PDA

View Full Version : Obichame se A se Naranqvame :(



Allthatshewant
05-07-2006, 12:35
Zdraveite ! smqtam 4e imam nujda da spodelq tova koeto se slu4va s men i se nadqvam da me posyvetvate kakvo da pravq .. zna4i .. s edno mom4e sym ot dve godini no prez tezi 2 godini sme se razdelqli uj da si ostanem samo pritqteli no ne uspqvame tyi kato iskame da sme zaedno i otnovo se sybirame.. minaloto lqto bh v gyrciq a toi tuk v bylgariq ottogava nastypiha dosta promeni .. poqvi se i drugo momi4e... toi mi kazva 4e kato e s neq si misli postoqnno za men .. no vse pak ima nqkakvo privli4ane kym neq koeto ne moje da obqsni ... nie s neq se poznavame otno6eniqta ni sa dobri tyi kato ne mislq 4e tq vinovna za tova 4e toi iska i dvete ni ... misylta mi e druga ... kogato sme zaedno se karame tvyrde 4esto no lo6oto e 4e na nego ne mu pravi vpe4atlenie tyi kato znae 4e sled polovin 4as vsi4ko otminava i pak 6te se pregyrnem i 6te se dyrjim taka vse edno ni6to ne se e slu4ilo .. v moment na qd se naranqvame s dumi koito mi se zabivat v syznanieto .. povqrvaite mi strashno mnogo go obi4am... toi e 4ast ot ejednevieto mi ... zaedno izlizame prosto toi e 4ast ot kompaniqta mi i nemoga da ne go vijdam iskam da sym s nego toi sy6to iska no i dvamata imame nedostaci koito nasposledyk pravqt sre6tite ni neponosimi ... semeistvoto mi mnogo go uvajavat negovoto sy6to mnogo me haresvat ... ima ve4eri kogato toi spi v nas ili az v tqh nqma po hubavo ot tova da se sybudish do 4oveka kogoto obi4ash pove4e ot samata sebe si no .. prosto naposledyk se karame neprekysnato i to za drebni ne6ta .. toi se drazni kogato izlizam s drugi hora az se opitvam da mu obqsnq 4e tova 4e izlizame ne zna4i ni6to prosto sa mi priqteli koito ne moga da prenebregvam no i az sy6to go revnuvam i mislq 4e s osnovanie tyi kato toi prez sedmicata izliza s tova momi4e za koeto vi kazah zaedno s neinite priqtelki ... dano ne vi prozvu4i malko egoisti4no no iskam da e samo moi no kato mu pokaja 4e se draznq i se karame zashtoto toi po4va da mi obqsnqva 4e ne sym se promenila i 4e go revnuvam ot vsqka sre6nata a za men te ne sa slu4aini hora.. vse pak predi sa bili zaedno .. ( bili sa gadjeta s tova momi4e.. ako moga taka da se izrazq) imali sa i sexualen kontakt... prosto me boli zashtoto toi ne osyznava 4e pogubva na6ata vryzka kato se poddava na neinite kaprizi koga tq iska da se vidqt i t.n. molq posyvetvaite me kakvo da pravq kak da postypq .. ne iskam da se karame tolkova 4esto i to za takiva drebolii kakvo li ne sym probvala dori da se razdelih s nego opitah se da go zabravq no prosto tova e nevyzmojno vse pak tova sa 2 godini a d ane govorim 4e predi tova otnovo bqhme v edna kompaniq... molq daite mi syvet iskam da sym s nego i da e samo s men a sy6to i tezi karanici da otminat znam 4e ne moje vsi4ko da e idealno no pone po malko da se karame .. spored vas vyv koi e gre6kata i kakvo trqbva da se promeni ? Mnogo vi blagodarq predvaritelno :(

Смехурка
05-07-2006, 12:41
Е как може да излиза с две момичета?Хем с теб , хем и с оная "приятелка"?!Е каква приятелка ти е според тебе?Тя не е ли наясно,че ти си отдавна с него и го обичаш?Да се разкара от него...А относно кой трябва да се променя...Поговори с него ;) кажи му ,че го обичаш и не ти е приятно,когато се виждате да се карате!
Успех

Krem4eto
05-07-2006, 13:00
Е как може да излиза с две момичета?Хем с теб , хем и с оная "приятелка"?!Е каква приятелка ти е според тебе?Тя не е ли наясно,че ти си отдавна с него и го обичаш?Да се разкара от него...А относно кой трябва да се променя...Поговори с него ;) кажи му ,че го обичаш и не ти е приятно,когато се виждате да се карате!
Успех

Така мисля и аз!

