PDA

View Full Version : eh lubov..



05-07-2006, 15:26
be6e mnogo vluben...i trugnahme i sega kato 4e li trupkata q nqma :(( kak da si go vurna tova vnimanie ot negova strana?kakvo stana?ne iskam da go gubq :(( iskam pak da izpita su6tite 4uvstva...sega sme zaedno i az se privurzvam dosta,no ne6to rqdkjo se vijdame i t.n. :( help

LP_girl_14
05-07-2006, 15:35
ми опитай се да съживиш тази тръпка-прекарвайте повече време заедно,обръщайте си повече внимание,изненадвайте се,провокирайте се,научете се да говорите за това което чувствате,подарявайте разни дребни симболистични неща ...ей такива работи.Обаче ако въпреки това нещата не потръгнат значи нещо не е наред.незнам,не ми се струва много нормално още в самото начало тръпката да изчезне :-s Както и да е ...дано успеете :smt023

SeXyTo_f
05-07-2006, 15:50
съгласна съм с LP_girl_14 :roll:

white_chik
05-07-2006, 15:52
ми опитай се да съживиш тази тръпка-прекарвайте повече време заедно,обръщайте си повече внимание,изненадвайте се,провокирайте се,научете се да говорите за това което чувствате,подарявайте разни дребни симболистични неща ...ей такива работи.Обаче ако въпреки това нещата не потръгнат значи нещо не е наред.незнам,не ми се струва много нормално още в самото начало тръпката да изчезне :-s Както и да е ...дано успеете :smt023
dam taka e.

macka123
05-07-2006, 16:56
ми опитай се да съживиш тази тръпка-прекарвайте повече време заедно,обръщайте си повече внимание,изненадвайте се,провокирайте се,научете се да говорите за това което чувствате,подарявайте разни дребни симболистични неща ...ей такива работи.Обаче ако въпреки това нещата не потръгнат значи нещо не е наред.незнам,не ми се струва много нормално още в самото начало тръпката да изчезне :-s Както и да е ...дано успеете :smt023
dam taka e.


to4no

ne6i4
05-07-2006, 16:59
ми опитай се да съживиш тази тръпка-прекарвайте повече време заедно,обръщайте си повече внимание,изненадвайте се,провокирайте се,научете се да говорите за това което чувствате,подарявайте разни дребни симболистични неща ...ей такива работи.Обаче ако въпреки това нещата не потръгнат значи нещо не е наред.незнам,не ми се струва много нормално още в самото начало тръпката да изчезне :-s Както и да е ...дано успеете :smt023


taka e!spor nqma!

napylno sym syglasna!!!! :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

Malko_kote
05-07-2006, 19:22
Mi...Macka ima6 2 varianta, govori6 s nego i go pita6 kakvo stva-za6to taka se e otdale4il ot teb i 2 variqnt e...za da ne strada6 pove4e go zareji :!:

FikyScHetOo
05-07-2006, 19:26
първо варианта на ЛП_гърл_14, после този на малко_коте (ако другия не стане)

black_dimond
05-07-2006, 20:35
napravete ne6o 6uro i neobiknoveno zaedno i taka 6e se vurne trupkata pone spored men

e_l_i_z_a
05-07-2006, 20:39
Възприемай връзката ти с него не като задължение,а като забавление!Покажи му,че мислиш така и тогава двамата ще се заредите с положителна енергия :P

Krem4eto
05-08-2006, 18:01
ми опитай се да съживиш тази тръпка-прекарвайте повече време заедно,обръщайте си повече внимание,изненадвайте се,провокирайте се,научете се да говорите за това което чувствате,подарявайте разни дребни симболистични неща ...ей такива работи.Обаче ако въпреки това нещата не потръгнат значи нещо не е наред.незнам,не ми се струва много нормално още в самото начало тръпката да изчезне :-s Както и да е ...дано успеете :smt023
dam taka e.
И аз така!

kobrichka
05-08-2006, 18:07
Възприемай връзката ти с него не като задължение,а като забавление!Покажи му,че мислиш така и тогава двамата ще се заредите с положителна енергия :P
napalno sam saglasna,nqma spor!!!!! =D>

05-08-2006, 18:09
Pitai go kuf e problema.. ;)

05-10-2006, 01:47
Аз ше ти кажувам къф е проблемо.Он си е помисли,че е голема работа и сега сака да му лазиш у краката :smt017 .Демек иска да го гониш ти,ама не ставай кудук.Резни му "правата" за ден или два и он ше доприпка сам при тебе да пита къф е проблемо и ко става \:D/ .Па ако не дойде начи не му пука,тогаз вече нема смисъл да се унижаваш и да го къткъш :---)