PDA

View Full Version : Moderated: Възможно ли е да ми закъснява, заради антибиотици



05-07-2006, 09:51
С гнойна ангина съм , но това съвсем не е проблемът .... преди да се разболея правих секс и се получи малко гафче , та въпросът ми е възможно ли е цикълът да ми закъснява от антибиотиците и витамините , които взимам или трябва да отида и да си взема тест... понеже аз съм почти убедена , че възможността да съм бременна е минимална :?:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

DrSmurph
05-07-2006, 10:39
правих секс и се получи малко гафче
И защо да е минимална вероятността за бременност и какво е гафчето?

Разбира се че може да ти закъснява поради ангината, но е малко вероятно заради антибиотика да ти се случи подобно нещо!

05-07-2006, 10:56
правих секс и се получи малко гафче
И защо да е минимална вероятността за бременност и какво е гафчето?

Хм, "гафчето" беше, че когато започнахме той си го вкара няколко пъти без презерватив .... но всичко беше само за 10-тина секунди и след това си продължихме със...

DrSmurph
05-07-2006, 11:06
to i edno vkarwane stiga za da stane gafa. Ti si poznavash partniora i znaesh nai-dobre kakvo moje da se e sluchilo.

eti4ka_87
05-07-2006, 14:09
po4ti vinagi kogato piq antibiotik,mi zakusnqva.Taka 4e e napulno vuzmojno da e ot antibiotika,no 6tom ti samata kazva6 4e e imalo nqkakuv gaf,ne znam proveri si za da ne sujalqva6 kato stane prekaleno kusno.