PDA

View Full Version : Red Hot Chilli Pepers - Dani California



Estranged
05-07-2006, 02:44
Става въпрос за клипа на песента, напоследък адски много го въртят по VH1 Hits. Предполагам че има доста хора, които са го гледали.
Сега.. Много ме кефи тоя клип. Незнам дали го възприемате като злобен бъзик или не, но според мен представя много добре групите. Разпознах Elvis Presley, Elton John, Aerosmith, Kiss, Nirvana, Prince, Marylin Manson, Twisted Sister... Въпросът ми е за две неща:
1. Коя е групата със странните цветни дрехи, чиито вокал е облечен в бяло палто и има черно-бели очила и бяла кърпа на главата? Баща ми вика че са Гънс, но той нали не разбира, а и няма как да са те, защото само вокалът напомня. Другите нямат нищо общо.
2. Коя е групата, която дават в последните сцени? Мен ми напомня съвсем бегло на Ozzy Osbourne, но пак не прилича адски много. Тоя бунтарски стил... Тц...

Medicated Angel
05-07-2006, 11:26
Ъми аз разпознах също Sex Pistols,там където вокалът си чекни устата,също както Johnny Rotten :-D
А да и ония Franz Ferdinand,а пък Marilyn Manson къде е? :-k

Estranged
05-07-2006, 13:49
Ъми аз разпознах също Sex Pistols,там където вокалът си чекни устата,също както Johnny Rotten :-D
А да и ония Franz Ferdinand,а пък Marilyn Manson къде е? :-k

Еми мисля че тоя с бритона върху лицето. Гримът е като на вокала, а и другите изпълнители адски много приличат, въпреки че в Мерилин Менсън двамата китаристи са руси (или боядисани)

Medicated Angel
05-07-2006, 14:37
Ъми аз разпознах също Sex Pistols,там където вокалът си чекни устата,също както Johnny Rotten :-D
А да и ония Franz Ferdinand,а пък Marilyn Manson къде е? :-k

Еми мисля че тоя с бритона върху лицето. Гримът е като на вокала, а и другите изпълнители адски много приличат, въпреки че в Мерилин Менсън двамата китаристи са руси (или боядисани)
Да именно ... според мен това са няква друга група,а не Мерилин Менсън :roll: :smt102

05-07-2006, 17:32
Ъми аз разпознах също Sex Pistols,там където вокалът си чекни устата,също както Johnny Rotten :-D
А да и ония Franz Ferdinand,а пък Marilyn Manson къде е? :-k

Еми мисля че тоя с бритона върху лицето. Гримът е като на вокала, а и другите изпълнители адски много приличат, въпреки че в Мерилин Менсън двамата китаристи са руси (или боядисани)
Да именно ... според мен това са няква друга група,а не Мерилин Менсън :roll: :smt102
Абе смешни сте бе. Как може да сбъркате великите и неповторимите МИСФИТС с тая жалка утрепка Мерилин Менсън?!?!?
http://graphics.ink19.com/issues/october1999/covers/misfits.jpeg
Ако не беше тая група нямаше да видите нито гънс, нито металика, нито чили пепърс, нито която и да било известна метъл, пънк, рок или хардкор група!

Moderated by Tiffany
по точка 2 от правилника.

midnight...
05-07-2006, 18:21
в клипа има едни дето много приличат на куин или по-точно има някой като фреди меркюри...поне на мен така ми се струва :-s