SeXyTo_f
05-07-2006, 13:36
Е как може да излиза с две момичета?Хем с теб , хем и с оная "приятелка"?!Е каква приятелка ти е според тебе?Тя не е ли наясно,че ти си отдавна с него и го обичаш?Да се разкара от него...А относно кой трябва да се променя...Поговори с него ;) кажи му ,че го обичаш и не ти е приятно,когато се виждате да се карате!
Успех

Така мисля и аз!
i az vi podkrepqm! 8-[

ne6i4
05-07-2006, 13:59
Е как може да излиза с две момичета?Хем с теб , хем и с оная "приятелка"?!Е каква приятелка ти е според тебе?Тя не е ли наясно,че ти си отдавна с него и го обичаш?Да се разкара от него...А относно кой трябва да се променя...Поговори с него ;) кажи му ,че го обичаш и не ти е приятно,когато се виждате да се карате!
Успех

Така мисля и аз!
i az vi podkrepqm! 8-[

i az taka mislq! =D>

e_l_i_z_a
05-07-2006, 14:49
Бий му шута!Няма да му ходиш по свирката сто века!Сорка,ама си представи само как изглеждаш отстрани!Тва не е смешно,а жалко!
Просто се оттърси от манията си по него и го забрави.
Бас държа,че ако го игнорираш съвсем,той ще ти падне много в очите,защото ще го гледаш какво прави отстрани-как продължава да лъже сума момичета.Така ще се чувстваш спокойна и добре,защото ще си вън от тая игра.
Намери си някого,с когото да се чувстваш добре и да обичаш истински,а не само да си въобразяваш,че го обичаш!
Аз много пъти съм си въобразявала,че обичам някого,но се е оказвало лъжа.И при теб е така...почти съм сигурна :-k :-D

05-07-2006, 15:04
mnogo pyti sym se opitvala da go zabravq ... no vse ne6to 6te me seti za nego .. kato se pribera kato si legna i nego go nqma kato slu6am nqkoq pesen kato otida na nqkoe kafe znam 4e obiknovenno tam sym bila s nego .. naistina trudno e no kolkoto i da e nepriqtno vsi4kite mi priqteli mi kazvat 4e toi ne e za men i 4e ne me zaslujava.. Mnogo vi blagodarq 6te opitam i 6te vi pi6a kakvo se e slu4ilo .. Blagodarq vi !!!

Allthatshewant
05-07-2006, 15:28
tova mnenie ot гост bqh az syjalqvam ne bqh vlqzla s profila si

evanescence_fen4e
05-07-2006, 21:02
tva e ujasno 2 momi4eta navedna6 lele mamooooooo

ani4ka18
05-07-2006, 21:48
аз пък честно казано мисля, че той няма никакво право да се прави на важен и да те ревнува! ква е тая работа? хем с оная си прави квот иска, хем държи ти да бъдеш сама и умираш за него?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [-( тоя човек не те заслужава послушай ме! има други, които настина ще оценят любовта ти! давай! :)

6a lqlqlqlqlqqlqlqlqql
05-09-2006, 15:36
ся сигурно няма да има смисал да то гожора штот ти така или ина4е ти пак ште го ми се хващаш на вадицата му толкожа ли си мислиш 4е те оби4а кат и излиза с друга и си праи квот си иска пак и отгоре на вси4ко ти се кара да излизаш с други малееее не знаеш как само изглежда6 пред другите :oops: напусни го да видиш как ще се вра6та кат неква кокошка [/img][/list][/list]