PDA

View Full Version : Sama...



05-07-2006, 11:00
Trudno mi e da zapo4na da pi6a, ne znam za6to...No za purvi put v jivota si se 4uvstvam tolkova samotna :? Horata, na koito do predi durjah, se okazvat psevdopriqteli...i izvednuj vsi4ko se oburna sre6tu men. Vsi4ki sa tolkova licemerni, tolkova zlobni :cry: i samo 4akat da se skarate za ne6to malko i posle nastroivat vsi4ki sre6tu teb. Taka stana i sega...lo6oto pri men e, 4e ne moga da pleta intrigi kakto tqh...ooo te go umeqt prekrasno. Prosto pove4eto momi4eta o6te bez da sa me opoznali, zapo4vat da se durjat naistina mnogo gadno, zlobno, vrajdebno...Ne sum sednala tuk da se oplakvam i da tursq sujelenie :-# a da vi pomolq za suvet. Mnogo momi4eta me mislqt za ku4ka, moje bi za6toto ima mom4eta, koito mnogo me haresvat, da, znam, 4e tova e nqkakva zavist, no e ujasno :cry: i kogato nqkoe momi4e me obidi bez NIKAKVA pri4ina i az ni6to ne i kazvam, t.e. NIKOGA ne otvru6tam na obidata i te mi se kaa4vat na glavata i produljavat da me unijavat, ne znam za6to tolkova mnogo me mrazqt, kato imam v predvit, 4e sum im pomagala, i NE sum se durjala gadno...a te posle ot ni6toto da mi kre6tqt "da mlukna", 4e sum ku4ka, tupa, licemerna. Mrazqt me - da, no az tqh ne gi mrazq - naistina :cry: i dori i da se opitam da se spriqtelq s nqkoq ot klasa mi...me unnijavat kakto si iskat i me pra6tat na mainata si...S ne6to gi draznq, znam :smt095 ...i moje bi tova e, za6toto ima mom4eta, koito me haresvat...no v su6toto vreme ne sum i ot oniq macki, koito sa zaobikoleni ot kupi6ta obojateli, dori znam 4e edi koi si si pada po men, ama toi se durji sramejlivo, nqkak si ima izvesten strah da ob6tuva s men...da me gleda v o4ite...Imam si priqtel, koito obojavam s cqloto si surce, no toi sega ne e ot tozi grad...ostanah naistina bez priqteli i bez hora, na koito moga da se doverq...Kajete kakvo mislite :smt022 molq vi, za6toto izpadam v ogromna depresiq i pla4a...i ne moga da se opravq...Adski mnogo se vliqq ot 4ujdoto mnenie i kogato nqkoi me obidi, bez da sum mu dala nikakva pri4ina...i mnogo me zabolqva 8-[ ...
Blagodarq na tezi, koito pro4etoha tova... :cry:

MorTi6a
05-07-2006, 11:15
mila kakvo ti puka ot horskoto mnenie dai po vedro.Ti si si ti ne trqbva da ti puka ot tqh samo ti si znae6 kakvo si a sas sig si dosta pove4e ot tqh.Ne trqbva da se vliqe6 ot hora koito ne te poznavat ne si zaslujava da ser trovi6 zaradi nqkakvi koito se 4udqt s koi da se zaqdat.Istina e 4e pove4eto momi4eta zavijdat..mai e po dobre da ima6 pove4e priqteli otkolkoto priqtelki.Radvai se na jivota si sled kato ima6 4ovek koito te obi4a da ne ti puka ti ne si sama za6toto ima sas sigurnost hora koito te obi4at ne se ot4aivai :)

TikvenaElhichka
05-07-2006, 11:17
Такава е природата на момичетата - да плетат интриги, да предават...така, че ще се наложи да свикнеш с идиотските им обиди и държане...
А колкото до теб- прекалено чувствителна и нежна си, предлагам ти да се успокоиш малко, да помислиш колко други хубави неща има в живота ти, да си откриеш някое любимо занимание(нещо приятно и разтоварващо - спорт, рисуване, свирене на някакъв музикален инструмент, танци и подобни), а и най-важното-> животът е пред теб, радвай му се и НЕ ОБРЪЩАЙ вниманиие на хорските приказки :)

