PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Остави ме заради най-добра приятелка !



Angel_eyes
05-07-2006, 11:15
Значи в общи линии,момчето което обичам,ме остави заради най-добрата ми приятелка.С него ходим около година,и преди 2 месеца го запознах със фр ми.Лафеха си всеки ден,бяха добри приятели и всичко беше много хубаво,докато един ден в училище не прочетох в телефона на фр ми,смс от гаджето ми,в който пишеше:"Какво ще правим по нашия въпрос,да заебавам ли мойта?".При което незнах как да реагирам говорех с него,той ми каза,че я харесва,но неможел да остави мен,защото ме бил обичал.В интерес на истината вече не му вярвам,а и ми е гадно,защото приятелката ми,му се натиска постоянно,вече незнам какво да правя ](*,) ,той ми каза,че дори да го оставя,няма да се отърва от него!Ако някой може да даде хубав съвет ще съм благодарна!

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

SeXyTo_f
05-07-2006, 11:27
Значи в общи линии,момчето което обичам,ме остави заради най-добрата ми приятелка.С него ходим около година,и преди 2 месеца го запознах със фр ми.Лафеха си всеки ден,бяха добри приятели и всичко беше много хубаво,докато един ден в училище не прочетох в телефона на фр ми,смс от гаджето ми,в който пишеше:"Какво ще правим по нашия въпрос,да заебавам ли мойта?".При което незнах как да реагирам говорех с него,той ми каза,че я харесва,но неможел да остави мен,защото ме бил обичал.В интерес на истината вече не му вярвам,а и ми е гадно,защото приятелката ми,му се натиска постоянно,вече незнам какво да правя ](*,) ,той ми каза,че дори да го оставя,няма да се отърва от него!Ако някой може да даде хубав съвет ще съм благодарна!
това ако го наричаш...."приятелка"...тва въобще не е приятел...миии само не разбрах...значи са той се чуди кво да прави или те е зарязал? миии ако го обичаш...бори се за него...ако още не те е оставил...НЕ СИ ГО ДАВАЙ! и го накарай...де да знам...прави нещо по интересно...не казвам че ти не си интересна..и не си хубава...ама да речем...някоя сутрин отиди до тях с кафе и плейбой в ръка...разбираш...да правиш това което му харесва и най малко очаква...може би ще помогне...а тая твоя "приятелка" я разкарай....УСПЕХ...а тва с кафето и плейбоя...едно мое гадже мн му се израдва....и ме награби като ме видя :D

black_dimond
05-07-2006, 11:32
spored men taq hi4 ne ti e fr ina4a nqma da mu se natiska

butterfly_mc
05-07-2006, 11:42
Честно казано, ако бях на твое място досега щях да съм забравила, че съществуват. Всичко си има граници. Все пак това не е 1 или 2 месеца, това си е почти цяла година. А за каква приятелка трябва да говорим, след като се пуска на гаджето ти?!

Sunny_stz
05-07-2006, 12:15
Знаеш ли какво щях да направя аз??Щях да ги ,,ЗАЕБА'' и двамата,нека са щасливи!Ако гаджето ти те оби4аше ,нямаше да се заглежда по ,,най-добрата ти приятелка'' и тя да му се натиска!!

sexy_macka
05-07-2006, 13:03
1vo taq voubshte ne ti e fr...
i 2ro Toq ne te zaslujava ! Toi ne zaslujava dori da mu kazvash "zdR"
"da zaeba li taq moita" xaxxa "moita" ti da ne si negova sobstfenost ...
Ostavi gi i 2ta ... Jivei si jivota i bes tfa nqma da zagubish mn,kogato si be tqh ;)

Krem4eto
05-07-2006, 13:33
1vo taq voubshte ne ti e fr...
i 2ro Toq ne te zaslujava ! Toi ne zaslujava dori da mu kazvash "zdR"
"da zaeba li taq moita" xaxxa "moita" ti da ne si negova sobstfenost ...
Ostavi gi i 2ta ... Jivei si jivota i bes tfa nqma da zagubish mn,kogato si be tqh ;)

Хем ги зае*и двамата,хем им направи мръсно да не са заедно!!!

ХаЙдЕ УСПеХ!!!!!

white_chik
05-07-2006, 13:40
ami skusai s nego (ako o6te ne ste go napravili) i zaebi taq tvoq priqtelka.6tom se zaglejda po "nai-dobrata ti priqtelka" toq 4ovek ne moje da te obi4a.ostavi gi i dvamata i ne se zanimavai s tqh.vse pove4e zapozvam da se zamislqm dali su6testvuva priqtelstvo mejdu momi4etata :-k

He3HauKa
05-07-2006, 15:26
Kakva priqtelka ti e taq ?Kak shte te obicha toq pich ? Zamisli se ..ti ako obichash nqkoi bi li se zanimaval s nai dobriq mu priqtel,ako ne beshe prochela toq sms shteshe li vaobshte da razberesh kakvo stava mejdu tqh ? [-X Mislq che trqq da im obarnesh grub i na dvamata i da se spasqvat !

LP_girl_14
05-07-2006, 15:50
Нито той те обича,нито тя ти е приятелка.Ква приятелка е тая дето се натиска на гаджето ти?Кво гадже е тва дето пише"Да се оттърва ли от мойта?" Ти да не си неква вещ дето да захвърли когато си поиска и да си изграе с теб както му падне?И после имал смелостта да твърди че те обича!Разкарай ги и двамата и за напред си подбирай по-внимателно хората около теб!Намери си нови познати,движи се в голяма компания и въобще не позволявай на тия двамата да ти се мяркат около периферното зрение.Успех мила :wink:

Angel_eyes
05-07-2006, 16:51
Благодаря ми на всички за съветите и мненията,днес грубо да се каже,им теглих по една и на двамата и ги оставих да си живеят щастливо!И сега се чувствам супер :wink:

Lovebaby
05-14-2006, 18:16
Офф .. миличка знам как се чувстваш .. напълно те разбирам :!: Моя проблем е почти същия .. мн кофти така ама .. няма друг начин .. :roll: и без това те ще се скарат след време и той ще разбере , че при теб му е било по хубаво .. възможно е да се върне \:D/ .. офф незнам и аз кво да правя и аз съм в почти същото положение .. мойта "приятелка" почна един вид да се зарибява с момчето с което ходих ... ама и аз нз защо го скъсах .. :roll: :( и сега съжелявам но както и да е минало ... и тя се зарибявала с него ( като мн добре знае , че още изпитвам чувства към него ) и той взел да я харесва ( :!: и да разясня , че НЕ СА СЕ ВИЖДАЛИ - само той и има пик ... и вече големите ПРИЯТЕЛИ се водят .. -да си гледат работата! :!: ) и сега ... за мен няма шанс явно .. щом неискаше дори да излезе с мен ... обаче .. почвам да свиквам .. а и аз съм си виновна за всичко .. нараних го .. той ме обичаше ще си нося последствията такива,каквито са и тва е!