shte kajete mi nameri si novi celi no..ne e tolkova lesno
kogato biv6ia me zarqza...izvednuj vsi4ko ruhna...nqma6e smisul da jiveq..ама просто се осъзнах...и тва ми е мотото:
живея всеки ден сякаш е последен....,защото не е гаранция че ще дойде утрешния ден...тва е много е мнение...и за това живея...за да опитам от всичко по равно...

Devilsplaymate
05-07-2006, 15:49
Заради мечтите си . Заради идеалите си . Заради близките си . Да , живота е гаден , знам . Но както е казал Мърфи "Усмихвай се ... утре ще е по-лошо" :-D