PDA

View Full Version : kak da mahna tupiq celulit?



kuiki
05-07-2006, 16:04
Ne qm sladko, 4ipsove i takiva glupsti. Pravq gimnastika vseki boji den. Piq SAMO min.voda i freshove i ni6to..... Kak se maha tova otvratitelno ne6to? ](*,) Reklamirat edno kato krem za celulit na Nivea i se 4udq dali da go probvam. Nqkoi ot vas probval li go e? Daide mi suvet pls ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

eti4ka_87
05-07-2006, 16:09
mnogo trqbva da sportuva6 i da vzemi si ne6to s koeot da se maje6,ama trqbva da bude6 mnogo seriozna i da se maje6 i sutrin i ve4er i razbirase seriozna dieta ina4e ni6to nqma da stane pojelavam ti uspex i krema 6te ti pomogne mnogo stiga da go izpolzva6 redovno.

05-07-2006, 16:18
as sam probvala na clinians i podeistva dori samo pri 1 nanasqne, no vapreki tova, ako iska6 po-dalgotraen efekt procedurata trqbva da se izvar6va v prodaljenie na 2 sedmici.

ProstoAz
05-07-2006, 16:45
Фитнес, подходящ хранителен режим, много вода, кремче и масаж!

usmiv4icaaaa
05-08-2006, 08:43
Oh.... osven tezi ne6ta trqbva i sled vsqko kupane da se obliva6 s studena voda ( ako ima6 slu6alka 6te ti e po-lesno, za6toto taka moje6 da oblee6 samo mestata s natrupan celulit ) Estestveno, fitnes, voda, dieta. Dietata :-# trqbva da se sstoi ot ne6ta ot koito ne se trupa celulit. Ne qj - 4ipsove, gazirano i Bog znae o6te kakvo [-X . Ti spazva6 tezi ne6ta, koeto e strahotno. Predpolagam 4e iska6 da premahne6 celulita, zaradi lqtoto. Produljavai v su6tiq duh i 6te se polu4i! UPSEH! :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt006 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Barbie
05-08-2006, 10:20
ami..osven tova, koeto drygite sa pisali i e suvsem vqrno...
za o6te dve ne6ta se se6tam: profesionalen masaj anticeluliten...ima edin s med, no trqbva da si sigyrna, 4e masajista e dobur
su6to taka - sauna, no ako si v dobro fizi4esko sustoqnie i nqma6 problemi s kruvnoto :)

za masaja...bi mogla da opita6 i sama...osobeno dokato vtriva6 anticeluliten gel e zaduljitelno...pravi se s malki po6tipvaniq

bimbo
05-08-2006, 13:02
Ето ти малко линкчета.

http://www.tialoto.bg/article.php?id=2496

http://www.tialoto.bg/article.php?id=2007

http://www.tialoto.bg/article.php?id=1817

http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=210

http://rozali.com/fitnes.php?l=a&p=44

Barbie
05-08-2006, 13:05
Mnogo me zabavlqva fakta 4e v tezi statii ima protivore4iva informaciq :D v kraina smetka ni6to ne e sigyrno... :lol:

05-08-2006, 16:52
e vse pak kajete KOI TO4NO KREM protiv celulit preporu4vate!!!!!!!!!!!

mnogomili4kata-sf
05-08-2006, 17:09
Само да добавя,че и от цигарите също се получава целулит...ако пишиш добре е да ги спреш (въпреки,че аз не успях)...преди 1-2 години ме беше хванала манията АНТИЦЕЛУЛИТ и си бях взела на Avon антицелулитния и за 3 месеца ползване имаше ефект...аз лятото се спасявам от него с плуване,добре действа...

05-08-2006, 20:40
as sam probvala na clinians i podeistva dori samo pri 1 nanasqne, no vapreki tova, ako iska6 po-dalgotraen efekt procedurata trqbva da se izvar6va v prodaljenie na 2 sedmici.

kolko struva?

muhliuto
05-09-2006, 19:32
Абе 4есно да ти кажа най-добре иди на Тай-Бо (само 4е ти трябва добър инструктор).Тва е смесица между аеробика и бойно изкуство много е яко.За махане на целолит има голям ефект виждал сам с о4ите си :) .Също така е добре и по малко фитнес да правиш.На ден е хубаво да пиеш минимум 2 литра вода (помага за премахване на бръ4ките и прави кажата еласти4на след време ще разбереш ;)).На сауната гледам малко със скептицизъм защото като се потиш не отделяш мазнини а вода и соли :? .Ходи на масажи.Ааа да не забравя трябва и да си изградиш добър режим на хранене също и какви храни да ядеш-никви кебаб4ета и киуфтета :D .Хапваи пилешко ,яйца(пове4е белтъците защото в жълтъка има много холестерол) ,рибка ,мляко(кисело ,айрян)Прясното мляко не е много добро защото трудно се разгражда от организма и след няколко минути има бомбардировка в кенефа :D :lol: (не при всеки е така).И такива ти ми работи :) ти като идеш при инструктора той ще ти обясни вси4ко.И най-важното е да имаш МНОГО СИЛНА ВОЛЯ.

