PDA

View Full Version : Никакво удоволствие от секса ???



Tan4etyyy
05-07-2006, 14:47
Преди няколко месеца за пръв път правих секс и вече съм го правила доста пъти, но въпреки това никога не изпитвам удоволствие от секса. Нормално ли е да не изпитваш удоволствие дори и след 20тия път ? Когато ме лижат ми харесва малко, но въобще не се възбуждам достатъчно. На някой друг случвало ли му се е толкова време да не му харесва ? Може въпроса да е тъп, но се чудех ной да попитам.

Dreamfall
05-07-2006, 14:51
може момчето да не прави нещо както трябва...

gangbang
05-07-2006, 14:52
ми нещо партньора ти е не е читав :roll:

Nimfetkata
05-07-2006, 14:54
smenqi go we toa e nekoe absolutno d1rvo p1len bunak e 6to ne moje da ti dostavi udovolstvie - aut :!: :twisted: :P

Варки
05-07-2006, 14:54
Или просто може да сте прекалено малки за да усетиш нещо от секса.

- Ако не е така не се притеснявай с много практика ще усетиш!При някой хора се наблюдава получаването на оргазъм още след 3-тия,4-тия път,а при други дори с месеци може да не можеш да свършиш.

Tan4etyyy
05-07-2006, 14:58
Ами аз съм на 16, така че незнам дали ме е рано за секс, но са ми казвали, че това е подходяща възраст :|

Deicide
05-07-2006, 15:02
Преди няколко месеца за пръв път правих секс и вече съм го правила доста пъти, но въпреки това никога не изпитвам удоволствие от секса. Нормално ли е да не изпитваш удоволствие дори и след 20тия път ? Когато ме лижат ми харесва малко, но въобще не се възбуждам достатъчно. На някой друг случвало ли му се е толкова време да не му харесва ? Може въпроса да е тъп, но се чудех ной да попитам.
или имаш прекалено големи очаквания или просто партньорите ти (което е по вероятно) са най-обикновенни тъпкачи неспособни да те накарат да стигнеш до оргазъм .

Dreamfall
05-07-2006, 15:02
То може да ти кажат,че и на 20 е подходящата възраст ама ти тях ли ще слушаш?

Варки
05-07-2006, 15:03
Ами аз съм на 16, така че незнам дали ме е рано за секс, но са ми казвали, че това е подходяща възраст :|

Ее значи друг е проблема.Просто повече практика и аз в началото първите месеци не можех да получа оргазъм,но с времето се получи.Както бях казала и в една едруга тема сменяйте позите,търсете начини и все някак ще успеете.Успех ти желая и не се притеснявай :D

дфгдфг
05-07-2006, 15:16
Ми... малка си за това е :evil: :evil: :evil:

Dreamfall
05-07-2006, 15:19
Ми... малка си за това е :evil: :evil: :evil:
да бе.... не е малкка!

des-ka
05-07-2006, 15:31
a za6to ne opita6 sama (mastrobaciq imam predvid) moje ne6to da se pritesnqva6 i da ne te predrazpolaga partniora, sama nqma ot kogo da se sramuva6 ili da ti e neudobno

SEXtreme
05-07-2006, 16:44
Не е малка, ама може да не си падаш по секс с момчета ;) Пробвай с момиче и може и да ти хареса повече....хаха Сори, ама е възможно!

air_J
05-07-2006, 18:37
Може да си фригидна. :-k

_FroZeN_TeaRs_
05-07-2006, 18:52
Може да си фригидна. :-k
И аз съм на това мнение, но може пък проблема да е в партньора й, въпреки, че ако го харесва достатъчно,имат си взаимно доверие, и тя се чувства наистина готова, не би трябвало да го има този проблем ...

05-07-2006, 18:54
Towa 4e partniora sigyrno nema wazmojnosti - ne winagi e to4no taka, 6tom momi4eto e re6ila da prawi seks s nego i 6tom produljawa da prawi- zna4i ima za6to.
Kakto se spodeli mnenie - wkarwaite pwoe4e raznoobrazie, i t.n.
a mejdy drygoot spored men daje nqma6 mqsto za pritesnenie , 6toto
pri seksa si4ki sa swiknali s edna to4na procedyra- nekwa liubowna igra i nepremenno welikiq orgazym s glawno O, a ako se porazrowqt horata 6te widqt 4e nawsqkyde seksolozite sawetwat i t.n. 4e taq predstawa e mn pogre6na. Praweneto na sex ne wkliu4wa samo orgazam, da towa e nai-hybawiq i dobyr zawyr6ek ,no ne e wsi4ko i ne toi trqbwa da rykowodi partniorite, W praweneto na seks se wkliu4wat wsi4ki ostanali deistwiq, zatowa neizpitwaneto na orgazym ne bi trqbwalo da e welikiq problem, sy6tnostta e w towa wsqko edno deistwie nezwisimo kakwo e to - da ti nosi naslada, eto towa we4e ne e problem, ako ne6ton e ti hareswa i ti e nepreiqtno- prosto ne go prawi6 ili kazwa6 na partniora da ne go prawi i gotowo.

`Death`Whore``
05-07-2006, 18:59
Изпитване на удоволствие от секса и оргазъм са две кооооооооооренно различни неща. Не изпитваш абсолютно нищо? Може проблемът да е психически. Партньорът или е тъпкач /както се спомена вече/, или...е пълно дърво! Говоря, ако си била само с един. Дори да е бил девствен, е щял да се научи и то не много бавно какво да прави. Сигурно се притесняваш...никога ли не се навлажняваш много при лизане? Може да не изпитваш удоволствие и защото не си влажна.

PleasureSeeker
05-08-2006, 12:33
Може да си фригидна. :-k или е това...или партниора и не се справя добре...

Nasindo
05-08-2006, 12:39
awe mamu mu stara 6i me izvinqvate za grubostta mi ama kvo i pi6ete za orgazmi ili pak 4e toq deto e *** e bil nesposobe... Emi az sam mom4e ama znam ot biv6ata mi prqtelka 4e za tva se iska vreme t.e prodaljitelen polov jivot za da moje momi4eto da opoznae sebe si po dobre v tova otno6enie .... a za prqtelq i tq da kaje dali si var6i rabotata ama dori i da e perfekten tq o6te teparva e po4nala da prai sex... ne moje da o4akva 4udesa .... ! :!: :smt075

shadow4e
05-08-2006, 12:56
за да стигеш до оргазъм се изисква време,а за изпитване на удоволствие-не. все пак то удоволствие се изпитва и от целувкиет на партньора ти

sarang
05-08-2006, 15:26
Ами аз съм на 16, така че незнам дали ме е рано за секс, но са ми казвали, че това е подходяща възраст :|
Точно това е проблемът. Казвали и били. При всеки е различно, щом ти самата не си сигурна дали си готова, а съдиш по това какво са ти казвали, явно не си готова още. Първо си изясни дали ти самата го искаш, защо правиш секс, защо го правиш точно с това момче, какво имаш с него. А ти мастурбирала ли си някога? Защото това определено е много важно, ако искаш да изпитваш удоволствие и по време на секс. Ако всичко с теб е наред и вече си узряла за секс, ще дойде време да изпиташ удоволствие, една приятелка м иказа, че е свършила чак на 100-ия път, така че няма от какво да се притесняваш.

ani4ka18
05-08-2006, 15:41
за да изпиташ удоволствие от секса трябва да обичаш своя партньор, иначе без чувства секса от хубаво изживяване се превръща просто в ебане (с извинение за израра!)