PDA

View Full Version : a kade da q ostavq????



05-07-2006, 08:36
zdr, imam edin malak problem.Zn4i v cikal sam i utre kato otida na daskalo trqbva da si ostavq prevrazkata nqkade. No az sam s dakni i qke bez djobove. Imate li idea kade moje da q ostavq, i da ne se zabelqzva?

ProstoAz
05-07-2006, 08:39
Остави си я в раницата, а когато ти потрябва помоли някоя приятелка да я поноси в джоба си по път за тоалетната! :wink:

05-07-2006, 08:53
Остави си я в раницата, а когато ти потрябва помоли някоя приятелка да я поноси в джоба си по път за тоалетната! :wink:
10x za saveta, no mai trqbva da si nosq ranicata postoqnno s mene, nqkoi da ne q prebarka :mrgreen:

05-07-2006, 08:58
Остави си я в раницата, а когато ти потрябва помоли някоя приятелка да я поноси в джоба си по път за тоалетната! :wink:
10x za saveta, no mai trqbva da si nosq ranicata postoqnno s mene, nqkoi da ne q prebarka :mrgreen: nqma koi da ti burka v 4antata. I az sum v cikul i imah prevrazka v 4antata i nikoi ne razbra 4e e tam :)

ProstoAz
05-07-2006, 09:17
Е, и да я пребъркат голяма работа! Нормално е момиче винаги да си носи превръзка за всеки случай - било то специално за нея или за да услужи на някоя приятелка.
И също така и на мен в 8ми клас ми бяха взели раницата (по погрешка ест. - мислеха си, че е на едно момче от моя клас) и хбаво я бяха преровили и бяха открили една превръзка и...нищо...какво толкова? :lol:

05-07-2006, 09:26
Е, и да я пребъркат голяма работа! Нормално е момиче винаги да си носи превръзка за всеки случай - било то специално за нея или за да услужи на някоя приятелка.
И също така и на мен в 8ми клас ми бяха взели раницата (по погрешка ест. - мислеха си, че е на едно момче от моя клас) и хбаво я бяха преровили и бяха открили една превръзка и...нищо...какво толкова? :lol:
10x za saveta, mn si mila. \:D/