PDA

View Full Version : Kakva e veroyatnostta?



05-07-2006, 16:26
Predi sedmica pravih sex s edin chovek ... v nachaloto zapochnahme bez prezervativ - purvite desettina-petnadeset minutki moje bi
po princip tryabvashe da mi doide vchera no mi zakusnqva. no i naposleduk cikulut mi ne e mnogo redoven .. vse pak zapochvam da se chudya - da ne bi da e stanala 'greshkata'? znam che ima izvesten risk ot zabremenyavane zaradi predeyakulacionnite technosti no ne sum sigurna.... kakva e veroyatnostta da sme "sburkali"?

na 16 g. sum

Nofacenoname
05-07-2006, 16:31
Винаги когато сте без презарватив има вероятност независимо каква е!А бе вие хора не се ли учете?После само питате бременна ли съм?Хората са измислили гума за тая работа.. :x

05-07-2006, 16:32
50 na 50 e veroqtnostta

fasta4eto
05-07-2006, 16:34
mila ima testove za bremennost be mila to ako e stanalo stanalo

pak_sushtata
05-07-2006, 16:38
za test shte izchakam edin-dva dena oshte i shte si napravya

Hm hubavo kaza nyakoy po nagore za gumata ama to i az taka prikazvah predi da stane prostotiyata ... i sega pak sum na tova mnenie ... no po tova koeto sum vidyala dosega, i s nai golemite moralisti - ako moje vobshte taka da se narekat - se sluchva tova neshto rano ili kusno .... kakto se kazva po zakonite na murphy

ne bih iskala da me sudite sega znam che postupih glupavo ....


blagodarya

fasta4eto
05-07-2006, 16:41
dano ti se e razminalo napravi si test i zanapred 6te ima6 ube4ka na uhoto =) spoko na edna priqtelka i zaksnq dve sedmici i posle i doide O:)

pak:)
05-07-2006, 16:43
mersi za razbiraneto {}
naistina v poslednite meseci mi idva kogato si reshi ama i az utejnih polojenieto s taya prostotiya.. drug put shte znam , prava si

fulldelight
05-07-2006, 16:59
Учебниците по биология са направени, за да се четат... :roll: :roll:

05-07-2006, 17:11
kolko ostroumno!
vse edno na pushach da mu recitirash urocite si
mnogo detinski gledash na neshtata , no kakto i da e
dano da ne izpadash v takava situaciya

^KaSiDi^
05-07-2006, 19:09
Predi sedmica pravih sex s edin chovek ... v nachaloto zapochnahme bez prezervativ - purvite desettina-petnadeset minutki moje bi
po princip tryabvashe da mi doide vchera no mi zakusnqva. no i naposleduk cikulut mi ne e mnogo redoven .. vse pak zapochvam da se chudya - da ne bi da e stanala 'greshkata'? znam che ima izvesten risk ot zabremenyavane zaradi predeyakulacionnite technosti no ne sum sigurna.... kakva e veroyatnostta da sme "sburkali"?

na 16 g. sum

ami dano da si imala kysmet i da ti se e razminalo.....uspeh i zanapred umnata :wink:

SuN4o_F
05-08-2006, 12:05
stiga we hora za6to si pri4inqvate takiva glavoboliq?! vie si znaete de ama vnimavaite malko

PleasureSeeker
05-08-2006, 12:11
50 na 50 e veroqtnostta и си направи тест...