05-07-2006, 14:32
kato te obijdat - obijdai i ti :!:

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-07-2006, 14:58
Тва е ужасно!!!Да си без приятели..без хора,които
да те подкрепят..защото дори да почнеш и ти
да ги обиждаш ще си сама срещу един куп неблагодарници!
Но тва не значи,че трябва да се оставиш
да те тъпчат...не знам,но ако е толкова
чак тежко положението по-добре се премести в друго
даскало :roll:

white_chik
05-07-2006, 16:13
na emn su6to super mnoo mi puka za 4ujdoto mnenie,no nz nikoga ne sum ostavala bez priqteli.purvo ne se ot4aivai.naistina pove4eto momi4eta moje bi ti zavijdat i trq da se opita6 da si nameri6 pove4e priqteli (mom4eta imam vpredvid)vtoro pomisli 6to ne te haresvat momi4etata ot klasa ti.6toto razbiram edna-dve da te mrazqt ama v cqloto daskalo da nqma 4ovek,koito da ne govori tvoq ezik e dosta stranno.da ne bi ne6to v povedenieto ti ili ima ne6to drugo.no pri vsi4ki polojeniq ne6tata 6te se opravqt :wink:

05-07-2006, 16:52
Te, pove4eto momi4eta, se vliqqt edna ot druga i ne vsi4ki otkrito pokazvat, 4e ne me haresvat...Prosto licemerni4at...Znam, 4e s ne6to gi draznq i dni nared se 4udq s kakvo...Moje bi za6toto po nqkoi predmeti v daskalo az sum nai-dobrata i sum hodila i na olimpiadi, i gospojite me haresvat...predi nikoi ne hode6e...no sega dosta o4evidno vsi4ki momi4eta zapo4naha da hodqt i me kopirat (ne samo v tova, i v drugi ne6ta, no tova za men nqma nikakvo zna4enie ;-) )...Opredeleno ima mom4eta okolo men, no az ne se zaribqvam s tqh...Moje i da gi draznq i s vun6niq si vid, za6toto sum si suetna i se staraq da sum 6to-gode hubava (nee, ne sum ot oniq kukli4ki barbita, nakontenite :lol: )...moje da gi draznq i s tqloto si...ne, 4e e nqkfo perfektno :wink: imam golemi gurdi, ot koeto te vidimo se draznqt...tehnite tela sa ot 4asti "nedouformeni" (ne znam kak da se izrazq, za da ne izglejda zlobno)...I tova, koeto i maika mi, i nai-dobrata mi priqtelka (ot Sf e :( ) mi kazvat, e, 4e imam malko samo4uvstvie i taka lesno me tup4at, a az si mul4a i mnogo me boli naistina :cry:
Da otida v drugo u4ili6te e izkliu4eno...ne iskam taka da bqgam ot problemite...
Moje bi trqbva da se pomu4a da namerq novi priqteli...ot drugi klasove...no kak? Daite nqkakvi suveti pls :cry: mnogo mi e trudno, kogato sum tolkova sama...i samo mi se :cry:

MorTi6a
05-07-2006, 18:44
izvinqvai ti na kolko si?

05-07-2006, 19:13
8kl, propusnah da kaja, 4e 4uvam mn obidi zad gurba si, 4e sum ku4ka i kfa li ne...a dori ne sum im davala povod da me nari4at taka

SummeRLove08
05-08-2006, 00:43
Уф мацко я ги заеби бе!Кфо ше им се връзваш на простотиите,под достойнството ти е да им отвръщаш.Прави както си праила досега,не им обръщай внимание,защото ако се заядеш ЩЕ ТИ СЕ КАЧАТ НА ГЛАВАТА И ЩЕ ИЗОПАЧАТ ВСЯКА ТВОЯ ДУМА.Знам го от собствен опит.Ясно е, че завиждат и вече разбра кви в действителност са хората.Аз лично мога да вярвам и се доверявам на хора,чийто брой е съвсем малък.Не се предавай!!!

midnight...
05-08-2006, 14:56
хъх където има повече момичета и момчета - ти какво искаш да си говорите за времето ли, не мисли че те по между си се обичат кой знае колко....остави ги да бъдат жалки в жалките си обиди!
то вече май в темата казаха че на нас моммичетата ни е заложено когато сме повечко на едно място да сме интригантки...какво да се прави..
бъди винаги себе си и не се опитвай да им се харесаш, защото човек сам по себе си е уникален и може да бъде разбран!

