PDA

View Full Version : Въпроси по време на секс , разговор



Въпросчеееее
05-07-2006, 09:18
Много ми е интересно какво точно трябва да се говори по време на секс , разговор ест. не може само да се малчи! Споделете вашия опит , случки интересно ми е , па и да ми помогнете как да се държа на първия път.

Определени фразички , думички , ако момичето с което си го обичаш или ако не ти е толкова близка ( не го обичаш ) различни варианти.

Не видях да има такава тема ако е имало извинявам се най искренно!!!

Благодаря!

05-07-2006, 09:24
докато го правим с пряителката ми само се базикаме. НЯкви такива шегички си хвърляме, но това е докато не ни стане хубаво. Като почнем вече супер много да се възбуждаме и мълчим и само дишаме , защото не можеш да говориш ;)

Stasi`f`
05-07-2006, 09:27
Nqma opredeleni neshta,koito trqbva da kazvsh po vreme na seks.Pravi i kazvai tova,koeto ti idva otvutre!Vajnoto e da si istinski

Chiana
05-07-2006, 09:31
Еми най-вече си казваме:" обичам те " .Това постоянно.
питаме се: как ти е, това харесва ли ти онова харесва ли ти, как искаш по-бързо.. по-бавно...
понякога пък си говорим мръсотии от рода чукай ме мн ми е яко ала бала... понякога описваме разни фантазии... понякога говорим какво точно изпитваме
или пък като ни писне и го обръщаме на разговор или си палим цигарка :) докато го правим.. за лигавнята :lol: ама ние сме си мн близки и всичко можем да си кажем...
нз вчера например се скарахме и исках да му се извиня... ама нещо не ми стигна въздуха :lol:

`Death`Whore`
05-07-2006, 09:37
Когато ми е яко, често крещя "О, да!" или "Обичам те!"...но чак разговори..

sometimes_
05-07-2006, 10:17
Оо ние си водим цели разговори, от рода на:
-Иначе ваще как са?
-Ми добре са, а ваще?
:-D
Базикам се.

05-07-2006, 10:21
Vikam i nadupi ve4e de! :lol:

gogo___974763423
05-07-2006, 10:22
eto kakvo ne e prepora4itelno da kazvame po vreme na seks

http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=article&sid=62

^KaSiDi^
05-07-2006, 12:19
chesno kazano az ne moga da govorq mn mn :P max da sheptq kratki frazi ot roda na " oooo daaa","po byrzooo" i dr ei takiva,inache da zavyrja nqkakav razgovor po vreme na sex ....ne vqrvam da uspeq :D