Успех :D !!!

05-10-2006, 02:29
Како тае бо ве,туй е изгъзица и подигравка с тай боксо.Па на тебе ко ти пречи целулито?Караш момците да те шляпват и да следват вълната :mrgreen: .Нема да се друсаш ногу,щото ще приличаш на тава с желе :mrgreen: .Нема да правиш ногу движения,щото ше се изпотиш като некоя свиня :mrgreen: .Кат го ма'неш тия дребни проблеми сичко си е наред.Даже предимства има,нема нужда да одиш и да си мориш бутовете.Веке мо'еш да се търкаляш като бъчва :-D

05-10-2006, 04:09
Шшш пи4 опраи си малко правописа де :wink: .4е тай-бото е аеробика бе не е бойно изкуство на теб кво ти пре4и???

HeCu
05-10-2006, 07:46
Абе хора вие чухтели за новия крем против целулит GOODBYE CELULIT на NIVEA O:)
Някой от вас дали го ползва или да знае колко струва,защото тук при нас кадето и да питам за него :cry: казват ми че още не са го получили ](*,) ае моляви някой ако знае нещо да пише :smt058

SeXyTo_f
05-10-2006, 12:42
maji se s ne6to! i su6to ot strii 6te se predpazi6 kato se maje6!

Persefona
05-12-2006, 17:24
pii voda i qj oriz

muci
05-13-2006, 14:01
струва 15лв.

maestroto
05-13-2006, 19:29
От постовете до сега 1,2 са наистина качествени....хора като не знаете,а само сте чували или мислите,че по такъв начин ще стане по-добре не обърквайте момичето.И аз не съм от най-компетентните,но ще дам мнение защото съм видял доста.
Значи първото и най-важно нещо е да не се води заседнал живот.Тая гимнатика във вас няма да помогне повярвай ми или ако даде някакъв резултат то той ще е минимален!Фитнес залата не може да се замени с упражненията в домашни условия.Отиди в някой по-голям финтес център и там ще намериш разрешението си.Говори с някой от инструктурите да ти направят хранителен режим(не е толкова страшен колкото звучи) и те ще ти кажат как да разкараш целулита от всяка една част от тялото.Хубаво е паралелно с фитнеса да ходиш и на Пилатес(вид аеробика),но това ще прецени инструктура.Трябва воля и време обаче!Нищо не става без воля,трябва наистина да го искаш и да мислиш положително ,че ще стане!Надявам се да съм бил полезен :)

mnogomili4kata-sf
05-14-2006, 09:29
От постовете до сега 1,2 са наистина качествени....хора като не знаете,а само сте чували или мислите,че по такъв начин ще стане по-добре не обърквайте момичето.И аз не съм от най-компетентните,но ще дам мнение защото съм видял доста.
Значи първото и най-важно нещо е да не се води заседнал живот.Тая гимнатика във вас няма да помогне повярвай ми или ако даде някакъв резултат то той ще е минимален!Фитнес залата не може да се замени с упражненията в домашни условия.Отиди в някой по-голям финтес център и там ще намериш разрешението си.Говори с някой от инструктурите да ти направят хранителен режим(не е толкова страшен колкото звучи) и те ще ти кажат как да разкараш целулита от всяка една част от тялото.Хубаво е паралелно с фитнеса да ходиш и на Пилатес(вид аеробика),но това ще прецени инструктура.Трябва воля и време обаче!Нищо не става без воля,трябва наистина да го искаш и да мислиш положително ,че ще стане!Надявам се да съм бил полезен :)


Ехеееей,компетентния! 1во пилатес не е вид аеробика,а вид каланетика! Има огромна разлика...И защо мислиш,че на мен домашната програма с упражнения,която аз си изготвих не ми помага...за 2 месеца целулитът ми изчезна на половината,естествено подкрепям с крем и масажор...така,че тия не ми ги обяснявай

milanistkata
05-15-2006, 19:27
nimoje ostava si zavinagi

Биска
05-25-2006, 09:30
Здравейте на всички!!!

Много ми е интересно едно: всички вий пишете че трбявало да се ходи на някакъв спорт, даже в повече и случай на два различни???
То хубаво, лошо няма, ама питате ли се дали повечето ангажирани жени имат време за това? Когато цял ден си на работа, и като се прибереш вечер поемаш домашните задължения.
Кога да ходя на тези спортове!Затова търсим други начини за премахване на целулита - като антицелулитни кремове, хранителни диети и т.н.
затова дайте съвети, а не за спортове, то е ясно че те помагат

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!И УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО СЕ БОРЯТА С ЦЕЛУЛИТА! :smt006

mnogomili4kata-sf
05-25-2006, 09:49
Здравейте на всички!!!

Много ми е интересно едно: всички вий пишете че трбявало да се ходи на някакъв спорт, даже в повече и случай на два различни???
То хубаво, лошо няма, ама питате ли се дали повечето ангажирани жени имат време за това? Когато цял ден си на работа, и като се прибереш вечер поемаш домашните задължения.
Кога да ходя на тези спортове!Затова търсим други начини за премахване на целулита - като антицелулитни кремове, хранителни диети и т.н.
затова дайте съвети, а не за спортове, то е ясно че те помагат

БЛАГОДАРЯ ВИ!!!И УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО СЕ БОРЯТА С ЦЕЛУЛИТА! :smt006

Казвам го едва ли вече за първи път-дори 30 мин. на ден с подходящата програма в къщи,ще има ефект!Са остава да кажеш,че и толкова нямаш

do it or not
05-25-2006, 11:14
Аз си купих вчера Nivea Goodbye cellulite и сега се намазах чакам ефект :)

Biska
05-29-2006, 06:41
Аз вече съм почти ОТЧАЯНА! От два месеце взимам ябълков оцет на капсули и горе-долу гледам да ограничавам яденето, дори от една седмица спрях и хляба и не мога да сваля дори ГРАМ! :cry: Нямам време да ходя на фитнес, и за момента няма кой да ми направи програма за в къщи :cry: :cry: :cry:
Поръчах си и антицелулитния крем на AVON, пък ще видим дали ще има ефект - малко се съмнявам!

Моля ПОМОГНЕТЕ ми! Дайте съвети! Тежа 60-62 кг, и съм висока 162 см, искам да сваля до 55 кг, не по-вече!

БЛАГОДАРЯ предварително! :smt006

mnogomili4kata-sf
05-29-2006, 07:50
Аз вече съм почти ОТЧАЯНА! От два месеце взимам ябълков оцет на капсули и горе-долу гледам да ограничавам яденето, дори от една седмица спрях и хляба и не мога да сваля дори ГРАМ! :cry: Нямам време да ходя на фитнес, и за момента няма кой да ми направи програма за в къщи :cry: :cry: :cry:
Поръчах си и антицелулитния крем на AVON, пък ще видим дали ще има ефект - малко се съмнявам!

Моля ПОМОГНЕТЕ ми! Дайте съвети! Тежа 60-62 кг, и съм висока 162 см, искам да сваля до 55 кг, не по-вече!

БЛАГОДАРЯ предварително! :smt006

Ами първо ще започна с това,че всеки има индивидуален организъм и не всеки може да сваля лесно килограми или както съм аз- да качва.Въпрос на гени.Не всичко,което действа на другите-ще подейства и на теб...препоръчвам ти поне за хранителен режим(индивидуален) да се допиташ до специалист-диетолог.Той най-добре ще може да прецени какво трябва да направиш по въпроса.
Аз лично съм много доволна от крема на Ейван,при мен имаше ефект дори без упражнения и някакав по-специален режим на хранене видимо след 2 месеца

DianaBaby
06-01-2006, 16:31
spored men nai dobre otidi na kojen lekar i toi shte ti obesni vsichko i shte ti prepishe i kremove i taka natatuka..celulita e loshu neshto

11-16-2006, 13:11
има един на4ин и тожа е хранене по Зоната ако сте го 4ували. Не е разделно, а БАЛАНСИРАНО. спорт трябва, но със зоната зелолита мн намалява.за 2месеца свалих 10 кг, а майка ми 18! Книгата с бг продукти се казва "зоната и ние", има и таблици с храните.Наистиан помага

06-25-2007, 11:37
Аз имам същия проблем.Имам приятелка масажистка,която до скоро идваше да ми прави масажи вкъщи,но въпреки че ми взимаше по-малко отколкото в салоните пак вече не мога да си го позволявам.Тае-бо-то наистина помага(казвам го от личен опит),но пак изисква средства.Вземи си масажно масло,например на Джонсън, и го втривай в продължение на 15-ина минути в проблемните места(2 пъти дневно).По време на масажа НАТИСКАЙ хубаво,докато не се зачерви(принципно най-добре се зачервявя и затопля точно наи-проблемната зона).После втрии и антицелулитен крем(на мен добре ми действа този на РЕГАЛ,а дори е и евтин-4-5лв).През цялата вечер или поне за половин час се увии в прозрачно фолио(помага за засилване на кръвообращението).Първите няколко пъти ще усетиш само че кожата ти става по-мека,но след около седмица(разбира се ако вършиш това поне веднъж на ден) ще има и видими резултати.
Ако можеш отиди поне веднъж-два пъти на масажист да видиш как точно правят масажа и после се опитаи доколкото можеш да си го направиш сама.Така наистина ще ти е по-лесно.Успех :D

stanislafchety
04-13-2009, 17:21
Може да прозву4и малко смешно ама деиства
При всяко къпане си мажете желаните места с утаиката на кафе
търкаите и за някаде седмица се маха.Еднаа приятелка го пробва и наистина е така Успех :grin: :grin: :grin:

bubito
02-07-2013, 20:49
Аз също нямам време за спорт но открих нещо ново турмалинов клин ,нося го от два месеца и вече виждам резултат но съм на диета и пия много вода.Успех на всички !

kalpazanka
02-08-2013, 05:47
СТАРА тема!