PDA

View Full Version : Всичко в едно :)!



Варки
05-07-2006, 15:21
Въпроса ми е дали сте взимали няколко вида наротици в една и съща вечер или дали сте смесвали наркотици с алкохол :shock: :twisted:

teenkopele
05-08-2006, 12:31
Аз не съм смесвал. :wink:

IKisseDAGirL
05-08-2006, 15:10
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
ужас:-# ... не се обиждай, pls.. не го казвам с такава цел... но не смяташ ли че си едва ли не наркоманка :roll:
треви, екстазита, алкохол и кой знае още какво, дето не си го написала :?

по темата :arrow: не използвам наркотици :!:
и всички останали ги съветвам същото

Варки
05-08-2006, 16:34
Редактирах се,че наистина беше малко грубо :D
Не съм наркоманка моля те!Все пак това са леки наркотици и не съм пристрастена към тях!Но гледам,че всеки много се изхвърля в "Какви наркотици сте пробвали" и реших да направя тема "Какви наркотици сте смесвали" ... ама нещо няма интерес като гледам :twisted:

CRaZy_IKT
05-14-2006, 12:12
Ми аз наскоро направих грешката да смеся трева и алкохол и извода ми е че няма да повторя-гледката е отвратителна.Едвам се оправиха с мен :lol:

tra^la^la
05-14-2006, 12:30
смесвал съмм...трева и алкохол...никгоа п0вече...става огромно мазило просто..!ноо иначе съм вземал доста неща едновременно но нямаше никакви лоши последствия...примерно->трева,амфети,екстази + малк0 алк0хол...беше перфектно...взимал съм и кокаин+екстази...ама няма никакви кофти ефекти...не е като мара с водка...бляяяя

Dorianchety
05-14-2006, 13:03
emmm... samo vednuj no ne iskam da povtarqm [-X

Just_One_Girl
05-14-2006, 20:33
А никакви че е най-лесно?! Хора що са ви бе? Аз на детски акъл почнах цигари и сега се чудя как да ги спра да не говорим за нещо повече. Недейте така :)

Вътьо
05-14-2006, 20:39
Смесвал съм Бонг, коз и бира..Не го препоръчвам...

05-15-2006, 07:01
трева + алкохол- кофти комбибация, алкохол + трева -оище по- кофти комбинация,
(алкохол е кофти да се смесва с каквото и да е)
трева се смесва много добре с какао и кафе,

или с какао и псилоцибинови гъби
гъбите се смесват добре с трева , а смесването им с амфети води до неприятни последици и паранои.

имайте предвид, 4е смесването на дроги може да доведе до ефекти, които нито една от въпросните дроги няма, и 4е само някои комбинации са безопасни.

(опиатите и фармацевти4ни медикаменти НЕ употребявам и не мога да дам мнение по въпроса дали кодеин+глутетамид е по-голям 4ук от хероина, както твърдяха пънкарите навремето

little_pink
05-15-2006, 08:58
Аз съм смесвала и комбинацията е ужасна недей!!! [-(

NeSTa_86
05-15-2006, 10:26
Въпроса ми е дали сте взимали няколко вида наротици в една и съща вечер или дали сте смесвали наркотици с алкохол :shock: :twisted:да и след тва да не могат да те спасат