PDA

View Full Version : neznam dali sum debela ili na men taka mi se struva



kikiiiiiii
05-07-2006, 11:37
ne moga da razbera az li sum debela, izglejdam li taka ili prosto si vaobrazqvam. 171 cm sum i sum 51 kg. Neznam......... nadqvam se 4e si vaobrazqvam ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Sapphir
05-07-2006, 11:41
iii dobre nie kakvo da napravimm sq...?? nito sme te vidqli na snimka che da kajem ... se 1 da kaja mi az sym 162 i sym 73 kila slaba li sym ili taka mi se struva?!

Пепи Дъ Ай
05-07-2006, 12:59
iii dobre nie kakvo da napravimm sq...?? nito sme te vidqli na snimka che da kajem ... se 1 da kaja mi az sym 162 i sym 73 kila slaba li sym ili taka mi se struva?!
не, не си слаба а си дебела.
За момичето с темата килограмите ти са идеални ако мислиш, че си дебела свали не повече от 1-2 килограма.

`Death`Whore`
05-07-2006, 13:58
1-2 килограма няма да променят изгледа ти. Висока си и най-вероятно няма да ги свалиш само от едно място, следователно няма смисъл.

bimbo
05-07-2006, 14:21
Хехехеее как ги закова не 50, не 52, а точно 51 :smt005 Браво! В един момент се смяташе за нормално момичето да тежи височината си минус 110 за да се смята за стройно. Сега е височината минус 120. Какво ли ще бъде след още десетина годинки :lol:

Съотношението височина-тегло не е всичко, така че не виждам защо си съобщаваш мерките по форумите. Погледни се в огледалото или питай някой, който те е виждал на живо, и ще си отговориш на въпроса си ли или не си дебела.
А иначе може да си слаба, но отпусната, може да натрупваш мазнини неравномерно, или да имаш много целулит. :smt006

Estranged
05-07-2006, 14:38
Хехехеее как ги закова не 50, не 52, а точно 51 :smt005 Браво! В един момент се смяташе за нормално момичето да тежи височината си минус 110 за да се смята за стройно. Сега е височината минус 120. Какво ли ще бъде след още десетина годинки :lol:

Съотношението височина-тегло не е всичко, така че не виждам защо си съобщаваш мерките по форумите. Погледни се в огледалото или питай някой, който те е виждал на живо, и ще си отговориш на въпроса си ли или не си дебела.
А иначе може да си слаба, но отпусната, може да натрупваш мазнини неравномерно, или да имаш много целулит. :smt006

Съотношението височина-120=кила е за манекенките. Не е толкова странно че е точно там, и аз съм така.

Но килата и височината нямат никакво значение. Има значение само това как изглеждаш. Ако ни дадеш снимка, ще можем да ти кажем, иначе - не мога да твърдя нищо. Звучиш като слаба или по-скоро като нормална, но е важно само как изглеждаш.

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-07-2006, 14:38
Мерките ти са си напълно нормални - т.е. слаба си.
Нямаш нужда да сваляш......
И аз постоянно си въобразявам,че съм дебела.
Един път кат се погледан имам чуството,че съм слаба,
друг път че съм дебела...
Нормално е,спокс :wink:

Krem4eto
05-07-2006, 14:47
Идеални са ти килограмите!Коя тъпанарка ти е натякнала,че си дебела?Много си си слаба!Няма да слушаш тези които ти завиждат!Но ако искаш може 1-2 кг да свалиш!

Devilsplaymate
05-07-2006, 15:11
Според мен си точно добре. :wink:

Sabrina27
05-07-2006, 20:29
Perfect si =D>

Barbie
05-07-2006, 20:35
offf, macka, jivei si jivota we...ko se vteliosva6 za kilogrami...."debela li sum, slaba li sum, hubava li sum, ne sum li"...malko po spokoino...merkite ti zvy4at syper...ama kakvo si trugnala da se vpisva6 v nekakvi standarti...vajnoto e da si zdrava i da si dovolna ot jivota :) hubava si si, za6toto si si ti

nervnahamsterka
05-07-2006, 20:36
oooooooo mnogo si si dobre za viso4inata spored mene...vupreki 4e trqbva da skivame i snimka...ako iska6 sloji...

light_purple
05-07-2006, 21:22
ne moga da razbera az li sum debela, izglejdam li taka ili prosto si vaobrazqvam. 171 cm sum i sum 51 kg. Neznam......... nadqvam se 4e si vaobrazqvam ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
I az sum gore dolu kato tebe 172-53 kg i az se mn se 4udia dali triadva da otslabna o6te malko ili sum si dobre.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-07-2006, 21:53
Хехехеее как ги закова не 50, не 52, а точно 51 :smt005 Браво! В един момент се смяташе за нормално момичето да тежи височината си минус 110 за да се смята за стройно. Сега е височината минус 120. Какво ли ще бъде след още десетина годинки :lol:

Съотношението височина-тегло не е всичко, така че не виждам защо си съобщаваш мерките по форумите. Погледни се в огледалото или питай някой, който те е виждал на живо, и ще си отговориш на въпроса си ли или не си дебела.
А иначе може да си слаба, но отпусната, може да натрупваш мазнини неравномерно, или да имаш много целулит. :smt006

Съотношението височина-120=кила е за манекенките. Не е толкова странно че е точно там, и аз съм така.

Но килата и височината нямат никакво значение. Има значение само това как изглеждаш. Ако ни дадеш снимка, ще можем да ти кажем, иначе - не мога да твърдя нищо. Звучиш като слаба или по-скоро като нормална, но е важно само как изглеждаш.

Ba*i az 33 kilograma li tree sam po izchisleniqta za manekenite tiq sa nekfi veiki kade oshte malko she se stroshat :-D

P.P. po temata . super klioshtava si trenirai neshto

e_l_i_z_a
05-08-2006, 07:25
Според мен темата е със съвсем друга цел...
Абе що не я беше кръстила "Вижте колко съм слаба!" :twisted: