PDA

View Full Version : Опишете чувството, когато сте с любимия си човек..



someone who lost the love
05-07-2006, 16:24
Нека пръв започна аз...
Понеже преди време скъсахме с мойта любов :( се сетих за чувствата, които усещах, когато бях с нея. Едва когато я загубих усетих какво съм имал, че съм бил на върха на щастието. Когато се сетя за тези моменти се разплаквам :cry: Когато бях с нея се чувствах независим, не мислих за другите, радвах се на всеки един миг, с който бях с нея, не ме интересуваше нищо друго, само и само да бъда още малко с нея. Постоянно мислих за нея, постоянно исках да съм с нея, помагах на всеки приятел, познат, човек които се нуждаеше от помощ, за да бъде щастлив като мене. Сега, когато я загубих изгубих желание за всичко, за учене, за излизане, за седене пред РС, за четене на книга, за тренировки..никога няма да мога да си обясна причината заради която скъсахме. Джийзъс, както се пее в песента Xplisit - За нея ->
Господи, готов съм да горя в ада цяла вечност,
стига дори за миг да си върна нейната любов и честност...

След 2 дена има рожден ден, след 2 дена имам есе върху тема "Какво е чувството любов ?" . Ще мога да го опиша по най-добрия начин, защото съвсем наскоро какво е то, какво те кара да правиш, как да се чувстваш.. :cry: :cry: :cry:

babi_girl
05-07-2006, 16:37
tva e mnogo gadno, da nqma6 jelanie za ni6to. kogato sym s moq priqtel sym na 7moto nebe i se 4uvstvam ujasno kogato se skarame. prosto ne znam kak 6te jiveq ako se razdelim, s nego se 4uvstvam pylnocenna. kogato mi e gadno samo edno Obicham te ot negova strana i e v systoqnie da se po4uvstvam kato ..... daje ne moga da go opi6a. prosto se 4uvstvam neveroqtno s nego i iskam da ostane taka zavinagi.

ne6i4
05-07-2006, 16:45
mn e gadno da nqmash jelanie za nishto!znam zashtoto sym go izpitala!skysax s mom4eto koeto haresvax i neznam zashto?! :cry: imax mn hubavi migove s nego no uvi toi ve4e ne izpitva ni6to kym men! :smt010kogato bqx s nego bqx na 7-moto nebe!nikoi ne moje6e da me qdosa a negovite dumi bqxa taka mili!kogato kaje6e Obi4am te ne bqx na zemqta a v raq!no vse pak vs hubavo ima i ne6to lo6o v sebe si!
sega haresvam drug i se nadqvam da ne se polu4i ne6to takova snego! :roll:

jadna_za_lubov
05-07-2006, 19:56
kogato sam s lubimiq 4ovek imam 4uvstvoto 4e asm v raq i ne iskam tozi moment da svar6va.. :smt007

SeXyTo_f
05-07-2006, 20:01
мн ми е год....и съм щастлива..и се чувствам...сигорно...абе не мога да го опиша... 8-[

He3HauKa
05-07-2006, 20:06
Bih kazala che te razbiram dosta dobre avtora na temata.... zashtoto prejivqvam po4ti sashtoto :smt009 No.. po temata :) Kogato sam s NEGO se chustvam shtastliva no tova shtastie go useshtam s vsqka chast na tqloto si,pregradkite mu,celuvkite mu me karat da se chustvam vse edno letq ,usmihvam se bez da znam zashto.... Vremeto minavashe neusetno,gledah na sveta s drugi ochi,iskah vsqka sekunda da sam s nego.slanceto izgrqvashe za men v momenta kogato toi mi se obadeshe za da mi kaje ,,dobro utro'' ...

sometimes_
05-07-2006, 20:10
Дали някой ще може да опише наистина какво е чувството?? Аз не мога... Знам само, че когато съм с него съм много много много много...щастлива и не искам никога да си тръгне... Е, понякога ме ядосва, като започне да ме гъделичка, да ме носи, или да ми духа цигарен дим в косата и лицето, ама многоооооо си го обичам тоя лигльо :-D . Не мога да заменя с нищо моментите, които съм прекарала с него... :smt007

black_dimond
05-07-2006, 20:14
dneska bqh s nego i se 4uvstvam strahotno prosto mi e mn gotino kogata sum s nego vseki put kato go vidq mi se obru6a otvutre i mi stava mngotino nadqvam se i na dr da im e taka

Labelle
05-07-2006, 20:14
Вече така съм свикнала да съм с него, че не мога да хвана разликата в "чувстеото" имам пред вид свикнала съм си и ми е обикновено чувството. Само където времето минава много бързо. ..........

Krem4eto
05-08-2006, 17:49
Когато съм с приятеля ми искам времето да спре!Искам да сме заедно колкото се може по-дълго!Душите ни да се слеят с едно.... :smt007

А преди да го видя аз започвам да изтръпвам да треперя,сърцето ми започва да тупти силно! Ей това не мога да си го обясня дали е за добро плс кажете !!!