SEXtreme
05-08-2006, 15:38
Слушай сега - минала съм през това и знам какво е. Ето ти някои правила, които трябва да си вкараш в главата
1. На този свят за теб има 1 важен човек - ти. Важно е ТИ какво искаш, ТИ какво харесваш, ТИ какво мислиш, дали ТИ си добре и т.н.
2. Всеки който не те харесва просто няма вкус.
3. Кучетата, които лаят НЕ ХАПЯТ
и т.н.
МИсълта ми е, че не бива да мислиш за другите - ако някой те обиди, ти го обиди 2 пъти! Ако някой ти се сопне - сопни му се и ти. А щом те харесват мочметата значи имаш тяхната подкрепа - използвай я. Използвай всички оръжия, които имаш на разположение и ще успееш ;) успех!

llly-to
05-10-2006, 18:14
uffff :shock: za6to li mi zvu4i poznato. do skoro,ili pone taka si mislq, bqh v podobna situaciq .. ama ve4e se nadqvam ne6tata da se narejdat.
napi6i si ako iska6 e-mail - a i s udovolstvie 6te ti pi6a.aide byezzz 8)

Da_Devil
05-10-2006, 20:12
Vij sq moito momi4e tvoq problem e (po tova koeto 4eta) 4e si super krasiva no prekaleno skromna. Az sum mom4e no vse pak imah edno takova poznato momi4e podobno na tebe to be6e sramejlivo no mnogo krasivo i nadareno javascript:emoticon(':o') ima6e si priqtelki no vposledstvie vsi4ki zapo4naha da govorqt zad gurbut i. Nie mom4etata (pone nqkoi) se opitvame da za6titavame takiva momi4eta. Mmoq suvet e da se spriqteli6 s mom4etata i po tozi na4in 6te si nameri6 100% i novi priqtelki. Drugoto mi predlojenie e da kajem si sedi6 u vas i se 4udi6 kakvo da pravi6 ami vzemi telefona i se obadi na nqkoq tvoq "priqtelka" no samo na edna i i kaji da izleznete da se porazhodite ala bala ako ti otkaje karai obadi se na druga i sled kato izleznete samo dvete 6te mojete da si pogovorite kato hora da si izqsnite razni raboti i taka. E uspeh kako javascript:emoticon(':P') :o ako ima o6te ne6to pitai (az q opravih taq moita priqtelka i sq nqma nikvi problemi) javascript:emoticon(':wink:')

[LP]```
05-10-2006, 20:18
Такава е природата на момичетата - да плетат интриги, да предават...така, че ще се наложи да свикнеш с идиотските им обиди и държане...
А колкото до теб- прекалено чувствителна и нежна си, предлагам ти да се успокоиш малко, да помислиш колко други хубави неща има в живота ти, да си откриеш някое любимо занимание(нещо приятно и разтоварващо - спорт, рисуване, свирене на някакъв музикален инструмент, танци и подобни), а и най-важното-> животът е пред теб, радвай му се и НЕ ОБРЪЩАЙ вниманиие на хорските приказки
napalno sam saglasna yspeh dano da nameri6 istinski priqteli \:D/ :oops: :?

Ristaki
05-11-2006, 13:42
uspokoi se i az bqh kato teb potarsi si po dobri fr i gi vpe4atli s neshto!Siguren sam 4e ima s kakvo! :wink:

black_dimond
05-11-2006, 14:17
a teq koito pletat intrigi sa mn tupi i samo tva znaqt da pravqt az za tva imam samo 3 fr s koito spodelqm po li4ni ne6a vsi4ki dr sa mi prosto poznati